Skoči na vsebino

Plastika na Mazdi CX 30


Priporočeno sporočilo

Mene na mazdi najbolj privlači:

1. elegantna brezčasna oblika

2. kvaliteta materialov in izdelave, ki je na visokem nivoju glede na ceno, vsaj v moji M6

3. zanesljivost bencinskega motorja 

4. dinamika vožnje 

5. menjalnik

 

 

pred 3 minutami je Janez007 napisal:

Za nekoga oguljen, za drugega kot nov. 😉 Bi ga rad videl v živo na lastne oči

Tudi moj volan ni nic oguljen

Popravljeno od ignacij
  • Všeč 7
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je ignacij napisal:

Mene na mazdi najbolj privlači:

1. elegantna brezčasna oblika

2. kvaliteta materialov in izdelave, ki je na visokem nivoju glede na ceno, vsaj v moji M6

3. zanesljivost bencinskega motorja 

4. dinamika vožnje 

5. menjalnik

 

Tudi moj volan ni nic oguljen

 

Jaz bi na tvojem mestu dodal še eno točko:

6. Enkrat Mazda, za vedno Mazda .... 😄

  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je DragoK napisal:

Corona in cepivo sta pač  nekaterim pustila zelo velike neozdravljive  posledice 😆😆😆

Ja zgleda da res ......

  • Všeč 4
  • Haha 8
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je Janez007 napisal:

 

To vse pove, kako smo "objektivni" oziroma so naši kriteriji različni. Za nekoga oguljen, za drugega kot nov. 😉 Bi ga rad videl v živo na lastne oči ... 😀

 

 

A ga slikam jutri?

  • Všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na tvojem mestu bi jo takoj dol potrgo, če bi me tako morila... 🫤

Men je pa to vredu, da imajo to vse ne samo moja.... 😁

Pri prodaji ne bo frke, da katera tega nima... :bravo:

  • Všeč 1
  • Haha 5
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim fuck off pa tale tema na 8 straneh. Resno. Bil danes v Supernovi na Rudniku in vidim v garažni hiši eno belo CX-30. Me je firbec premamil in sem šel gledat te nesrećne plastične obrobe, ampak zdaj ne vem več al so ble Ok al ne, ker naenkrat od daleč začne nekdo tulit, kaj se grem. Očitno lastnik vozila, ves besen, tuli da bo poklical policijo, ker naj bi vlamljal v avto. Sem bil tolk zbegan, da mi ni blo čist nič jasn in sem kar bleknil, da gledam plastične blatnike a so ravni. ?zmeden?

 

Mislim, bolj bi blo smiselno, da bi rekel, da mi je, ne vem, 2€ padlo na tla al pa kartica oziroma kej podobnega... bi bolj verjetno zvenelo. V glavnem, un se že grabi za telefon z namenom, da bo verjetno klical policijo.

 

Kaj sem hotel, sam pot pod noge stran, mimo moje Mazde, k da jo ne poznam... 3/4 ure sem čičal v lokalu upajoč, da se bo tale speljal. Sem takrat pomisli, da mi bo slikal tablico, če grem v svoj avto in prijavil na policiji. Pa da mi spet ob treh ponoč potrkajo smrkci na vrata kot takrat zarad airsofta.  🙄

 

In kaj bi rekel policaju na informativnem pogovoru... ja veste sem gledal, če so plastike na avtu res dovolj ravne, ker na Mazda forumu pravijo, da niso. Mislim, da bi bil hitro sostanovalec Napoleona, Josipa Broza in dveh papežov.:nevem:

  • Haha 12
  • Začuden 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, nekako ni blo možno vzpostavit dialoga - vem samo to, da okol drugih avtov ne bom več skakal pa če majo še tako krivo plastiko pa ne glede na to al bo ta tema imela še nadaljnih 8 strani. Resno, jaz sem končal in me ne zanima več.

  • Všeč 3

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja mogoče, al pa kr najboljš ženo od prjatla Binija, da če bi kaj zagustilo s kaznijo, da bi jo ona znala hitro poravnala preko elektronske banke. :bravo:

  • Všeč 1
  • Haha 6

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Boss napisal:

Ja mogoče, al pa kr najboljš ženo od prjatla Binija, da če bi kaj zagustilo s kaznijo, da bi jo ona znala hitro poravnala preko elektronske banke. :bravo:

Ona bi ti prej kaj vzela kot pa plačala, verjemi.... 😁

  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 30. 1. 2024 ob 17:40 je DragoK napisal:

Tudi CX5 ima to je pa ožja in se tako ne vidi . Tanka zanič Plastika !!! Smo z Avtoličarjem vse pregledal.

Ne nakladaj,k nimaš pojma...evo iz prve roke...lepo pod kotom slikano,da po strani pade svetloba-če bi bilo,bi se v odsevu videlo.

Mogoče pa rabiš samo izgovor,in prepricuješ sam sebe...kakorkoli,meni je vseeno,kar trdiš,lahko pa samo omenim stari pregovor z juga: "....om kurcu svaka dlaka smeta"

IMG_20240202_135831.jpg

IMG_20240202_135846.jpg

IMG_20240202_135916.jpg

IMG_20240202_135923.jpg

IMG_20240202_135937.jpg

  • Všeč 4
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je skritikrt napisal:

Ne nakladaj,k nimaš pojma...evo iz prve roke...lepo pod kotom slikano,da po strani pade svetloba-če bi bilo,bi se v odsevu videlo.

Mogoče pa rabiš samo izgovor,in prepricuješ sam sebe...kakorkoli,meni je vseeno,kar trdiš,lahko pa samo omenim stari pregovor z juga: "....om kurcu svaka dlaka smeta"

IMG_20240202_135831.jpg

IMG_20240202_135846.jpg

IMG_20240202_135916.jpg

IMG_20240202_135923.jpg

IMG_20240202_135937.jpg

 

To si ti narobe pogledov. Mors to gledat na poletni solsticij ob 13:21, pod kotom 34°15" pol bos pa vidu kaksn pofl so plastike. Zj ni taprava svetloba 😂

  • Haha 4
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 31. 1. 2024 ob 15:12 je Janez007 napisal:

Upam, da se ne pričakuje, da bomo lastniki Mazd te samo hvalili ???

 

Marsikaj je pri Mazdah OK, marsikaj pa bi bilo lahko mnogo boljše. Te plastične obrobe se zdijo res tretje-razredne, mogoče v rangu Dacie. 😃 Mislim resno.

 

 

🤦‍♂️ k bojo tole pr Mazdi videli, bojo začel razmišljat o ukinitvi modela 😁

Popravljeno od MazdaBoy
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Bini napisal:

To je pa res jeba, sedite zuni in slikate blatnike.... ?zmeden? 

 

Noces bit v bajti, ker baba tezi kake blatnike ma avto :zvizga:

  • Haha 6
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je Bini napisal:

To je pa res jeba, sedite zuni in slikate blatnike.... ?zmeden? 

Ma jaz sem gume slikal,če so že kaj bulaste..pa se je blatnik lih znašel v perspektivi😂🤣 

 

Aja,a naj še temo o bulastih gumah odprem...pa eno o tečnih babah?🙄😄

  • Všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.