Skoči na vsebino

Plastika na Mazdi CX 30


Priporočeno sporočilo

pred 29 minutami je DragoK napisal:

Dragi Aleš ročno izdelana gitara in plastika na Avtu to ti je kot noč in dan !! Dajmo nehat ker nima smisla zbrište to mojo objavo in se zezajte naprej  ali brez mene !!!

SREČNO

 

 

A so ti rekl, da ce se dost ljudi pritozi, da bojo popravl vsem plastike?

To se kr ne vemo :)

  • Všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Shrek napisal:

Drago, kaj bi sploh rad? 


To se tudi jaz sprasujem… Iz objav bi rekel, da je prisel sem samo malo “prcat”… Ker vsak, ki mu ne prikima, dobi pecat… da je neumen, bedak, ima prazno glavo… Nekdo, ki stalno jamra nad vsem, ni zadovoljen zmnicemer in najde dlako v vsakem jajcu ;) 

  • Všeč 4
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je DragoK napisal:

Dragi Aleš ročno izdelana gitara in plastika na Avtu to ti je kot noč in dan !! Dajmo nehat ker nima smisla zbrište to mojo objavo in se zezajte naprej  ali brez mene !!!

SREČNO

 

Tukaj je poanta zgodbe in ne Gibson = Mazda.

Če ne razumeš poante, ti ne moremo pomagat.

 

Če te prav razumem, je pokanje sklopke na i20n tudi sprejemljivo, ker je nišno športno vozilo in ne avto za vsak dan.

 

Prihajamo do totalnih absurdov že.

Popravljeno od godlike
  • Všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta tema v osnovi ni nič zgrešena. @DragoK je pač motila plastika, za kar je navedel tudi nekaj dejstev in verjetno ima tudi prav, da je plastika slabše kvalitete.

 

Problem se je pojavil iz dveh razlogov:

 

1.  @DragoK je pričakoval množično potrditev s strani članov foruma, vendar vsi niso bili enakega mnenja oz. se jim problem plastike ni zdel omembe vreden. Ker ni dobil željenega odziva je postal razočaran, saj je bil prepričan v svojo trditev. Razocaranost je negativno čustvo, ki vpliva na vedenje posameznika, kar se je posebej pokazalo v njegovi komunikaciji.

 

2. @DragoK ni mojster komuniciranja, predvsem mu težave dela kontrola jeze, izbira besed primerna javnemu forumu in občutek nemoči, kar kompenzira z nesramnim vsiljevanjem svojega mnenja.

 

Kakorkoli, @DragoK, člani tega foruma so mi že velikokrat podali super nasvete, včasih pa se je nasel tudi kakšen komentar, ki mi ni bil všeč, pa sem se mogel tudi zadržati, da nisem nazaj udaril z vsemi topovi. Svetujem ti, da kot lastnik Mazde ostaneš na forumu in iz njega izvečeš karkoli koristnega, hkrati pa upoštevaj, da so za profili članov različne osebnosti z različnimi mnenji, zato tvoje mišljenje ne bo vedno edino pravilno. Na forumu je potrebno upoštevati in dovoliti mnenja ostalim in kar je najpomembneje, biti spoštljiv v komunikaciji.

 

  • Všeč 15
  • Ljubim 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je ignacij napisal:

Ta tema v osnovi ni nič zgrešena. @DragoK je pač motila plastika, za kar je navedel tudi nekaj dejstev in verjetno ima tudi prav, da je plastika slabše kvalitete.

 

Problem se je pojavil iz dveh razlogov:

 

1.  @DragoK je pričakoval množično potrditev s strani članov foruma, vendar vsi niso bili enakega mnenja oz. se jim problem plastike ni zdel omembe vreden. Ker ni dobil željenega odziva je postal razočaran, saj je bil prepričan v svojo trditev. Razocaranost je negativno čustvo, ki vpliva na vedenje posameznika, kar se je posebej pokazalo v njegovi komunikaciji.

 

2. @DragoK ni mojster komuniciranja, predvsem mu težave dela kontrola jeze, izbira besed primerna javnemu forumu in občutek nemoči, kar kompenzira z nesramnim vsiljevanjem svojega mnenja.

 

Kakorkoli, @DragoK, člani tega foruma so mi že velikokrat podali super nasvete, včasih pa se je nasel tudi kakšen komentar, ki mi ni bil všeč, pa sem se mogel tudi zadržati, da nisem nazaj udaril z vsemi topovi. Svetujem ti, da kot lastnik Mazde ostaneš na forumu in iz njega izvečeš karkoli koristnega, hkrati pa upoštevaj, da so za profili članov različne osebnosti z različnimi mnenji, zato tvoje mišljenje ne bo vedno edino pravilno. Na forumu je potrebno upoštevati in dovoliti mnenja ostalim in kar je najpomembneje, biti spoštljiv v komunikaciji.

 

Vse to je tudi razlog,za kaj sem proti zapiranju te teme.

Že v temi,k se je dajalo @Alex na tnalo-sem proti kakršnemkoli natikanju nagobčnika ali uporabe kakršnihkoli sredstev utišanja določenega mnenja!!!

Je v redu,kako se je razvilo,in vsak naj iz tega nekaj potegne,se kaj nauči,poizkusi delati na sebi in postati boljsi človek in član tega foruma-VSAK!!!

Komu gre lažje,komu težje...ma vse bomo preživeli...tudi celulit😄

  • Všeč 5
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

In potem vse tiho je bilo.... :hohoho:😉

Ja čaki malo...eni rabimo mal časa,da se poboljšamo😅

  • Haha 5
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dragec, samo eno vprašanje? A ti še vedno želiš sodelovati tu na forumu al ti je že ratal dolgčas?

 

Vprašanje je resno in dobro, da si popravil tvoj prejšnji stavek, ker sem že imel roko, da te nagradim z vsaj 14 dnevnim obiskom Banovcev.

 

Zaenkrat bom sicer samo vljudno opozoril, da dvigni nivo komunikacije, ker tak način pač ni OK. Se sporečemo kdaj - ni panike, se kdaj narahlo skregamo - na koncu OK... ampak da takole obrneš praktično vse ostale člane proti sebi je pa svojevrsten rekord in tole še nikomur do danes ni uspelo.

 

Še nekaj, da mi slučajno zdajle ne odigraš karte užaljenosti, ker te resno pošljem na oddih. 😡

  • Všeč 9
  • Haha 1
  • Ljubim 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na državni kulturni praznik se spodobi kulturna debata. :)

  • Všeč 2
  • Ljubim 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Tilen5 napisal:

Eni bi rabli terapijo,..poglejte mene kako lepše se obnašam po 2000€ vloženih pri psihoterapevtih

Si bil pri ciganki? 😁

  • Haha 5
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Tudi sam sem se udeležil terapije o kulturnem obnašanju. Upam, da predavatelj še vedno predava. 

A je preživel?!😯

  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Matick napisal:

 

Ja, dokler ni srecov dragota

Baje, da sedaj tudi psihoterapevt oprezna za Mazdami cx 30 in si vneto zapisuje, koliko obrob  plastik je za v smeti. 

  • Haha 10

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res plastika v nekem čarobnem trenutku svetlobe pokaže,da ni najbolj ravna-pa kaj!

Jaz vem,da sem kupil Mazdo 

Če bi hotel "perfekten popoln" ...bi jaz izbral Zvezdo- a žal nimam cekinov .Pa zagotovo bi tudi tam, če bi hotel, poiskal dlako, ki me moti..

Meni je moja "Makita"  zelo všeč, me pridno zanesljivo in varno vozi, brez težav. 🖐😃👍

 

  • Všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.