Skoči na vsebino

Prodam Mazda 6 2017 2.2 CD150


Lena-rt

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

Prodajam svoj avto zaradi nakupa večjega avtomobila.

 

172200 km

 

Sem tretji lastnik. 

 

JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven) 

 

Egr Off

Pikjena loputa turbine

speskan sesalni kolektor 10000 km nazaj

menjana ketna za olnjo pumpo 8000 km nazaj

menjane dihtunge na šobah 8000 km nazaj

menjane komplet zavore spredaj in zadaj 8000 km nazaj

servis narejen 8000 km nazaj pri mojstru iz horjula

 

vizualno ima nekaj prask vendar nič tragičnega.

 

Cena 11500 Eur za clane mazda foruma:)

 

 

Več informacij na zs ali pa telefonsko številko 051633994

Slike na naslednjem linku:

Mazda Mazda6 CD150 Revolution, letnik:2017,15500 EUR - prodam :: Avtonet :: www.Avto.net

IMG_E3437.JPG

Popravljeno od Lena-rt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Lena-rt napisal:

evo zdej bi moral

pomoje se moraš odjavit iz "moj avto.net" in šele potem deliti povezavo do oglasa.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Lena-rt napisal:

Pozdravljeni

Prodajam svoj avto zaradi nakupa večjega avtomobila.

 

Več informacij na zs ali pa telefonsko številko 051633994

Slike na naslednjem linku:

Mazda Mazda6 CD150 Revolution, letnik:2017,15500 EUR - prodam :: Avtonet :: www.Avto.net

IMG_E3437.JPG

A je skrivnost, kateri večji actomobil boš nabavil? Ker že ta je precej velik. 🤔

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 20 minutami je Lena-rt napisal:

Mojstri!

 

zanima me za kakšno ceno naj dam avto da me bo vsak kdo poklicu za njega?

 

Ker trenutno ta avto prodati je totalni krizev pot :)

 

hvala za pomoč :)

Ej, trg za rabljena vozila je kr hladen. Sej ti je napisou @ignacij kok časa je on prodajou svojo M6.

 

Mislim, da nižanje cene ne bo naredilo neke drastične razlike za klice. Tisti, ki ga avto zanima, bo poklical tako ali tako. 13500 je ok cena.

 

A kupuješ novega, si ga ponudil za odkup v avtohiši?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Lena-rt napisal:

Ga ze imam zaaranega.

 

Avtohiši  pa žal ne diši  da bi ga v racun uzela ane.

 

Vidim pa da je trg rablenih vozil ne hladen, ampak zamrzjen :)

 

 

Prodajaj saaba, kot jaz 🤣

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mojih izkušnjah se ti avti najbolje prodajajo, ko ljudje hitro iščejo večji avto za na morje, junija-julija.

 

Tudi če pokliče 1 človek na mesec, je to za slovenske razmere za tak avto normalno. :)

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je Janez007 napisal:

Tudi če pokliče 1 človek na mesec, je to za slovenske razmere za tak avto normalno. :)

 

Ampak.... če pa v štartu s ceno ne pretiravaš in si nekoliko cenejši kot drugi pa se bo našel še kak človeček , dva trije zraven in ni hudič, da ne bo kateri od teh odprl denarnico.

 

@ignacij je točno to občutil kako to zgleda. Bolje pri prodaji malo popustit pa pri nakupu malo bolj prodajalca stisnit (takrat ti vodiš ples), da si na koncu na istem.  Ne moreš pa računat na to, da boš drago prodal potem pa poceni kupil - to so pač iluzije.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Boss napisal:

 

Ampak.... če pa v štartu s ceno ne pretiravaš in si nekoliko cenejši kot drugi pa se bo našel še kak človeček , dva trije zraven in ni hudič, da ne bo kateri od teh odprl denarnico.

 

@ignacij je točno to občutil kako to zgleda. Bolje pri prodaji malo popustit pa pri nakupu malo bolj prodajalca stisnit (takrat ti vodiš ples), da si na koncu na istem.  Ne moreš pa računat na to, da boš drago prodal potem pa poceni kupil - to so pač iluzije.

Jaz vsako stvar, ki prodajam, nastavim takoj  na najnižjo ceno, ki obstaja pri nas. Recimo, ko sem prodajal staro 6-ko sem takoj nastavil ceno na 1600€, čeprav so nekateri prodajali z več kilometri in bolj zrukane tudi za jurja več. In sem jo prodal takoj. Meni se ne da čakati in debatirati z raznimi pacienti, ki klicarijo kar iz dolgčasa in potem utrujajo, koliko boš spustil ceno. 

Popravljeno od Alex
  • Všeč 7
  • Hvala 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.