Skoči na vsebino

Sex chat


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Bossmana za predsednika..... :bravo::aaaaa:

 

Predsednik je pi...

Boss bi mogu bit minister !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

.... za promet.... :):aaaaa:

 

Vla?i?a na kolena..... :dudek:

 

Pa enga odzadi ...

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

hehe huda igrdca :D:bravo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Da vam mal postane toplej?e, tole hladno petkovo jutro, ena konkretna lepotica;

 

http://24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/adria...zuje-ritko.html

 

:danzoman::punk::rozico::zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

 

 

..........?e niste prepri?ani, da boste lahko tudi v trenutkih zanesenosti obdr?ali kontrolo davljenja raje ne izvajajte

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 1 leto kasneje...

Dejmo malo prusmerit to jezo in zamere, a ste ktero-kterga ?ez vikend ? :aaaaa:

 

 

Polegl seveda. :hudicek::hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sm biu v petek spet tolk pijan da ni blo n? od mene...al jebat ga :blush: pa preve? pameten sm biu na party-u, prav ena ob 5.00 zjutri...ja kaj zdej...pa pravim, ja kaj kaj...pa ona, ja povej a ne...pa sm reku..ja ni? k men gre?...pa prav ona, ja ?e sm s sestri?no pr?la morm tud s sestri?no it...pra pravm jest....ja boste pa obe k men pr?le :ne vem: :rolleyes: .....itak pol ni blo n? :vskalo: ...al probat pa ni greh, ?e bi ratal bi blo zanimiv :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sm biu v petek spet tolk pijan da ni blo n? od mene...al jebat ga :blush: pa preve? pameten sm biu na party-u, prav ena ob 5.00 zjutri...ja kaj zdej...pa pravim, ja kaj kaj...pa ona, ja povej a ne...pa sm reku..ja ni? k men gre?...pa prav ona, ja ?e sm s sestri?no pr?la morm tud s sestri?no it...pra pravm jest....ja boste pa obe k men pr?le :ne vem: :rolleyes: .....itak pol ni blo n? :vskalo: ...al probat pa ni greh, ?e bi ratal bi blo zanimiv :cheers:

 

Tipi?na slovenska pohlepnost, ko ti ponudjo pi*** bi vzel ?e eno :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Enkrat sem ene Dunlop SP WinterSport 3D pustil vulkanizerju za 20€...dve z 4mm,dve pa z 6mm profila...6let stare...za poleti za kakega "butlja" še za ponucati,pozimi pa za ubiti se...si malo zabremzal,in je kar letelo,kamor je hotelo😬. Od takrat naprej-6 let je pri meni meja,pol pa me ne zanima več,kaj bo kdo z njimi počel,samo znebiti se jih hočem,in nočen nič zajebancije prek bolhe ipd...pa nimam mira iz nočne-klici,SMSi,pa daj mi jih dostavi,pa...ma dobesedno jebe se meni za takšne "smeti"...mojega avta ne bodo več videle.
    • sam res, 2% jih ni naredilo je pa cela drama
    • Ampak, verjel ali ne, problem tukaj ni v meni, ampak v tem, da par let nazaj je bilo izbire še pa još, pa so enostavno nehal delat take avtomobile. Sej vem da je to zato ker so se manj prodajali kot SUVi, ampak takole vsa jajca dat v eno košaro (samo SUVe delat) jih bo enkrat drago koštal.    Po pravici, do konc leta bom vidu kaj bom naredu. Al bom kakšno leto staro M6 iz nemčije kupu, al pa bom primoran v nakup SUVa. Ko pride hibrid CX5 bo vsaj mal tolažbe, sploh če bojo zadržal dinozavrski motor notr
    • V Sloveniji bi nujno morali zaposliti vsaj kakšnih 10.000 urologov!   Ker veliko večino Slovencev že kronično boli kurac...
    • Vse se prodaja in tudi proda. Eni ne vedo da so stare gume za smeti😁
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.