Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 5 minutami je Slivka napisal:

No, lepo te je bilo poznati. Ti bomo prinesli en venec v obliki Mazdinega emblema...

 

Hvala, sem vedel, da se nate lahko vedno zanesem.

33112_1.png

Napisano

Če bi uporabljal ai, pol bi zdele zgeneriral sliko krste s strešnimi sankami. 😅

  • Všeč 2
  • Haha 2
  • Ljubim 1
Napisano
pred 16 urami je Boss napisal:

Alex ma tolk čez Goloba za povedat ker ga je strah, da bi mu bil preveč podoben. To je tisto, ko recimo prikriti gej svinjari čez ostale geje, da sam sebe prepričuje, da ni gej. Torej Alex ti si Golob, tko da veš.... :hudicek:

Golob? Pa on je vendar g. y 😊

  • Haha 2
  • Zmeden 2

 

 

Napisano
pred 13 minutami je Alex napisal:

Golob? Pa on je vendar g. y 😊

Obična ped**čina misliš rečt 😁

  • Všeč 1
  • Haha 1

N7rRRL1.jpg

Napisano
Pred eno uro je FuManchu napisal:

Obična ped**čina misliš rečt 😁

Imaš prav. Nima Ferrarija. 😊

 

 

Napisano
pred 3 urami je Alex napisal:

Golob? Pa on je vendar g. y 😊

 A Tincika je pa trans? 😜

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Napisano
pred 19 minutami je Boss napisal:

 A Tincika je pa trans? 😜

To si ti rekel. 😊

 

 

Napisano

A Jeffrey je tud na vodki @Alex ?

 

Ljudje, ki znajo hodit naokoli z odprtimi očmi in niso podvrženi pristranskosti nimajo problema z razumevanjem problema. Problem je samo v tem, da v tako opevani demokraciji, ki naj bi jo imeli, jim ni dovoljeno svobodno govorit, ker enkrat jih označijo za rusofile, drugič za antivakserje, tretjič za climatechange denierje itd itd. In enkrat se moramo klanjat raznoraznim Gretam potem Fauchijem in podobnim predstavnikom farmamafije. potem ti o "vanjskih neprijateljih" razlagajo dementni Bajdni in rezgatajoče Kamale, pa Vonderlajne in razni Sholtzi, Stoltenbergi, Rutteji in podobna wormongerska svojat.

 

Je pa res ja ... lažje je, da ne razmišljamo preveč in prevzamemo nerativ, ki nam je vsiljen pa da ostanemo zadovoljčkani v svoji majhnosti in nepomembnosti. Bo že pastir poskrbel za nas - če bo sreča nas ne bo požrl ampak samo ostrigel in to je današnji domet večine ljudi. 

 

 

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Napisano
pred 55 minutami je Boss napisal:

A Jeffrey je tud na vodki @Alex ?

 

Ljudje, ki znajo hodit naokoli z odprtimi očmi in niso podvrženi pristranskosti nimajo problema z razumevanjem problema. Problem je samo v tem, da v tako opevani demokraciji, ki naj bi jo imeli, jim ni dovoljeno svobodno govorit, ker enkrat jih označijo za rusofile, drugič za antivakserje, tretjič za climatechange denierje itd itd. In enkrat se moramo klanjat raznoraznim Gretam potem Fauchijem in podobnim predstavnikom farmamafije. potem ti o "vanjskih neprijateljih" razlagajo dementni Bajdni in rezgatajoče Kamale, pa Vonderlajne in razni Sholtzi, Stoltenbergi, Rutteji in podobna wormongerska svojat.

 

Je pa res ja ... lažje je, da ne razmišljamo preveč in prevzamemo nerativ, ki nam je vsiljen pa da ostanemo zadovoljčkani v svoji majhnosti in nepomembnosti. Bo že pastir poskrbel za nas - če bo sreča nas ne bo požrl ampak samo ostrigel in to je današnji domet večine ljudi. 

 

 

Kaj dela FB. 😊

Sedaj so golobnjaki dobili krila in začeli bloditi o nekem "vodkarjem prijateljstvu". Svašta. 

 

 

Napisano
WWW.24UR.COM

Srečanje med ameriškim predsednikom Donaldom Trumpom in ukrajinskim predsednikom Volodimirjem Zelenskim ni prineslo...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Rumeni ima kot kaže spomin zlate ribice ;) 

 

 

Trump last week: Zelenskyy is a “dictator”

Trump today: “Did I say that?”

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 32 minutami je Jest napisal:

Rumeni ima kot kaže spomin zlate ribice ;) 

 

 

Trump last week: Zelenskyy is a “dictator”

Trump today: “Did I say that?”

 

 

 

Pa ni samo ta problem pri njemu. Ima jezik hitrejši od pameti. 

 

 

Napisano
Pred eno uro je g.Wankel napisal:

Sam JJ ga pa podpira.

Njegov problem. 

 

 

Napisano (urejeno)
pred 4 urami je Alex napisal:

Pa ni samo ta problem pri njemu. Ima jezik hitrejši od pameti. 

 

To si lahko privošči zaradi podpore Ivana. 

 

Zelenski se mi kar mal smili. Je šel na wresrtling partijo pred kamere v kateri je bil vnaprej zrežiran zmagovalec trump. Če bi Zelenski Trumpu v obraz rekel po pravici, da je ena najbolj navadna rdečedlaka pi..  bi mu sploh ne bilo treba več domov, pač pa bi že lahko užival na rajskih plažah Guantanama.

 

Za pomoč Ukrajini so ZDA dale po besedah Zelenskega 60miljard. Amiji so se hvalili, da so za državni udar v Ukrajini porabili samo 5 miljard. ZDA so postali lastniki tretjine najboljše obdelovalne zemlje v Ukrajini. S preprodajo ruskih surovin Evropi, ko je le ta bila ogorčen boj ekonomske blokade proti Rusiji, so amiji zaslužili nadaljne miljarde. Sedaj bodo skinuli Zelenskega in Ukraino oropali še za 500 mijard.  

 

Ekonomija ropanja sveta s strani ZDA seveda še vedno deluje, samo čedalje bolj nasilna je. Da si amiji to privoščijo, je krivo tudi to, da Evropi samo še pete mal ven gledajo iz ameriške riti.  

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano
pred 59 minutami je Mraušk Mčk napisal:

 

To si lahko privošči zaradi podpore Ivana. 

 

Zelenski se mi kar mal smili. Je šel na wresrtling partijo pred kamere v kateri je bil vnaprej zrežiran zmagovalec trump. Če bi Zelenski Trumpu v obraz rekel po pravici, da je ena najbolj navadna rdečedlaka pi..  bi mu sploh ne bilo treba več domov, pač pa bi že lahko užival na rajskih plažah Guantanama.

 

Za pomoč Ukrajini so ZDA dale po besedah Zelenskega 60miljard. Amiji so se hvalili, da so za državni udar v Ukrajini porabili samo 5 miljard. ZDA so postali lastniki tretjine najboljše obdelovalne zemlje v Ukrajini. S preprodajo ruskih surovin Evropi, ko je le ta bila ogorčen boj ekonomske blokade proti Rusiji, so amiji zaslužili nadaljne miljarde. Sedaj bodo skinuli Zelenskega in Ukraino oropali še za 500 mijard.  

 

Ekonomija ropanja sveta s strani ZDA seveda še vedno deluje, samo čedalje bolj nasilna je. Da si amiji to privoščijo, je krivo tudi to, da Evropi samo še pete mal ven gledajo iz ameriške riti.  

Zelenski je celi Evropi prikazal kako se obnašati proti temu pacientu. Ne pa ostalim euro  politiki, ki se mu ne upajo reči nič. Tako se dela z diktatorji kot je vodkar in sedaj še ta rumeni. 

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Napisano

Čak a to so isti, ki so se limali na tla in v plastičnih odsevnih jopičih tulili stop the oil. Al gre samo za razočarane delavce v javnem sektorju, ki si belijo glavo kako prikazat, s kterim delom napolnijo celoten delovnik. Tole so nesmiselne acije, edina smiselna je, da pač nehajo kupovat Tesle in to množično. To je pravi bojkot, ker imajo vedno alternativo.

 

Aja nimajo, ker Tesla predstavlja statusni simbol kot recimo un odgriznjen ajdared.

33112_1.png

Napisano

Golob je pred kratkim izjavil, da je Slovenija otok stabilnosti in svobode.

 

O stabilnosti in svobodi bi lahko diskutirali. Vsekakor pa se teh njegovih besed spomnim vsakič, ko bi radi kam potovali. Če bi radi z letalom, je treba ali v Avstrijo ali v Italijo ali pa na Hrvaško, če bi radi kakšne dobre letalske linije. In tudi glavni železniški koridorji so speljani v glavnem okoli Slovenije. In tako le Slovenija res postala nekakšen otok.

 

Celo Madžari bodo preko luke in plovnih poti bolj povezani s svetom kot Slovenija... In bodo severo-vzhodni Evropi omogočali tranzit z ladij preko železnice in to hitreje kot je to zmožna Slovenija...

 

Toliko o tem, koliko smo napredovali zadnjih 30 let...

 

 

 

 

WWW.REGIONALGORISKA.SI

Madžarska bo leta 2028 odprla nov terminal v tržaškem pristanišču, s čemer si bo...

 

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 1 uro je Slivka napisal:

Golob je pred kratkim izjavil, da je Slovenija otok stabilnosti in svobode.

 

O stabilnosti in svobodi bi lahko diskutirali. Vsekakor pa se teh njegovih besed spomnim vsakič, ko bi radi kam potovali. Če bi radi z letalom, je treba ali v Avstrijo ali v Italijo ali pa na Hrvaško, če bi radi kakšne dobre letalske linije. In tudi glavni železniški koridorji so speljani v glavnem okoli Slovenije. In tako le Slovenija res postala nekakšen otok.

 

Celo Madžari bodo preko luke in plovnih poti bolj povezani s svetom kot Slovenija... In bodo severo-vzhodni Evropi omogočali tranzit z ladij preko železnice in to hitreje kot je to zmožna Slovenija...

 

Toliko o tem, koliko smo napredovali zadnjih 30 let...

 

 

 

 

WWW.REGIONALGORISKA.SI

Madžarska bo leta 2028 odprla nov terminal v tržaškem pristanišču, s čemer si bo...

 

Ne ga srat, poglej kam lahko vse letiš iz Brnika! Meni je Zagrebško še bližje, tebi je pa tako bližje kje drugje.... 

Meje so že nekaj časa odprte.... :nevem:

Napisano
pred 3 urami je Slivka napisal:

Toliko o tem, koliko smo napredovali zadnjih 30 let...

 

 

Pa ne še en jugonostalgik. Jao.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano
pred 29 minutami je Mraušk Mčk napisal:

 

Pa ne še en jugonostalgik. Jao.

 

Bil sem že ortodoksni kristjan, pa Janšev vernik, celo za Mormona so me že imeli, ... ... ... Ampak Jugonostalgik pa še nisem bil... No, ja, vse je enkrat prvič...

 

Bolj sem to zapisal v smislu kje smo bili mi pred 30timi leti in kje so bili ostali pred 30timi leti in kje smo zdaj v primerjavi z ostalimi. 

 

 

Za primerjavo: Vlak iz Maribora v Novo Gorico vozi približno toliko kot vozi vlak iz Gradca v Avstriji preko Beljaka in Vidma do Benetk... In od soseda sem slišal, da je vlak na relaciji Pliberk - Gorizia tri ure hitrejši kot pa vlak Dravograd - Nova Gorica...

 

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Danes kupil račno Parkside. Prnesem domov in dam polnit.  Ugotovim, da se jajca ne filajo.  Utripajo obe lučki, kar pomeni da je baterija v okvari🫣🤣   V petek nesem jajca nazaj in nikoli več ne kupim nič od njih.    
    • Ne bi rekel, da sem eden redkih. Forumi pravijo drugače...    Ena od mnogih tem glede ogledal... https://www.cx30talk.com/threads/electric-folding-mirror-fault.4201/?utm_source=google&utm_medium=organic   Bomo porihtali. Oziroma bodo  menjali na servisu. Pol pa bom videl kako naprej.  Med drugim sem tudi Hondo Civic gledal ja... Mogoče zamenjam enkrat. Je pa draga... 
    • Končno dobil en dober pir na plaži ... Vergina Red.  
    • Še nič spravlam se pa v nakup komplet bremz. Bom najvrjetneje probal EBC ker sem našel neko "športno" stran, ki mi komplet yellow stuff in diske proda za 560€. Če grem pa na autodoc za ATE me pride pa 350€ tk da še kolebam
    • Babica se z ogromno torbo odpravi na Novo Ljubljansko banko. Pristopi k okencu: - "Rada bi odprla račun pri vas." -  "Seveda gospa rade volje, kakšen bo pa vas prvi polog?" - "Položila bi osemindvajset milijonov evrov." - "Tako veliko, ja, kje imate pa ves ta denar?" - "Drago dekletce, tule pri sebi v tej torbi." - "Ja gospa pa veste, da se taka vsota denarja ne nosi v torbi. Za račun vas bo pa sprejel naš direktor, saj so taka pravila naše banke pri tako velikih pologih na račun." Babica nima nič proti in direktor jo sprejme v svoji pisarni. Pijeta kavico in se pogovarjata, na koncu pa si direktor dovoli vprašanje: - "Vas lahko za konec vprašam še nekaj sicer zelo diskretnega, ne smete mi zameriti, vendar me zanima, kako ste prišli do toliko denarja?" - "Eh, kako, enostavno - s stavami." - "Je to mogoče! S kakšnimi stavami pa, če smem vprašati?" - "Ja s kakšnimi stavami le, s čisto običajnimi stavami!" - "Nemogoče!" - "Lahko vam dokažem, a greva midva kaj stavit?" - "Ja kaj pa bi sla midva lahko stavit?" - "Recimo, staviva, da imate vi, gospod direktor, kockasta jajca." - "Kako prosim, kako, kockasta jajca! Jaz vendar nimam kockastih jajc! Kakšna stava pa je to! Moja jajca so čisto lepo okrogla!" - "No, vidite, potem ni nobenega razloga, da ne bi stavili z menoj, za, reciva, tisoč evrov, da imate kockasta jajca!" - "Velja, pa staviva!" - "Velja, jutri ob dvanajstih prideva skupaj z mojim odvetnikom in preveriva, kakšna so vaša jajca!" Babica odide, direktor pa ni mogel več delati, saj se je cel dan in še cel večer ogledoval in otipaval po jajcih. Vendarle pa so bila naslednji dan jajca še vedno okrogla, zato se ves vesel napoti v banko. Nestrpno čaka na dvanajsto uro, se ves čas otipava, ogleduje, vendar so jajca nedvomno okrogla. Napoči dvanajsta ura in na vratih potrka babica s svojim odvetnikom. Direktor: - "Gospa, tole stavo ste nedvomno izgubili, sedaj so moja jajca definitivno okrogla in ne kockasta." - "Bomo videli, bomo videli, v to se želim osebno prepričati, če nimate nič proti se, prosim, slecite." - "Ni nobenega problema." Direktor se sleče, babica pa mu v roki otipava in pregleduje jajca, ter jih drži. V tistem pa direktor vpraša: - "Čudno gospa, ne vem, zakaj se vaš odvetnik tolče z glavo v zid?" - "Ja to je pa, sinko, zato, ker sem z njim včeraj stavila za deset tisoč evrov, da bom danes točno opoldne držala za jajca direktorja Nove Ljubljanske banke..."
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.