Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Begunci se nam pribli?ujejo in upam, da so na?i bolj pripravljeni kakor Hrvati. 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Begunci se nam pribli?ujejo in upam, da so na?i bolj pripravljeni kakor Hrvati. 

Va?i konci znajo biti kar na udaru, ?e zalutajo iz Mad?arske proti Hrva?ki in Sloveniji. ?e bojo s?asoma presedlali na smer LJ-Karavanke pa samo upam, da ne bojo preve? zabluzili. Nasploh se spra?ujem kaj se bo zgodilo ko bojo Avstrijci rekli stop. Bomo mi fasali tiso?e ljudi katerih izvor je v resnici skrivnost. Ravno danes sem bral ?lanek kako hitro se dobi sirijske dokumente, na drugi strani se je pa ISIS ?e zdavnaj hvalil, da bodo med begunce poslali svoje ljudi... Zna biti zima (in prihodnost) ?e vro?a.   :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na hrva?kem je do 12 ure pri?lo ?e ve? kot 7300 ljudi in ve?ina so mo?ki

 

  •  Hrvatsku je do 12 sati sada u?lo oko 7300 izbjeglica
  • Registrirano je njih 2154, a na registraciju ?eka jo? 4100
  • Od registriranih je 1527 mu?karaca, 315 ?ena i 312 djece mla?e od 14 godina

In ravno to kar pravi?, da njihov namen ni znan je najhuj?e.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu dam vsaj en plus RTVSLO ker vsaj dovolijo komentarje medtem ko 24ur blokira kar vse ?lanke po vrsti ker se boji, da bi kdo povedal svoje mnenje. Saj prijavljen nisem nikjer ampak je zanimivo, da dejansko 80% ljudi/komentarjev ni navdu?enih nad njimi, po drugi strani novinarji si nikjer ne upajo dati kake ankete itd... Kot, da je svoboda govora le za ene, ?e ima? kake pomisleke si pa ?e rasist. Druga stran lahko vse zmerja z rasisti, v Nem?iji se jim prilagajajo (prepoved mini kril). Multikulti ne obstaja, ?e se morajo Evropejci prilagajati "beguncem", torej ljudem, ki si le ?elijo nekje pre?iveti, da vojna pri njih mine in se potem mogo?e vrnejo domov. Ali pa mogo?e potem niso preprosti in skromni begunci?  :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da sem nekje ?e omenil, da si nabavite kompase in poi??ite vzhod, da boste vedeli, kam klanjat.

 

Sicer pa so ?e kdaj omenjali Slovenijo kot mejo Kalifata... 

 

ISIS je o?itno obrnil vojno. Ponavadi najprej zasede? ozemlje, potem naseli? svoje ljudi. Oni pa bodo najprej naselili svoje ljudi, pa potem zasedli ozemlje...

 

Zvito. A se mi zdi, da zelo uspe?no.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu dam vsaj en plus RTVSLO ker vsaj dovolijo komentarje medtem ko 24ur blokira kar vse ?lanke po vrsti ker se boji, da bi kdo povedal svoje mnenje. Saj prijavljen nisem nikjer ampak je zanimivo, da dejansko 80% ljudi/komentarjev ni navdu?enih nad njimi, po drugi strani novinarji si nikjer ne upajo dati kake ankete itd... Kot, da je svoboda govora le za ene, ?e ima? kake pomisleke si pa ?e rasist. Druga stran lahko vse zmerja z rasisti, v Nem?iji se jim prilagajajo (prepoved mini kril). Multikulti ne obstaja, ?e se morajo Evropejci prilagajati "beguncem", torej ljudem, ki si le ?elijo nekje pre?iveti, da vojna pri njih mine in se potem mogo?e vrnejo domov. Ali pa mogo?e potem niso preprosti in skromni begunci?  :ne vem:

 

Kje so komentarji dovoljeni? KLIK

 

Zore (in Fran?i?ek) ga v tem primeru konkretno serjeta. Ja, tudi meni se smilijo - a spu??ati jih brez dokumentov, brez varnostnega preverjanja je norost! In tu se Zore konkretno moti: "...Tako se bomo mi za?eli zavedati, kdo v resnici smo, ampak ne proti njim, pa? pa skupaj z njimi," 

Lepo od njega, da je pripravljen ?iveti v so?itju z muslimani, tudi sam sem. A resnica je, da muslimani oz. islamisti niso, ker:

?Nem?ki? profesor Bassam Tibi poudarja, da v islamu mir lahko obstaja samo med muslimani in nikoli med muslimani in nemuslimani.

 

Za agnostike in ateiste sta odprti samo prva in tretja mo?nost. Kristjanom in judom pa je dano okusiti ?strpnost? islama s privzetjem vloge dimija, muslimanom podrejenega podlo?nika.

 

Vredno branja: KLIK

 

Mimogrede: v Nem?iji zasegli 10.000 ponarejenih sirskih potnih listov: KLIK

Le komu so namenjeni?

 

?e enkrat. Smilijo se mi nedol?ni, sem zato da se jim nudi zato?i??e, vendar je treba vsakega najprej temeljito varnostno preveriti, nato pa pogojen(!) azil. ?e se v enem letu ne nau?i sporazumevanja v jeziku de?ele gostiteljice, se ga iz?ene itd.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je zanimivo nekaj drugega in sicer vsi razni ?lovekoljubi razlagajo kako smo nestrpni, ?e postavljamo ?isto legitimna vpra?anja na katere odgovora nih?e ne poda.

 

Recimo to naj bi bili begunci, ki be?ijo pred vojno in navadno taki se umaknejo v prvo sosednjo dr?avo, kjer vojne ni. A v tem primeru ni tako saj imajo vsi to?no dolo?en cilj. Se pravi dejansko niso begunci, ki lahko zaprosijo za azil, ampak so lahko v najbolj?em primeru ekonomski migranti v najslab?em pa tudi infiltriranci s to?no dolo?enimi nalogami destabilizacije dr?av v katere so namenjeni.

 

Zakaj mo?ki ve? ali manj nimajo nobenih dokumentov?

Od kod jim denar za tako pot (okoli 5000? na osebo) in kdo jim financira ta exodus?

Kako to, da niso zadovoljni z ni?emer, ne z dr?avo, ne s pomo?jo, ne z na?inom prevoza, ne z nastanitvijo - kot da so programirani kam morajo priti in to ?imhitreje. ?e si begunec pred vojno te verjetno zanima samo to da pre?ivi? in si na varnem ne pa kam mora? priti - strange.

Kako to da no?ejo zaprositi za azil in jih v to skoraj morajo prisiliti?

Zakaj se konstantno zapletajo v konflikte z oblastjo in policijo?

Po?vi?gajo se na red in varnost potovanja (hodijo po AC-jih, ?eleznicah, ba?ejo se na prenatrpane ?olne) kot lemmingi, ki jih ne zanima pre?ivetje posameznika ampak le skupine.

 

Ne vem ampak ne dolgo nazaj smo imeli RESNI?NE begunce pred vojno v nekdanji Jugi (predvsem BIH) in samo to primerjavo naj se vzame pa se bo opazilo da tukaj resni?no obstajajo precej?nje razlike in da tole tukaj niso begunci ampak nekaj drugega - upam, da ne tisto kar se ve?ina v Evropi boji.

 

Je pa skrajni ?as, ker kot ka?e VS in UN ne naredita ni?, da mogo?e Evropa kon?no poka?e kojones in zbri?e islamsko dr?avo za vedno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evropa ?e v Bosni ni znala posredovati...

sej to je edinstvena prilika, da se poka?e, da svet nista samo ZDA in Rusija in da je Evropa resni?no pomemben igralec v svetovni politiki - sploh pa imamo zdaj odli?en razlog, da naredimo red pri izvoru problema in ne pri re?evanju posledic. Je pa res, da tukaj se postavlja glavno vpra?anje - ali imamo jajca.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Zakaj mo?ki ve? ali manj nimajo nobenih dokumentov?

Pomoje ne gre samo za mo?ke, ampak za vse in pomoje je tu problem, da be?i narod iz pode?elja, ki nima nobene za??ite pred skrajne?i in ponavadi tem papirji nikoli niso na prvem mestu. Me nekako spomne na na?o babi, ko je rodila fotra in ga ?la ob prvi priliki prijavit. Praznuje RD ko je bil prijavljen a dejansko ne ve kdaj ima RD, ker se je babi fu?kalo za take zadeve. Pomoje kak mesec ali dva starej?i. In tako je pomoje stanje tudi tam. Vpra?anje koliko jih ima rojstne liste, kaj ?ele pasu?e ali osebne.

Od kod jim denar za tako pot (okoli 5000? na osebo) in kdo jim financira ta exodus?

Denarja za pot nimajo. Denar si nekako "sposodijo" od tihotapcev ali mafije in potem morajo oddelat na novi lokaciji ta denar. Ker so ta "posojila" oderu?ka, gre v veliki ve?ini za su?ensko delo, ki ga nikoli ne odpla?a?. In sevede dostikrat so ta dela na drugi strani zakona. Zato je po eni strani dobro sprejeti begunca, da so tihotapci ob posel in tako nima? kasneje ?e ve?je probleme.

Kako to, da niso zadovoljni z ni?emer, ne z dr?avo, ne s pomo?jo, ne z na?inom prevoza, ne z nastanitvijo - kot da so programirani kam morajo priti in to ?imhitreje. ?e si begunec pred vojno te verjetno zanima samo to da pre?ivi? in si na varnem ne pa kam mora? priti - strange.

Kako to da no?ejo zaprositi za azil in jih v to skoraj morajo prisiliti?

Se strinjam. To bega tudi mene. ?e bi be?al pred vojno, bi se ustavil na prvi postaji, kjer bi bil varen. Ne pa da se nekako zmi?ljujejo. A verjetno govorica da je Nem?ija obljubljena de?ela in imajo najve?jo verjetnost dobiti slu?bo pa? prevelik magnet. Po vsej verjetnosti no?ejo gnit v azilnih domovih in mogo?e ?akat da Ameri in Birtanci nehajo srat in oboro?evat skrajne?e. Ker vemo da se to ne bo zgodilo, bo pa? treba ustvarit ?ivljenje drugje. Recimo jaz ne bi be?al tja kot vsi ostali, raje bi se odlo?il za kako dr?avo, kamor ne rinejo vsi, ker je ve? ?ans da te sprejmejo in da dobi? neko slu?bo. Kaj fali kaki ?e?ki, Slova?ki, ali pa kako Baltsko dr?avo. 

Zakaj se konstantno zapletajo v konflikte z oblastjo in policijo?

Dobro, ko spi? dneve v blatu in de?ju, te brcajo novinarji, si la?en in predvsem utrujen, si pa? bolj nagnjen, da se zaplete? v kak spor. ?ista fizika, ko se sre?ata dve telesi in tr?ita prida do "izbruha" energije. ;)  Jaz doma nisem tri no?i spal, pa sem zdej tako razfokan in jezen, da bi nuno pretepel, ?e bi kaj ?udno pametarila (v hecu, da ne bo kdo zares uzel, da hodim pretepat okol ljudi). ;)

Po?vi?gajo se na red in varnost potovanja (hodijo po AC-jih, ?eleznicah, ba?ejo se na prenatrpane ?olne) kot lemmingi, ki jih ne zanima pre?ivetje posameznika ampak le skupine.

Jah, kaj pa ?jo, ?im prej je treba pridit na destinacijo, preden si kdo premisli. Leno pseto ne ulovi zeca....oz ode baba s kola?i, za one ki ?akajo. Red bi moral bit, amapk tisi, ki se bojo zguljfali, prebili in tvegali bojo pri?li prej na ciilj, dobili nastanitev in mogo?e slu?bo. Tisti, ki pa urejeno ?akajo v vrsti, bojo pa najebali, ker se bojo dr?ave premislile. Vse te ujete brez dokumentov/registracije, takoj vrnit na mejo in naj po?akajo urejeno.

 

Prvi problem pri vsej te jebeni krizi so Ameri?ani in Britanci, ki imajo svoje ra?unice. Razfukal so re?ime, ki so imeli pod kontrolo vse te fanatike. Pa ne da so ru?ili re?ime, ?e oboro?evali so te fanatike. Sirija ?isti primer, en teden so bili hrabri borci, drugi teden pa najhu?na no?na mora. Pretvarjanje da niso vedeli za kaj gre je kretenizem. Imajo pa? svoje ekonomske ra?unice in jih boli briga kako ceno se pla?uje z ?love?kimi ?ivljnenji.

 

Kje jaz vidim najve?ji problem zdaj s temi begunci. Ker noben nima prave re?itve niti ideje. Spet se jih bo strpalo v neke domove ali geta. Ne bojo se integrirali v novo kulturo, ampak bodo v svoji "izolaciji" furali ?e vedno svojo kulturo, svoje zakone in svoje pravila. Tako kot ?e ponekod, bodo vzeli zakone v svoje roke in bodo za?eli tepst lokalne mladenke, ki se bodo sprehajale v kratkih krilih/hla?kah, In lokalni verski veljaki/fanatiki, bodo hujskali obupane, razo?arane in zdolgo?asene ljudi. 

Zdaj bojo vsi vzeli begunce in potem pozabili na njih, ker bo drugi teden a facebook-u neka druga akcija, ki bo "trendy" in so bo treba temu prmerno profilne slike ?telat.

Za vse sprejete begunce, bi se moralo najti neko delo, mora se jim dati neka delovna rutina, ne pa da modrujejo v svojih getih in ustanavljajo svoje dr?ave znotraj dr?ave.

?im prej bo treba enega in po enega integrirat v dru?bo, ker druga?e bo ?ez kake 3-5 let hud problem. 

 

najbolje pa bi re?ili ta problem, ?e bi nehal v njihovih dr?avah fuke zganjat in oboro?evat fanatike. ?e bi bil pravi interes, bi se poslalo orenk vse vojske evrope tja pa da obrnejo vsak kamen in da se izkorenini te fanatike. 

Verjamem, da bi Nemci z vojsko nardil red, sam kaj ko na?elome ne smejo iz dr?ave stopit, ker jih bojo za?el vsi podjebavat, da se grejo spet neke te?nje po okupacijah.

 

Mene bolj bega zakaj te begunci ne stopijo skupaj in se uprejo tem skrajne?em. Zakaj ne "?pecajo" dr?avam njihove lokacije ali pa navade. sigurno kdo kaj ve, kar bi pomagalo v boju proti tem fanatikom. Sej se ?e sam spomnim kot mulc, koje pri nas po?ilo, smo tudi mi mogl be?at od doma, samo so vsi takrat deci prijel za naki in so stopil skupi, da so obvaroval dru?ine. ?e ni blo pu?ke pa za sekiro.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No do v?eraj se je na RTVSLO ?e dalo komentirati povsod, vidim, da imajo sedaj raje vse v enem topicu.

Jaz bi vsakemu, ki filozofira o asimiliranju dal v dom par ciganov (eno li?no dru?ino, o?e, mati, ene trije otroci..) iz Ko?evja in NM in naj najprej poskusijo njih navaditi reda. ?E jim uspe in ne obupajo pa naj asimilirajo ?e nekoga, ki Koran bere dobesedno z vsem sovra?nem govoru proti "nevernikom", sanjah o devicah itd.. Zanimivo mi je, da sedaj posku?a celo rimokatoli?ka cerkev biti dobrodelna do islama po vsem sranju ki so ga imeli med seboj. Saj fajn ampak ko pogleda? posnetke teh ljudi kake po?nejo. Oni ziher ne bojo strpni do nas in ne verjamejo v multikulti sranje.

Evropa bi lahko (v okviru NATA?) naredila red dol ja. Ampak kaj ko je tam ?e dolgo ?asa vreli kotel. Saj bo grdo sli?ati ampak Sadam in podobni so vse te vsaj dr?ali na vajetih. O?itno tile divjaki dol rabijo res trdo roko. In potem so Sadama strmoglavili zaradi oro?ja, ki ga ni imel, uni?ili Afganistan ko so iskali eno osebo (btw, prebral sem, da so nad krutostjo ISIS zgro?eni celo talibani!), pospravili Gadafija, ki je bil sicer poseben ampak nam ne?kodljiv... In kaj so te dr?ave dobile? Demokracijo? Red? Jok, en kup divjakov. Demokracija ni copy-paste ureditev, zanjo mora biti narod zrel. Pa ?e zahod v?asih ni dovolj zrel za demokracijo ko vidi? kaki ljudje uspevajo priti na oblast.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In veselica se za?enja. Upam, da zadeve ne uidejo izpod nadzora (?e ni ?e prepozno v nekem smislu);

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/slovenija-uvaja-zacasen-nadzor-na-meji-z-madzarsko.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Symon: da se jih, ?e je volja in ?e se gre delat red. Ja problem so nekateri klani/dru?ine. Ampak zato, ker se jim gleda skozi prste, ker so bedasti zakoni in ni prave volje. Moglo bi se jih orenk s trdo roko prijet, pa bi hitro za?el druga?e razmi?ljat. 

 

In tudi tile begunci bi se dali asimilirat. Sevede ne vsi. Tisti, ki delajo zgago se jih po?lje na prvi vlak nazaj. Poglejte kako ostro migratsko politiko se grejo Avstralci in recimo Kanada. Da bo? ti pr?u tja pa kar nekaj visel potem pa ?e pametaril... adijo pejt nazaj med koze in kamne in tam pametari ?e ti kaj ni prav.

 

In ja se popolnoma strinjam, Sadam, Gadafi, Asad, vsi so oz so bili ?udaki in malo moteni, a prav to kar so te dr?ave rabile. Trdo roko. Saj so bile krivice, a niso bili 1% tega kar se dogaja zdaj. V Ameriko in Britanijo pa so ?li stokar ravno skrajne?i, in so jih potem tile kmeti podprli.

 

Evropa se mora losat NATA in it svojo pot. NATO je itak samo kako Ameri ?vi?gajo. ?e bi bil interes bi se to lahko kon?alo v enem letu. Tako pa se grejo te bedaste igrie z droni in "pametnimi" izstrelki, ki nikoli ne bodo zmagali vojne ampak le podalj?evalo agonijo. Vojno zmagajo vojaki na boji??u, ne z dalinjcem 5.000km stran.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V zalivski vojni so se ameri?ani ustavili, ?eprav je Irak le?al na tleh, so ga pustili. Se ?e spomnim kako je takrat Glanckopf pizdu zakaj jih niso sesuli.

Potem je o?itno zavladala druga?na politika. Nekdo je dobil novo idejo kako sesuti konkurenta - tako da destabilizira? vse regije, ki ga obkro?ajo. Pa so najprej izvozili demokracijo v Irak da je tam in v okolici nastala totalna ?tala, nadaljni izvoz demokracije se je imenoval arabska pomlad ki se je izkazala za te?ko zimo, Sirija je bila ko??ek torte - najprej nekaj oro?ja enemu trenutnemu prijatelju, nato drugemu prijatelju ki je bil v?eraj ?e sovra?nik in je ?tala zagotovljena. V Ukrajini so uspeli zrihtat prevrat, vedo?, da Rusija ne bo dr?ala kri?em rok - reakcija Rusije pri?akovana - so jo nategnili, ker so ji v zameno za miren padec Berlinskega zidu obljubili, da se NATO ne bo ?iril na mejo Rusije. 

Pri tem je zanimivo zakaj Anglija tako prepri?ljivo napoveduje svoj izstop iz EU - verjetno ?e ve da je igre konec. 

 

Res ne vem zakaj nismo poslu?ali g. Peterleta in postali ?vica II. Ker smo ?li raje v EU imamo sedaj kup problemov.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi nimamo nobenih pogojev da bi bili druga ?vica. Nimamo ne znanja, ?e manj kulture in integritete za tak podvig. Tudi ekonomski pritisk, ki bi ga za?ela vr?it EU bi bil prevelik za nas.

To sanje o ?vici so fantazije in blodnje, ?e najbolj sme?no pa mi je to da govori o tem politik, ki je aktivno prispeval k temu, da smo tako pokvarjena dr?ava, brez hrbtenice kot smo. Kdo pa misli?, da bo vozil dnar sem?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to so ta vpra?anja, ki se sama zastavljajo... kaj bo? recimo rekel na to, da je zraven skoraj pol afganistancev... a tam je tud vojna (afganistan je dale? stran od Sirije in spopadov), da se jih smatra za begunce, kot lapatajo mediji? Al se jih bo kon?no poimenovalo vsaj ekonomski migranti - aja zajeb, ne smejo jih tako imenovat, ker potem ne morajo azila zgoljufat.

 

Zakaj migranti ne dovolijo jemanja prstnih odtisov in zakaj jih ve?ina nima prav nobenih dokumentov? Verjetno zato, ker niso to za kar se predstavljajo in le izkori??ajo situacijo za nekaj drugega kot je pobeg pred vojno. Nekdo je recimo prostodu?no priznal, da bi rad do?tudiral v Nem?iji -  a res, be?i? kao pred vojno zanima te pa ?tudij?!!?!?

 

Vojna v Sirji traja ?e ?tiri leta in kako, da so ravno zdaj po tolikem ?asu take trume migrantov navalile v EU? Kdo je to organiziral in s kak?nimi nameni ter zalo?il te ljudi z denarjem za potovanje? Kako so skoraj isto?asno so se zdru?ili Sirci z Afganistanci v skupno romanje na sever? Kako to, da je polovica mo?kih, ostalo polovico pa tvorijo ?enske in otroci - ?e enkrat bom omenil vojno v Bosni - kak?no je bilo tam razmerje beguncev in takrat so dejansko ljudje morali be?eati pred vojno vihro pa ?e to ne vsi naenkrat ampak z intenziteto glede na fronto kako se je premikala. Se pravi logi?na posledica.

 

Ne vem ampak kdo tukaj koga vle?e za nos. Mislim, da bomo vsi potegnjeni zato, ker si nih?e ne upa udarit po mizi in vse, ki nimajo dokumentov res detaljno preiskat in preverit kdo je kdo ne pa da se nam dolo?en smejijo za hrbtom, kako nas dobro vle?ejo za nos.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa po?asi resnica prihaja na dan

 

http://www.24ur.com/novice/svet/video-begunci.html

 

v brk raznoraznim nata?am in drugim tetkam, ki znajo karat vse po vrsti, ?e se prevarantom ne klanja do tal in jim ne porine vse v rit... me zanima kaj pore?ejo na to razne nevladne humanitarne organizacije, ki se aktivno vklju?ujejo v eno najve?jih prevar... najebal bodo pa dejasnko tisti, ki so resni?no v godlji zaradi falotov, ki to sceno izkori??ajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

EU je ena velika ovca brez mozganov in ker zgledi vlecejo, bomo imeli v njej kmalu pol nekega drugega kontinenta ljudi. Politikantom ocitno ta zmeda ustreza, ker bodo delali izpod minimalne place, pridobili nove volilce, itd. ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Po domače povedano, da boste vsi razumeli, odprite katalog kake avto revije in boste videli kaj in koliko različnih avtov je na trgu pa nisem jaz iz prejšnjega.....itd, ampak tisti, ki ne vidite dlje od karavana in Mazde.  V resnici je pa problem denar, če ga imaš dosti si lahko sigurno najdeš kaj zase ali družino, poskusite na ta način iskat... 😉
    • No pa je že izgleda da prodan. Hitro povejte kdo ga je kupil pa če je za kej... 😋😁
    • Glej... Torej... Se pravi... Začnem takole: moja najmlajša sestra se nekaj ukvarja z borilnimi veščinami. Ni ravno na najvišjem nivoju, vseeno je ne bi izzival. In ona išče karavana. Zdaj pa ti njej razloži, da je že starejša frikinja, ki ni dovzetna za spremembe ampak le tera svoje. Jaz ji tega ne grem razlagat. Niti, če imam lopato v roki...
    • Potencialni kupec avtomobilov je oseba, moškega ali ženskega spola (ali po novem tudi  nedoločenega) , ki pride v določeno trgovino z avtomobili, se razgleda, povpraša in se odpelje (ali pa tudi ne) z njemu všečnemu avtomobilu.  Če avtomobila, ki bi mu bil všeč ali mu bilo na kakšen način ne ustreza oziroma ga v prvi trgovini  ne najde, se odpravi v drugo, tretjo in tako naprej. Če ga ne najde v nobeni trgovini, pomeni, da je z njim nekaj narobe in išče avto, ki ni bil še narejen oziroma je že nek dinozaver od avta ali ima dinozaverski motor.  Brez skrbi, izdelovalci avtomobilov so že ugotovili, kaj se najbolje prodaja in kaj je večini folka oziroma kupcem všeč.  Temu tudi prilagodijo svoje modele.  Ne morejo izdelovati recimo karavanov, če se mogoče le 2% kupcev odloči zanj.  Pa še tej so neki nostalgični starejši friki, ki na splošno niso dovzetni za spremembe, ampak le terajo svoje. 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.