Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Vi primorci, morate bit vedno nekaj posebnega - a zdej ste si pa sodro omislil, da se lohka iz ostale slovenije norca delate, ker nima snega.  :hudicek:

He, He.. otroci so se pa kar kepali. :) Ne more? verjet, prava zimska radost je bila nekaj ?asa.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?rnega

A je Z4? :zvizga:

 

Mah tok se govori o tem virusku, da me je strah, ?e mi ne bo kar preko ekrana sko?il, ker strah ima velike o?i (pravijo). :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam; ve? mo?nosti je da te avto zbije na poti k zdravniku...

 

In teli ukrepi za prepre?evanje ?irjenja oku?b... Lepo bi se jih bilo dr?ati vedno in povsod.

Alex... Nekaj takega kot jaz..

post-9068-0-96496600-1583407263_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam; ve? mo?nosti je da te avto zbije na poti k zdravniku...

In teli ukrepi za prepre?evanje ?irjenja oku?b... Lepo bi se jih bilo dr?ati vedno in povsod.Alex... Nekaj takega kot jaz..

E, ja. Samo mora? pazit, da te e zamenjajo s kakim ban?nim roparjem.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

E, ja. Samo mora? pazit, da te e zamenjajo s kakim ban?nim roparjem.

Ko sem kupoval balaklavo (podkapo) sem vpra?al, ?e je univerzalna velikost... Pa mi je prodajalec rekel naj jo probam.... Je kr fajn izpadlo... Beri: sel sem ?ez celo trgovino do ogledala , hehee

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz sem pripravljen. Kapo o Mazde pa mi je bilo ?koda dati, da jo ne opra?im od praha...

Jaz sem tudi pripravljen... ;)

 

post-10-0-58609000-1583420063_thumb.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne gu?va? po nakupovalnih centrih, kinodvoranah, koncertih, tekmah, ne potuje? z letalom, ne hodi? v Italijo mislim, da ni strahu, da bi zbolel.Ima? pa paciente, ki so rezervirali potovanja ?e prej in niti ne pomislijo, da bi le to odpovedali.Delujejo izredno egoisti?no, kot so delovali Italijani, ki so virus prenesli po celem svetu. Italijani ga sedaj izva?ajo nazaj v Kitajsko, kjer se je sicer virus ?e precej umiril in imajo manj novih oku?enih , kot Italijani.Res je, da hodijo Italijani tudi k nam, a se jih izogiba? v velikem loku, gre? raje malo laufat na sve? zrak.Med tekom te virus ne bo dohitel.Si prehiter.

Bo pa veselica na Planici, kjer bo ob vsakem ia-ia-ia-o par oku?enih ve?. :) Potem bodo pa modrovali, zakaj niso prireditve odpovedali.Tudi razni koncerti se veselo izvajajo pri nas, medtem, ko v tujini vse po vrsti odpovedujejo. Celo Evroviziji je pod vpra?anjem.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex,res je.... Saj to so stvari, ki bi se jih tudi sicer veljalo dr?ati.

 

Sam se (predvsem v ?asu prehladih obolenj) izogibam ve?jim dru?bam v zaprtem prostoru, izogibam se pretiranemu dotikanju kljuk, ro?ajev,ne dovolim, da mi ljudje v vrsti preblizu stojijo ipd...

 

Umivanje rok , uravnote?ena prehrana, gibanje na sve?em zraku...

 

Nevem,jaz sem ?e apriori precej pedanten, kar se tice tega in 1x tedensko spucam vse kljuke, stikala, daljince, denarnico... Telefon vsak dan...

 

Gledam pa ve?ino, ki si rok ne umijejo pred obrokom, ob prihodu domov, v istih cunjah hodijo v ambulanto in potem le?ijo na sede?ni. Za higieno ka?lja pa itak nih?e ?e ni sli?al.

 

Prav tako ?e zmeraj ogromno ljudi hodi za jeben prehlad ?e prvi dan k zdravniku. Telefon obstaja na vsakem koraku, tu ga pa ne znajo uporabiti.

 

Je pa tukaj en velik problem... Zaposleni v zdravstvu in njihovi bli?nji.... Nekateri se pa pa? te?je izognemo virusom..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na bolhi je polno kart za koncert Andrea Bocellija.

 

Ta koncert obvezno preklicati, odpovedati in ljudem takoj vrniti denar. Pa se zavedajo, koliko Italijanov bo pri?lo??

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prva stvar, ki jo lahko vedno prekli?e? je turizem, ampak tako kot vedno re?em - kapital ima tako mo?, da je to skoraj nemogo?e narest, da bi prepovedali turisti?na potovanja pa ?etudi samo za kak?en mesec ali celo manj. 

 

To, da je pa folk neumen in izgrava neke heroj?ine v stilu "ne mo?e mi niko ni?ta, ja?i sam od sudbine" pol pa ga doleli je pa ves bogi in se nam mora vsem smilit. ?e si bil topoumna budala zdaj pa trpi pa za vsakega, ki si ga oku?il bo? pla?al od?kodnino, ?e se mu kej zgodi. Pa da jih vidim heroje egotripovske.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.