Skoči na vsebino

Pohvalite se,...

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 25 minutami je Bini napisal:

:prstgor: pa ne da brez kolesa......😲

1x tedensko se odpravim na obalo kolesarit, ostalo pa lauf, fitnes in kakšna Šmarna gora:)

Napisano
pred 13 minutami je Nejc1986 napisal:

1x tedensko se odpravim na obalo kolesarit, ostalo pa lauf, fitnes in kakšna Šmarna gora:)

Srečen ti. Jaz sem si pred tremi tedni poškodoval mečno mišico med tekom od takrat   ni teka. 🙄

 

 

Napisano
pred 4 minutami je Alex napisal:

Srečen ti. Jaz sem si pred tremi tedni poškodoval mečno mišico med tekom od takrat   ni teka. 🙄

Huh.... Škoda. Plavanje pride v poštev?

Napisano
pred 6 minutami je Nejc1986 napisal:

Huh.... Škoda. Plavanje pride v poštev?

Nič... Še pri hoji imam težave, če hodim več kot kak kilometer. 

 

 

Napisano
pred 10 minutami je Alex napisal:

Nič... Še pri hoji imam težave, če hodim več kot kak kilometer. 

:( Drzim pesti,da se hitro pozdravi. Športne poškodbe so hudič,ker človek ne more delati tistega v čemer uživa.

Napisano
pred 5 urami je Alex napisal:

Nič... Še pri hoji imam težave, če hodim več kot kak kilometer. 

😓

Napisano

Včeraj sem imel priložnost sprobat hondo civic 1,5t. Odkrito me je pozitivno presenetla, motor poskočen (v primerjavi z g165) menjalnik natančen, armaturka lična, povprečna poraba po 3urah vožnje 6l/100km. Lep avtek. Sem opazil da me glede avtov impresionirajo samo še Japonci. V sluzbi imamo novega t-rocka notranjost je obup ta trda plastika mi ne sede nikakor. Če bo kdo imel priložnoat probat civica dajte probat, ce pa je ze kdo imel priloznost pa seveda prosim za mnenje kako se mu je zdelo.

Napisano
Pred eno uro je scania napisal:

Včeraj sem imel priložnost sprobat hondo civic 1,5t. Odkrito me je pozitivno presenetla, motor poskočen (v primerjavi z g165) menjalnik natančen, armaturka lična, povprečna poraba po 3urah vožnje 6l/100km. Lep avtek. Sem opazil da me glede avtov impresionirajo samo še Japonci. V sluzbi imamo novega t-rocka notranjost je obup ta trda plastika mi ne sede nikakor. Če bo kdo imel priložnoat probat civica dajte probat, ce pa je ze kdo imel priloznost pa seveda prosim za mnenje kako se mu je zdelo.

Se bom jaz prijavil na poizkusno vožnjo. Zadnje čase mi je to hobi in za zabavo. 

 

 

Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Se bom jaz prijavil na poizkusno vožnjo. Zadnje čase mi je to hobi in za zabavo. 

Probaj ce bos lahko to 1,5 turbo varjanto.

Napisano (urejeno)
pred 2 urama je scania napisal:

Včeraj sem imel priložnost sprobat hondo civic 1,5t. Odkrito me je pozitivno presenetla, motor poskočen (v primerjavi z g165) menjalnik natančen, armaturka lična, povprečna poraba po 3urah vožnje 6l/100km. Lep avtek. Sem opazil da me glede avtov impresionirajo samo še Japonci. V sluzbi imamo novega t-rocka notranjost je obup ta trda plastika mi ne sede nikakor. Če bo kdo imel priložnoat probat civica dajte probat, ce pa je ze kdo imel priloznost pa seveda prosim za mnenje kako se mu je zdelo.

Motor je TOP, mene osebno, pa sem honda fan, so najbolj in zelo razočarali sedezi, zanič!!!, brez bočnega oprijema....to me je tako razočaralo, da ostalega sploh nisem gledal, in kot je pri japoncih, seveda nimaš opcij nadgradnje...kolega si je v škoda scali dokupil RS sedeže za 200eur doplačila , ki  so seveda odlični napram civic-ovimi , pri japoncih pa seveda nič od take opcije (npr.da bi doplačal za sedeže od type r, ker pač ne rabis 320km...in bi bil super kompromis)....

Popravljeno od sportman333
Napisano
pred 49 minutami je sportman333 napisal:

Motor je TOP, mene osebno, pa sem honda fan, so najbolj in zelo razočarali sedezi, zanič!!!, brez bočnega oprijema....to me je tako razočaralo, da ostalega sploh nisem gledal, in kot je pri japoncih, seveda nimaš opcij nadgradnje...kolega si je v škoda scali dokupil RS sedeže za 200eur doplačila , ki  so seveda odlični napram civic-ovimi , pri japoncih pa seveda nič od take opcije (npr.da bi doplačal za sedeže od type r, ker pač ne rabis 320km...in bi bil super kompromis)....

Nisem se niti zavzel oziroma nisem tako obcutil sedez, verjetno prekratka voznja. Mi je pa ta 11ta generacija ki je v ameriki ze zunaj bolj vsec kot 10ta  ki je trenutno pri nas na voljo. Hjaa civic r type s 320 konji to pa je poezija. Motorji so vrhunski, brez nekih težav, Japonci znajo 😁😁

Napisano

Par dni nazaj izpolnil svoj kolesarski cilj za letos (preseči lansko kilometrino ), kar se mi glede na septembrski padec zdi super :)

 

Par dni nazaj prav tako sprejel izziv "festive500"; prekolesariti 500km od 24.12.do 31.12. ter danes z boljso polovico odnesel  donacijo v zavetišče Gmajnice (baje jim primanjkuje predvsem mačje hrane). 

 

Zdaj pa na kostanj v center 😎

Napisano
pred 13 minutami je Nejc1986 napisal:

Par dni nazaj izpolnil svoj kolesarski cilj za letos (preseči lansko kilometrino ), kar se mi glede na septembrski padec zdi super :)

 

Par dni nazaj prav tako sprejel izziv "festive500"; prekolesariti 500km od 24.12.do 31.12. ter danes z boljso polovico odnesel  donacijo v zavetišče Gmajnice (baje jim primanjkuje predvsem mačje hrane). 

 

Zdaj pa na kostanj v center 😎

Čestitam. Lepo. 👌

 

 

Napisano
pred 15 minutami je Janez007 napisal:

Iskrene čestitke 👍 Letna kilometrina pa?

12540km jih je bilo lani. Letos jih je že malo več :)

Napisano
pred 3 minutami je Nejc1986 napisal:

12540km jih je bilo lani. Letos jih je že malo več :)

Uau, toliko jaz naredim z avtom. 😊

 

 

Napisano
pred 3 minutami je Alex napisal:

Uau, toliko jaz naredim z avtom. 😊

Jaz jih s privat avtom še manj :)

Napisano
pred 56 minutami je Nejc1986 napisal:

12540km jih je bilo lani. Letos jih je že malo več :)

Vse čestitke tebi in kolesom,ki te vozijo po luknjastih cestah,kolovozih in brezpotjih.....:jupiii:

Ps; pazi na kolena.....😉

Napisano
pred 11 minutami je Bini napisal:

Vse čestitke tebi in kolesom,ki te vozijo po luknjastih cestah,kolovozih in brezpotjih.....:jupiii:

Ps; pazi na kolena.....😉

Hvala,hvala ... Koleno se je 2leti nazaj začelo oglašati. Od takrat naprej zelo malo laufam in se je zadeva sama sanirala po dveh mesecih . Trkam po lesu:)

Napisano
pred 6 minutami je Nejc1986 napisal:

Hvala,hvala ... Koleno se je 2leti nazaj začelo oglašati. Od takrat naprej zelo malo laufam in se je zadeva sama sanirala po dveh mesecih . Trkam po lesu:)

Uf, te poškodbe so nadležne. Jaz sem šele včeraj počasi pretekel dva kilometra. 😬

 

 

Napisano
pred 3 minutami je NevLado napisal:

Punci kupil mazda vibrator :lol:

 

 

E645640C-763F-4E2D-98CD-BD44D273D215.jpeg

:prstgor:

 

Izgleda bol "žepna" varianta, za v torbico 😂

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Napisano
pred 40 minutami je NevLado napisal:

Punci kupil mazda vibrator :lol:

 

 

E645640C-763F-4E2D-98CD-BD44D273D215.jpeg

Nič ni masten vidt:D

N7rRRL1.jpg

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Janez se "mečka" z ljubimko. Norišnica. Vse se trese. Naenkrat se odprejo vrata – vstopi njen mož, mrcina, dva metra visok, težak 130 kg, roke pa kot nakovala. Prime nesrečneža okoli pasu in za vrat, ga nese na balkon in vrže s 14. nadstropja. Janez med padanjem razmišlja: - "Konj zabiti, le kaj ti je bilo tega sranja treba ... Imam čudovito Micko, kup otrok, avto, plačo ... E, bedak, če bi imel še eno življenje, ne bi varal žene ..." Pod stolpnico ravno takrat pelje traktor, ki vleče prikolico s senom, in Janez – tresk – pade na mehko seno. Vstane, otrese seno s sebe in reče: - "Eeee, kakšne neumnosti jaz klatim, ko se malo prestrašim..."
    • Mnja.   AI generate. Glej kak mu nogo odseka na pol.
    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.