Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Bil dans n rednem pregledu pri zobarci in me je potolazla, da sem prebutast za Modrostne zobe, ki me menda nikoli v tem zivljenju ne bodo gnjavli in to je novica in pol! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimivo. :D

 

ravno danes sem odstranil edini modrostni zob, pa ?e ta je bil postrani zara??en in napol gnil. vse skupaj je bilo v petih minutah konec, juhej. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil dans n rednem pregledu pri zobarci in me je potolazla, da sem prebutast za Modrostne zobe, ki me menda nikoli v tem zivljenju ne bodo gnjavli in to je novica in pol! :D

Js mam vse 4 pa zaenkrat nikoli nobenih te?av. :prstgor:

 

Mam pa te?avo z modreci, ki modrujejo, re?itve pa vedno najdem sam - normalno saj imam vse 4 modrostne zobe.  :hudicek:  :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v?eraj se nism mogu pohvalit, ker je bil enostavno prenatrpan dan...

 

h?erko sem pospremil v prvi razred, bil z njo pri prvem pouku, nato pa ?e cel dan nor?ij in zabave z njo. seveda ni manjkal nakup darila, ker ima danes rojstni dan. skratka, best day ever!  :ouje: je pa zanimivo, da sem sam prvi? stopil v ?olsko klop to?no 25 let nazaj.  :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj sem prezivel 4 ure od 11h do 3h v Ljubljanski guzvi. Savna. Ponavadi se vozim in je skozi avto nek pretok zraka skozi odprte sipe, ko si stuck v betonski sumi z ljudmi ki speljujejo se huje kot v zadnjem CGPgrey video je pa RX8 dobesedno nevzdrzna. Brez pretiravanja, ko sem se ustavil in sel h kolegu v hladno hiso sem po eni uri in pol se vedno tako svical da so mi ocala lezla z nosu.  Ka-ta-stro-fa. Zvecer so sli fantje furat in nisem hotel zraven ker sem bil tako sit avta.

 

Danes pa ravno obratno. Drugega kolega ki se nisva videla ze par let sem peljal h punci v Ziri, cez Skofjo Loko, po....najkrajsi cesti, usmerjen od tabel (se nikoli nisem vozil po tisti cesti), nazaj pa po zgornji poti mimo bolnice Franja in cez Zeleznike. Skoraj prazna cesta, par ljudi ki jih ni bil problem prehitet, nazaj grede pa sem imel pred seboj se motorista, ki je vozil izredno lepo; polagal ovinke tako da je imel gume na zunanji strani svojega pasu in mu glava ni strlela na nasprotni pas, ni prehiteval v skarje ipd, vozila pa sva tudi duplo cez omejitev regionalk. Na ravninah se je malo oddaljil kljub temu da sem bil konstantno nad 6k/7k rpm, v ovinkih je imela Mazda vec gripa in sem ga spet ujel. Klima off, sipe dol, radio na mute in gremo. Na koncu pred Skofjo se je obrnil nazaj, pokazal thumbs up; skozi okno vrnem gesto; in zavil nekam stran.

 

Alarm se mi nakljucno vklaplja ko je najmanj treba (sredi noci pred blokom -.-), poraba goriva je katastrofalna, vse okoli smrdi po olju (meni prijeten vonj ampak nekaterim gre na zivce), lucka za hladilno tekocino mi sveti 3/4 casa ceprav je bil senzor menjan pred parimi meseci in tudi hladilne je v avtu vec kot dovolj, v zastojih je savna proti njej kot frizider, v dezju je prakticno neobvladnjiva, ne morem z njo na siht/v trgovino ker sta preblizu in se masina ne segreje.

 

 

Ampak vsake toliko casa par dejavnikov prfektno pride skupaj in dobim to kar sem danes. In takrat je vse vredno.

 

Zoom zoom.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model, ?e je avto neobvljadliv, je problem v gumah in ?oferju.

 

?e sveti lu?ka za "hladilno" ne pomeni da je premalo vode ampak da je PREVRO?A, lahko se ti termostat prepozno ali pa premalo odpre in voda

premalo-prepo?asi kro?i, s tem lahko zajebe?  VSAK MOTOR.

 

Da pa se pelje? iz ?k.Loke do ?irov in se ne javi?, to je pa kaplja ?ez rob !  :hudicek:  :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model, ?e je avto neobvljadliv, je problem v gumah in ?oferju.

 

?e sveti lu?ka za "hladilno" ne pomeni da je premalo vode ampak da je PREVRO?A, lahko se ti termostat prepozno ali pa premalo odpre in voda

premalo-prepo?asi kro?i, s tem lahko zajebe? VSAK MOTOR.

 

Da pa se pelje? iz ?k.Loke do ?irov in se ne javi?, to je pa kaplja ?ez rob ! :hudicek::hudicek:

Za za?etek bi blo mogo?e ?e enkrat senzor za prevert/zamenjat, ?e ni kak?na ?kart roba, konektor kaj zgublja kontakt al pa ?e bol?: en aftermarket ?tevc zmontirat, ker te original cagerji so tud vredni manj od dreka na palc :D

 

Aja za re?itev neobladljivosti pa priporo?am katerekol mal bol?e gume, sam da niso Sava kot so trenutno na avtu.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neobvladljiv je pretiravanje no, je pa zelo tail happy kljub elektroniki. Glede lucke sem se posvetoval z dr Pelkom in pravi naj se ne sekiram, da je vse ok. :)

 

http://www.rx8club.com/series-i-trouble-shooting-95/coolant-light-dash-118947/

 

http://www.rx8club.com/series-i-tech-garage-22/low-engine-coolant-light-comes-146535/

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mokrem vem da se z rwdjem hitro situacija spremeni iz umirjene v 'delavno'. ?e je ta popestritev nenamerna, nepredvidena in te?ko obvladljiva, zna bit poleg gum tud optika za preverit.

 

Za lu?ke in senzorje je pa spet po eni strani kot si objavu, nekaj mo?nih primerov ko je kljub lu?kam ali opozorilom ubistvu vse ok, do situacij ko je kak?en ?tevec nelinearen in se premakne ?ele ko je to ?e prepozno, kar pomen da niso najbol zaupljivi.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem se ?e bal, da sem fasal pruh,me je danasnji (samoplacniski ) ultrazvok zelo pomiril....

 

Zelo dobrodoslo glede na to,da se na sihtu precej tezko izognem fizicnemu naporu,da bi mi bila najvecja muka nekaj mesecev ziveti brez laufa,kolesarjenja in fitnesa ter da je bila ena operacija vec kot dovolj za l.2016....

 

Skratka,vesel ful. Danes se pije na to

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na dana?nji dan pred dvemi leti je k nam pri?la Mazda :) In v teh dveh letih smo prevozili z njo  V tem ?asu smo prevozili konkretnih 50 tiso? km in samo redno servisirali (no pedal pa? ?e zmeri poka in 2x preluknjali gumo).

 

P.S.: zadnje cajte fajn zaj****** mo?a, ker njegovega avta ?e zmeraj ni od mehanika mene pa moja ?e ni pustila na cedilu:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na dana?nji dan pred dvemi leti je k nam pri?la Mazda :) In v teh dveh letih smo prevozili z njo  V tem ?asu smo prevozili konkretnih 50 tiso? km in samo redno servisirali (no pedal pa? ?e zmeri poka in 2x preluknjali gumo).

 

P.S.: zadnje cajte fajn zaj****** mo?a, ker njegovega avta ?e zmeraj ni od mehanika mene pa moja ?e ni pustila na cedilu:)

Pedal naj ti pelko nama?e. Lahko pa tudi sama, jaz sem kupil mast v spray-u, in nekako dela ?ude?e, da ne poka ve?. Vsaj za nekaj mesecev je mir, potem pa spet mal na?prica? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.