Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Na dana?nji dan pred dvemi leti je k nam pri?la Mazda :) In v teh dveh letih smo prevozili z njo  V tem ?asu smo prevozili konkretnih 50 tiso? km in samo redno servisirali (no pedal pa? ?e zmeri poka in 2x preluknjali gumo).

 

P.S.: zadnje cajte fajn zaj****** mo?a, ker njegovega avta ?e zmeraj ni od mehanika mene pa moja ?e ni pustila na cedilu:)

Pa pozabila si na tisto plasticno zascito podvozja... Ce se prav spomnim, si pisala enkrat, da so jo zamenjali :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kaj rabi? sam pra?i - bo mo?- alfa ekspert odg.:)

Pac zanima me nasplosno kok so zanesljivi ti avti, kje so hibe, itd... :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slov. Bistrica, Makole, 15. 9. 2016, sprejem in ?ur .. :mi pijemoo: :vesel::vino::cheers::punk:

?e grdo gledam pomeni, da mi ni v?e? tisto kar vidim ..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obeta se mi fantasti?na nedelja, najprej malo s h?erko :dudek: naokrog, kasneje pa nek druga?ne sorte izlet  :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nalil za 20 cekinov super95 in bil sokiran kok malo se premakne kazalec nivoja goriva. No to bo za vsaj 2 mesca zdaj in sem prov vesel da ima glavno vlogo pri moji voznji avtoplin! To pa ze 8 let in ce sem prevozil cca.300000km in povprecno privarceval 4eur na 100km, sem torej privarceval nek drobiz v visini 12000 eur :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Babivipersko LPG Katrco, obcasno pa Corso, ki je sicer name pisana, a sem jo odstopu bivsi bejbi in jo ona okrog vozi :)

 

Hrosca 1974 pa sem v soboto prodal, itak z dobickom :)

 

(treba si je medsebojno pomagat in zato sem Viperju ful hvalezen, ker v tej drzavci ne nameravam mbenga avta vec kupovat ali imet v lasti in sem v mislih ze izven meja Kokodajse). :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Babivipersko LPG Katrco, obcasno pa Corso, ki je sicer name pisana, a sem jo odstopu bivsi bejbi in jo ona okrog vozi :)

Hrosca 1974 pa sem v soboto prodal, itak z dobickom :)

(treba si je medsebojno pomagat in zato sem Viperju ful hvalezen, ker v tej drzavci ne nameravam mbenga avta vec kupovat ali imet v lasti in sem v mislih ze izven meja Kokodajse). :D

A se je ta hrosc odpeljal na avtovleki v 03 regijo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se je ta hrosc odpeljal na avtovleki v 03 regijo?

Proti Rogaski Slatini je na avtovleki potoval v nedeljo, kmalu po 10.uri :)

 

Dans bo s5 en super dan! Enakega zelim tudi vam! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Proti Rogaski Slatini je na avtovleki potoval v nedeljo, kmalu po 10.uri :)

 

Dans bo s5 en super dan! Enakega zelim tudi vam! :)

 

Potem sm ga pa sre?al v Dramljah mimo Mol bencinske :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.