Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

uspel prepri?at familijo, da gremo za par dni smu?at :) zdaj i??em opremo za 13 let staro. Proda kdo tukaj smu?ke (cca 150cm), ?tevilka 38 pancarje?

Kje si bil en mesec nazaj, ravno tak?no opremo sem poceni prodal na sejmu.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm, ravno blizu mi ni. Imam pa ?e mesec dni ?asa, tako, da se sli?iva..

Kdaj greste? Mi imamo doma nekaj mogo?e za posodit, ?e ni ravno med po?itnicami.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker sem se ?e ravno peljal mimo Ajdov??ine in ker sem slu?ajno imel prazen keson in ker so doma zaloge ?e malo po?le, sem se ustavil tam in malo nakupoval. Mislim, da se lahko kar krepko pohvalim. Kupil sem:

- 25 kg bele moke

- 5 kg makaronov

- 3 kg ajdove moke

- 1 kg pirine moke

- 1 kg r?ene moke

- 1 kg polbele moke

- 133 litrov soka

- 80 frutabel

- 6 frutkov

- 700 g marmelade

- 60 kg drobljenca za koko?i nesnice

 

Za vse skupaj sem pla?al 171,76?. Glede na koli?ino se mi res ne zdi veliko...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po tem, ko sem prejsnji teden imel za par urc na voljo Toyoto Prius, sem sinoci imel priliko za par urc vozit novo Toyoto C-HR ... 

 

16195262_10155065156622147_4538060999757

 

16266329_10155065159177147_6621220733045

 

16266162_10155065161537147_9058526879095

 

 

Vozil sem hibrida z 1.8 bencinskim motorjem (enak motor, kot je v Priusu) ... Drugace se vozi odlicno... edino kar mi ni vsec, je samodejni brezstopenjski menjalnik, ki nekako cudno povisa obrate motorja na max, ko recimo pospesujes na AC. Pa niti ni vazno ali sam pritiskam na pedal ali pa to prepustim aktivnemu tempomatu. Ko se je recimo umaknil avto, ki je bil prej pred mano, je motor zarohnel na max stevilo obratov ... in to je kar konkretno slisno v kabini. Slisi se tako, kot da bi vozil en salabajzer, ki pojma nima o voznji in ki stalno z eno nogo drzi pedal sklopke na polovici :) ... Precej motece. Drugace mi je bil bolj vsec Prius, ki sem ga imel prejsnji teden... Predvsem mi je pri Priusu bolj vsec "delovni prostor" voznika ... mi je pa pri C-HR bolj vsec aktivni tempomat, ki se zna tudi ustaviti in sam spelje. Pri Priusu se izklopi, ko je hitrost nizja od okoli 40 km/h (pri moji sestici se izklopi pri cca. 20 km/h). ... Pa ogrevan volan je tudi fajn :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene ni navdu?ilo ni? drugega kot oblika zunaj, vse ostalo je krneki, sploh CVT menjalnik-fuck off.

Kot bi se s skuterjem okoli vozil.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes sm dal aro za avto ... karavan, disel, ... ni japonc ... sm mislu da si tazga avta nebom nikol kupu  ... ampak ha .... nemor? vrjet kako se ?ivljenje obra?a ... za mx5 bo pa treba ?e mal po?akat pa spet ?parat 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se v?asih tudi z novim passatom spogledujem. SPloh ker je cenovno zelo podoben mazdi :D

Passat tudi mene pogleduje...ma je grd  pa ?e vsak popoldanski fu?ar ga ima za delovno vozilo in  ne bo nikoli stal na mojem parkirnem mestu :jezicek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi to je varianta, ?eprav mam obutek da je v vo?nji bolj tako tako...Pa? je velika ladja, ?e bi bil veliko na autobahnu..potem ja.

Pojdinprobat bos presenecen

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sigurno passat? :)

sigurn da ne ... wag family pa ?e tko nemaram ker mi niso udobni in me po vsaki vo?nji boli hrbet za popizdit

avto pride v torek k hi?i tako da po pol padla kk?na fotka 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta tedn smo mel ogrevanje ... drug tedn se za?ne zares  :danzoman:

post-5644-0-32576200-1485715851_thumb.jpg

 

?e bi kdo rad migu z nami je zmeraj dobrodo?el  :bravo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sigurn da ne ... wag family pa ?e tko nemaram ker mi niso udobni in me po vsaki vo?nji boli hrbet za popizdit

avto pride v torek k hi?i tako da po pol padla kk?na fotka 

 

 

Bavaria  ?zmeden?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bavaria  ?zmeden?

 

post-5644-0-18282300-1485784550_thumb.jpg

Jp ... 320d karavan

... pa sam to bom reku ... zarecenga kruha se najvec poje ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

attachicon.gif20170130_123723.jpg

Jp ... 320d karavan

... pa sam to bom reku ... zarecenga kruha se najvec poje ...

 

 

Ali ima uni paket opreme, ki ima rocko ob volanu, kjer se vkljapljajo smerniki?  :harhar:  :ph34r:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.