Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

?e eden, ki se zbuja z kurami in ne more spati. :)

Jaz tudi se zbudim vsak dan pred 6h zjutraj. Pa ni va?no ali je to med tednom za ?iht ali pa vikend. Tako sem se navadil.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ujel perfect timing brez dezja. Zjutraj MTB blatenje po Orlah in Golovcu (z obvezno kavico), potem pa direkt v tekaske cunje na uizi 40minutni lauf.

 

V trenutku ko sem prisel domov je zacelo dezevati. In je ?e vecji del dneva pred nami

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ujel perfect timing brez dezja. Zjutraj MTB blatenje po Orlah in Golovcu (z obvezno kavico), potem pa direkt v tekaske cunje na uizi 40minutni lauf.

V trenutku ko sem prisel domov je zacelo dezevati. In je ?e vecji del dneva pred nami

Pa saj nisi iz cukra. Tudi, ko de?uje gre pravi dec laufat.

Malo de?ja pa nas ja ne bo zadr?alo doma. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj nisi iz cukra. Tudi, ko de?uje gre pravi dec laufat.

Malo de?ja pa nas ja ne bo zadr?alo doma. :)

Res je. Mislim da sem zadnji v vrsti , ki ga "slabo vreme" zadrzi doma in odvrne od ?porta... se spomnim lanskega teka pri -8stopinjah, ko se vreme ni moglo odlocit a bo dezevalo ali pa snezilo, pa je bilo vsega po malem. Eden boljsih tekov ever.

 

Je pa vseeno rahlo neprijetno, ce te dez ujame v supergah in dresu, ki pa? niso namenjeni dezju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vstal 5.30 in razmisljal ali grem nazaj spat.

 

Neee, ker sem zmenjen z druzbo za Bohinjske gore.

 

Na poti po dobri reakciji in neki srece obdrzal srno neposkodovano, da je odskakljala dalje.

 

Kasnej osvojil 4 nove 2-tisocake, v nadaljevanju dneva pa zelo vesel, da je v F1 Rajko ponovno zmagal, ker mu reas zelim to zmago, pa ceprav vozi za tardece. :)

 

Odlicen dan, zdaj pa zasluzen pocitek!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj direkt po no?nem ?ihtu malo nekul odreagiral na prcanje sodelavca pod pasom (beri: se besedno spustil na njegov nivo, ko me je "opozoril" na mojo manj?o nedoslednost tekom slu?be).

Sicer se znam diplomatsko odzvati, ampak jbg, po 12ih no?nih urah dobiti dretje od enega ve?jih troublemakerjev...

 

No,seveda sem svojo slu?beno napako takoj popravil, ?el na kavo s prijateljem in potem cez pol ure umirjeno do nadrejenih pomesti najprej pred svojim pragom, priznal mojo nedoslednost in predvsem napako,da sem ?el pod samega sebe kar se ti?e komunikacije, hkrati pa opozoril na to, da nekateri ne vedo kaj pomeni biti sodelavec in ?lovek.

 

No, vi?ek energije prelil v u?ivanje v kolesarskih razgledih in potem ?e v konkretnem teka?kem trailu.

 

Danes nekdo ne upa pogledati v o?i... In to nisem jaz...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Scream mi je via Autodoc zelo ugodno priskrbel oba2 prednja le?aja, Pelko pa danes zamenjal.

 

Zahvala obema za pomo?! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edini minus, ki gre autodocu je reklamacija. Namrec ce zelis vrniti izdelek iz kakrsnegakoli razloga moras sam kriti stroske posiljanja. Stroske posiljanja krijes tudi v primeru, da so oni zajebali in so ti poslali napacen izdelek. Rok za reklamacijo oz. vrnitev izdelka je pa 14 dni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.