Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 8 urami je TiEn napisal:

To za weber je fajn ja sam še en termometerček pa držat temperaturo med 450-500 stopinj,.. pa maš napolitasnko pico v minutki narjano

Res je v minutki, dveh,s čim pa kuriš,da dobiš 500?🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podpisal papirje za uvoz šestice iz Nemčije!!! :ouje::ouje::ouje:

 

Več pa povem ob priliki. 😉

 

Drugače pa še vedno prodajam CX-3 - ravno danes popoldne imam prvi resen ogled, bomo videli! Model išče točno ta motor, tako da sem prepričan, da ve kako in kaj z mazdami. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je NevLado napisal:

Podpisal papirje za uvoz šestice iz Nemčije!!! :ouje::ouje::ouje:

 

Več pa povem ob priliki. 😉

 

Drugače pa še vedno prodajam CX-3 - ravno danes popoldne imam prvi resen ogled, bomo videli! Model išče točno ta motor, tako da sem prepričan, da ve kako in kaj z mazdami. 

Slučajno od firme autoscout-24? Čestitke za nakup. 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je NevLado napisal:

Podpisal papirje za uvoz šestice iz Nemčije!!! :ouje::ouje::ouje:

 

Več pa povem ob priliki. 😉

 

Drugače pa še vedno prodajam CX-3 - ravno danes popoldne imam prvi resen ogled, bomo videli! Model išče točno ta motor, tako da sem prepričan, da ve kako in kaj z mazdami. 

Super. Si končno našel pravo 6- ko. Poročaj, ko bo doma. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

53 minutes ago, Liuch said:

Slučajno od firme autoscout-24? Čestitke za nakup. 👍

To je bla tista rdeča, katere oglas danes ni več na mobile.de (sem šel ravno čekirat)? Ne, nisem vzel tiste. Je bila v ožjem izboru ampak je bil 1 servis prekoračen časovno (ne po kilometrini), tako da za picajzlastega človeka kot se imam to pri meni ne špila, kaj pa veš, če bi rabil kaj urejat na servisu/pooblaščencu. Prav tako je imela znucan volan (kar vemo, da je hiba teh modelov) in hudo znucano ročko menjalnika (prav oddrgnjeno, ne samo razbarvano), pri čemer pa prodajalec ni hotel tega uredit ali mi spustit ceno zaradi tega.

 

8 minutes ago, Janez007 said:

Super 👍

In ne pozabi objavit podrobnejšega poročila, s podatki in slikami :)

 

CX-3 ima pa kar veliko km, tako da se vsaj meni zdi, da boš moral nekoliko prilagoditi ceno. :(

Seveda, imam 110 tisoč realnih na relaciji pri mojem in prejšnjem lastniku. Če je nekomu bolj všeč avto s 50 tisoč prevoženimi in dnevno vožen v mestu kjer vemo kako je s sklopka/bremza/gas, potem naj to presodi on sam. :D Glede na opremo + vse dodatke in stvari, ki jih dajem poleg + narejen servis 1 mesec nazaj in od takrat prevoženih 3k, bo kdorkoli ta avto kupi samo natankal benz in se mirne vesti vozil srečno naprej. Zato menim da je cena v primerjavi z ostalimi na avto.net povsem upravičena, tistih 400 eur pa vemo, za kaj so napisani. Se pa strinjam s tabo in je kritika povsem na mestu, da je večini pomembno kako avto izgleda in koliko km ima in to tudi plačajo. Ne glede na stanje gum, zavor, ohranjenosti, opreme, etc.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Janez007 napisal:

Zadnja leta tudi pri nas ceno vedno bolj odražajo prevoženi km.

 

Moja CX-3 l.2016 Revolution, rdeča, je imela decembra 2020, ko sem jo prodal, 29.000 km. Prodal sem jo za 13.700. Je pa res, da so v zadnje pol leta cene rabljenih kar narasle. Za jurja dražje od tvoje cene (najnižje cene😉 ) sem nekaj dni nazaj prodal Mazdo 6 Revolution top CD175, letnik 2016, ki je nova stala 33.000€, imela pa je manj km od tvoje ... ohranjena pa v nulo, vse prva barva in brez praskice ali vdrtince, pa seveda odlično servisirana (med drugim novi diski in obloge spredaj in zadaj).

Tako 6-ko kot si prodal se splača takoj kupit. In imaš top avto, ki potegne kot vol in popije malo za solidno ceno. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Janez007 napisal:

Zadnja leta tudi pri nas ceno vedno bolj odražajo prevoženi km.

 

Moja CX-3 l.2016 Revolution, rdeča, je imela decembra 2020, ko sem jo prodal, 29.000 km. Prodal sem jo za 13.700. Je pa res, da so v zadnje pol leta cene rabljenih kar narasle. Za jurja dražje od tvoje cene, za 15.000, sem nekaj dni nazaj prodal Mazdo 6 Revolution top CD175, letnik 2016, ki je nova stala 33.000€, imela pa je manj km od tvoje ... ohranjena pa v nulo, vse prva barva in brez praskice ali vdrtince, pa seveda odlično servisirana (med drugim novi diski in obloge spredaj in zadaj). Konkurenca take prodaja za 16.999, ampak jih prodajajo že 2 meseca in ne prodajo, kmalu pa bo zima, leto naokoli, avti leto starejši, ...

se strinjam z zapisanim, odvisno je tudi ko prodajaš kaj želiš ali avto pač prodati, ker ga želiš prodati ali pa ga imeti na netu 2.leti in se "žaliti" da ga nihče ne kupi, ceno pa over-rated.....je pa res, da malo kupcev ceni redno vzdrževanje ali to da se za avto redno skrbi, kot si zapisal....najbolj jih seveda zanima cena, vse ostalo preslišijo....razen tisti ki vedo zakaj hočejo dober avto, in taki so pripravljeni tudi kaj več plačati.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 27. 10. 2021 ob 13:01 je sportman333 napisal:

se strinjam z zapisanim, odvisno je tudi ko prodajaš kaj želiš ali avto pač prodati, ker ga želiš prodati ali pa ga imeti na netu 2.leti in se "žaliti" da ga nihče ne kupi, ceno pa over-rated.....je pa res, da malo kupcev ceni redno vzdrževanje ali to da se za avto redno skrbi, kot si zapisal....najbolj jih seveda zanima cena, vse ostalo preslišijo....razen tisti ki vedo zakaj hočejo dober avto, in taki so pripravljeni tudi kaj več plačati.

 

Se popolnoma strinjam.

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

46 minutes ago, Janez007 said:

 

Se popolnoma strinjam. Na primer Mazde 6 dizel letnik 2016 so od 12.900 do 18.590.

 

Me pa firbec matra, kakšno je kupil @NevLado 😁 Ugibam da G192 letnik 2017 ... cena pa tam okoli 22.000€ + stroški uvoza???

 

slika.png.7fd4fdcb116873e856bdc405337bbb58.png

 

slika.png.f2146784ab0311f495312539c8227cef.png

 

Tako ja, vzel sem 2017 zaradi novega volana in 192 konjev. Karkoli je novejšega ima prenapihnjeno ceno, realno gledano je pa sprememba na avtu minimalna - razen drugega headup in 360 kamere.. apple carplay pa lahko vgradiš sam če kupiš modul, oziroma ti ga dajo tudi naši pooblaščenci.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je NevLado napisal:

 

Tako ja, vzel sem 2017 zaradi novega volana in 192 konjev. Karkoli je novejšega ima prenapihnjeno ceno, realno gledano je pa sprememba na avtu minimalna - razen drugega headup in 360 kamere.. apple carplay pa lahko vgradiš sam če kupiš modul, oziroma ti ga dajo tudi naši pooblaščenci.

Čestitke za novo makino in varno vožnjo ti želim.... 👍👍👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 
Tako ja, vzel sem 2017 zaradi novega volana in 192 konjev. Karkoli je novejšega ima prenapihnjeno ceno, realno gledano je pa sprememba na avtu minimalna - razen drugega headup in 360 kamere.. apple carplay pa lahko vgradiš sam če kupiš modul, oziroma ti ga dajo tudi naši pooblaščenci.
Pa boljšo izolacijo. Sicer pa ja.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.