Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Trenirajo za v Libijo ;)

 

Ne vem ?e iz Malte dose?ejo Libijo in nazaj..... :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je slo za centimetre in mx5 bi dobila facelift na zadnjem odbijacu. Itak da rondo medvode in sledi passata so se vedno tam.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ?e iz Malte dose?ejo Libijo in nazaj..... :harhar:

 

Vi se kar delajte norca. Na eni vaji so tile pilatusi delali te?ave Mad?arom ker so pa? bolj okretni kot migi in F-i.

 

Sicer pa... Zdajle bi mogla Slovenija re?t "Adje pomagajmo zaveznikom Francozom in Britancem" herojsko osvoboditi Libijo in si s svojimi zavezniki po bratsko razdeliti vrtine. :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vi se kar delajte norca. Na eni vaji so tile pilatusi delali te?ave Mad?arom ker so pa? bolj okretni kot migi in F-i.

 

To?no takole... tile avioni zmorejo ve? kot si marsikdo misli. Ampak ker jih imamo mi so pa? tar?e posmeha.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

K bo moj Reno enkat zame postal preteklost, bom verjetno eden sre?nej?ih Slovencev, morda celo Zemljanov! :whatever::vskalo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e enkat na? puhoglavi - vsevedni - veleum, Pahor, izusti; 'Za vsako ceno moramo vstopiti na francosko-nem?ki vlak!' pa garant dobim prebavne te?ave! :vskalo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e enkat na? puhoglavi - vsevedni - veleum, Pahor, izusti; 'Za vsako ceno moramo vstopiti na francosko-nem?ki vlak!' pa garant dobim prebavne te?ave! :vskalo:

 

Po mojem je kondukter ?e zaprl okence. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil dozo kofeina, ko sem odprl el. ban?ni?tvo...smo bili 18. jaz pa pozabil mal z SPja prenest.....

 

ABORT, ABORT, ABORT....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na letnih, pa ugotovil da avto nima takega gripa da bi masino folgal jebemti ... al pa so ceste se kr tok usrane

 

moja se pa dr?i, ko bi gume z neostikom namazu :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zgleda da bo treba na Toyo saltat... Goodyear so itak sel gor, 10e razlike z Proxes R1R.

 

js sm s temi Kumho za 75? komad zlo zadovoljn :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.