Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Adria :vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

 

Prej?nji teden bookiram let preko spleta, dam Dinners kartico - neveljavna kartica, va?a seja je potekla, poizkusite znova

?e enkrat ves postopek - enako

 

tretji postopek - Eurocard - ?lo skozi dobim tudi potrditveni mail.....

 

Danes na izpiskih Eurocarda = 357 ADRIA, dinners 2 x 357? ADRIA ?zmeden??zmeden??zmeden?

 

Prokleti kreteni, kli?em 080 13 00 ?akam ene 2 minuti da re?e operater klicnega centra - poklicati morate 04....xxx ampak ma ravno zasedeno - ja WTF?

 

Zarad takih hecov se jest bojim online nakupovanja, kot hudi? kri?a... ?e pa ?e pol pa vsake 3 sekunde delam screen shoot :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele sem z grozo ugotovu, da ko bom avto zapelju v gara?o, znam kje nasest, ker je nizka ko svina! <_<:vskalo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:vskalo: Prenavljam 35 let staro stanovanje za popizdit. Noben se nikol rihtu gnil parket,olnata barva na stenah,vrata okna da ne govorim,WC bi bilo glih da nebi kupu ene rocne granate in je not vrgu uglavnem obup in delavni prazniki> :vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale stara stanovanje, ?e ni bilo ni? vanje vlaganega, je ?e sam zrak lahko tako nagnusen, da ti za?ne hrana potovat kontra po prebavnem traktu! <_< Kolega ima enga tacga, biv?e voja?ko stanovanje, kak?na zanikrnija, prvotno stanje, a stanvanje star 50 let cca. (ampak ke? za Najstarej?o obrt obiskovati pa ima)! :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale stara stanovanje, ?e ni bilo ni? vanje vlaganega, je ?e sam zrak lahko tako nagnusen, da ti za?ne hrana potovat kontra po prebavnem traktu! <_< Kolega ima enga tacga, biv?e voja?ko stanovanje, kak?na zanikrnija, prvotno stanje, a stanvanje star 50 let cca. (ampak ke? za Najstarej?o obrt obiskovati pa ima)! :hudicek:<_<

 

 

 

Ma ja cist po zatohlem pa pognilem ma vonj zde je ze mal bol k sm ves parket vn zmetu drgac pa ja tle je bil en star ciko not doma k ni nikol nic not vlozu a ma nikol v kuhni je bil prket tog gnil pa strohnjen da se je kr v prah razletu k sm ga z spohtlam vn prasku! Evo se kako uro pa gremo naprej delat da cim prej na red spravm tisto podrtijo. :vskalo:

 

Cakam od termoglasa Bostanj izracun za pvc okna.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo? vsaj tok bolj u?ival ko spravi? v neko solidno stanje - razlika bo o?itna in fajn se bo? po?utu ?e ob sami misli kako je blo prej! :bravo::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

boli glava, liter vodke je prevec...

 

 

..nehi pit vodko...to sem se sam ?e pred parimi leti nau?u...od takrat samo ?e Jacka,Jamesona,kak?en CC ?e ni druzga ?e najve? pa Captain Morgana in si drug dan mehek (tko k sm dons ?e zdej) in to je to :) ....dam pr?u 5.30 :bravo: se je pasal sprostit po teh te?kih dnevih :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal bom zasvinal temo. In sicer prenavljam stanovanje in je staro dejansko tam okoli 50 let in ne trideset kot sem v prejsnem postu napisal. Tezava je pa v tem de je v WC-ju kanalizaciska cev ki je mimogrede se zelezna dve tretini v steni in ena tretina je gleda ven ?zmeden? (nemors verjet kako so to zidal) in sicer ta cev pri stropu oziroma lahko celo v plati med natsropoma spusca :vskalo: zanimam me kdo je dolzan to cev zamenjati ce je to instalacija od bloka in ne moja? :ne vem:

 

Ce se komu kaj sanja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal bom zasvinal temo. In sicer prenavljam stanovanje in je staro dejansko tam okoli 50 let in ne trideset kot sem v prejsnem postu napisal. Tezava je pa v tem de je v WC-ju kanalizaciska cev ki je mimogrede se zelezna dve tretini v steni in ena tretina je gleda ven ?zmeden? (nemors verjet kako so to zidal) in sicer ta cev pri stropu oziroma lahko celo v plati med natsropoma spusca :vskalo: zanimam me kdo je dolzan to cev zamenjati ce je to instalacija od bloka in ne moja? :ne vem:

 

Ce se komu kaj sanja

 

jst ti lahko pomagam glede malarije in pa ?e bo? ?e kej iz knaufa delal.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Madmax, njega ?e ga ne po?asti mekani reproduktivni organ, ma uspeh oz. dobro delo zagotovljeno! :P

 

@Krco22 - svin?ene cevi so tema, po neki dolo?eni dobi za?nejo pu??at, kdo je pa dol?an to sanirat pa vpra?anje! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

argeta junior s pizzo...vcasih jo jem

no danes namazem na kruh, pa vidm, da je nek cuden okus in pogledam piksno in pise made in BiH...

na kosovu dobis bosansko argeto (licenca) in je total zanic

isto za alpsko mleko...

 

mal mi manjka, da bi pisal kolinski, da ima njihova pasteta, ki ni narejena v slo, zanic okus...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

argeta junior s pizzo...vcasih jo jem

no danes namazem na kruh, pa vidm, da je nek cuden okus in pogledam piksno in pise made in BiH...

na kosovu dobis bosansko argeto (licenca) in je total zanic

isto za alpsko mleko...

 

mal mi manjka, da bi pisal kolinski, da ima njihova pasteta, ki ni narejena v slo, zanic okus...

 

Kaj pa Cocta?Tudi bo made in bosna.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih se spomnim, da je bila Droga Kolinska (to naj bi bila SLO alternativa ?okolinu), ki vemo kje je domovala, ampak itak gre vse skup "cu grunt" <_<

 

Eto zgodovina ?okole?nika;

 

http://sl.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cokole%C5%A1nik

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Michelin Pilot Exalto PE2 > Michelin Pilot Sport 3 (prevod: PE2 so veliko bolj?e kot Pilot Sport 3).

 

Na Time Attack sem z novimi gumami vozil sekundo slab?e kot s starimi zlizanimi gumami. Zdaj bom pa rabil za na Raceland ?e ene 15ke in bolj?e gume, da bom sploh konkuren?en. :vskalo: Pa ni? ne re?em, so OK gume ampak niso pa knkuren?ne na dirkali??u.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.