Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Metr, moji najdra?ji danes v BTC-ju ukradli denarnico. Pred enim letom so ji ukradli denarnico v slu?bi iz pisarne. Pa saj sproti me sfolga raznih preklicev kartic in podobnega sranja.

 

PReve? zgledata bogata k vozita mazdo :hudicek:

 

P.S. 'REKLAMA' Hypo ravno v?eraj poslal za 9? na leto - kompletno zavarovanje v primeru kraje - + nove kartice izdelava, ureditev preklica, 100? stro?kov mobilca v tujini in SLO, + do 1000? kraje na karticah krite :bravo:

Dobro je to da je vezano na ime in ne ra?un - na primer jaz imam svojo kartico + poobla??en za ?eninega in imam drugo kartico z njenim TRR in moje ime gor - ona pa obratno, in krije tudi to.

Se spla?a povpra?at po taki opciji

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons po?tudiral slede?e.

17.6.2011 bi ?el pogledat renojce + mejbi kak krog pelat. <_<

17-18.6.2011 Rolam muziko na moto pikniku v medvodah. :bravo:

18.6.2011 Furam ohcet :glare:

18.6.2011 Je siddharta v sto?icah :punk:

19.6.2011 Sem pa hotu na?o pelat na finale talentov v Sto?ice. :(

 

:angry::angry: Jebemu mast, a vse mora bit na isti vikend !!!! :angry::angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ammmmm to je V6 ki dela ?edalje slab?e :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BO treba dat LSD ali pa unega zelenca kupit. :P

 

ni diff... podaljsek pogonske je. tam k je priterjen se je odvijacil in je gred odneslo iz menjalnika. :blink:

 

 

BOBI: ma ni tak grozno kokr se slisi :hohoho:

 

aja ce smo ze v jamralniku, se zadnji amortizer se mi je poscal. :hohoho:

 

hec, je pa to vse kar sem itak mel namen zrihtat, samo ko bi bil konec z izpiti.. avto ni mogu pocakat en jeben mesec

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se lotil ?i??enja ?eljusti ker sem sumil, da nekaj ne prime dobro in ugotovim, da zajla za desno ro?no ?e malo raztegnjena. Na?ponati (pa najbr? tudi zamenjati) je pa misija nemogo?e ker je napoto avspuh. Bo treba dat ?e kak?ne flan?ne vmes o?itno. :vskalo:

Zdaj pa prednji konec, ?e se mi bo dalo in bo ?as pa ?e neko malenkost pri ?altkeblu zamenjam. :blush:

 

EDIT: Jebemumater pa ?e ?altkebl, komu se da j****t za brezveze. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e besedica o tem kako se je kon?ala zgodba o ukradeni denarnici. Lopov je moji najdra?ji v BTC-ju denarnico sunil iz ruzaka, potem pa jo odvrgel v neki ?tacuni (v kateri moja ?e nikoli v ?ivljenju ni bila) en ?tuk vi?je. Zaposleni v tisti ?tacuni so denarnico na?li in poklicali na cifro s slu?benih vizitk v denarnici. Tako da, glavno da so dokumenti ostali, kartice je itak takoj preklicala, 45? pa je lopov stla?il v ?ep.

 

Reda radi sem vztrajal, da dogodek prijaviva policiji. Na policijski postaji sva izvedela, da ?e ho?eva podati prijavo, da morava po?akat 4 (?tiri) ure ?zmeden? . In sva se premislila. Tako da, zanimiv na?in kako izbolj?evat rezultate uradnih statistik o kriminaliteti.

 

V ?ivljenju sem pihal samo 1x (0,0 seveda), ko me naslednji? ustavi :policaj: in zahteva pihanje, mu bom rekel, da tisti trenutek ne ker nimam ?asa, ?ez 4 ure pa lahko. :hudicek:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e besedica o tem kako se je kon?ala zgodba o ukradeni denarnici. Lopov je moji najdra?ji v BTC-ju denarnico sunil iz ruzaka, potem pa jo odvrgel v neki ?tacuni (v kateri moja ?e nikoli v ?ivljenju ni bila) en ?tuk vi?je. Zaposleni v tisti ?tacuni so denarnico na?li in poklicali na cifro s slu?benih vizitk v denarnici. Tako da, glavno da so dokumenti ostali, kartice je itak takoj preklicala, 45? pa je lopov stla?il v ?ep.

 

Reda radi sem vztrajal, da dogodek prijaviva policiji. Na policijski postaji sva izvedela, da ?e ho?eva podati prijavo, da morava po?akat 4 (?tiri) ure ?zmeden? . In sva se premislila. Tako da, zanimiv na?in kako izbolj?evat rezultate uradnih statistik o kriminaliteti.

 

V ?ivljenju sem pihal samo 1x (0,0 seveda), ko me naslednji? ustavi :policaj: in zahteva pihanje, mu bom rekel, da tisti trenutek ne ker nimam ?asa, ?ez 4 ure pa lahko. :hudicek:

 

Kamere v trgovini niso pokazale kdo bi lahko denarnico odvrgel? na?eloma je teh 45? dokaj mal denarja sam tole s polcaji je pa taka bedarija da joj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ola mi sicer ne ?re, mi pa po?asi izgineva hladilna teko?ina (tko re?mo ene 3 dcl v enem benz kestlu), kva bi to blo, sam da ni ?e kak dihtnga, no sicer pa avto ni lih nov! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko je kak objemka premalo zategnjena, al pa kako koleno po?eno.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro d sm ful firb?ne sorte, kar se merjenja avto teko?in te?e, drga? pra?anje kva bi lohk blo. Dolivam pa itak u expanzijsko, hladilnik ma stalno full, ampak kukr vem, ko mu prmankuje, pol iz expanzije cuza! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Finance mam dokonca u krizi, a priliv bo ?ele nsledn petk! Mogo?e bo pa pomankanje povzro?lo padec mase ?e za par kg in bom spet na 2-mestni cifri. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.