Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Jutr bom j... vse po spisku tem smotanim babam v ?itu, ki majo v rikvercu. Majo kao fensi novo spletno trgovino in je opcija da osebno prevzame? v njihovi trgovini,...kar je super, ker js ne morm it tja in sem pa? izpolnila naro?ilnco, da prpravjo in da gre mat samo iskat in pla?a in je to to,..ampak ?udo jedno je naro?ilo ?e vedno v obdelavi,..grrrrrr :angry2: Js pa nujno jutr rabm robo,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jutr bom j... vse po spisku tem smotanim babam v ?itu, ki majo v rikvercu. Majo kao fensi novo spletno trgovino in je opcija da osebno prevzame? v njihovi trgovini,...kar je super, ker js ne morm it tja in sem pa? izpolnila naro?ilnco, da prpravjo in da gre mat samo iskat in pla?a in je to to,..ampak ?udo jedno je naro?ilo ?e vedno v obdelavi,..grrrrrr :angry2: Js pa nujno jutr rabm robo,..

 

Boste pol na konc mel vsi nekaj od tega, ti pa verjetn najve?. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jutr bom j... vse po spisku tem smotanim babam v ?itu, ki majo v rikvercu. Majo kao fensi novo spletno trgovino in je opcija da osebno prevzame? v njihovi trgovini,...kar je super, ker js ne morm it tja in sem pa? izpolnila naro?ilnco, da prpravjo in da gre mat samo iskat in pla?a in je to to,..ampak ?udo jedno je naro?ilo ?e vedno v obdelavi,..grrrrrr :angry2: Js pa nujno jutr rabm robo,..

 

Ti samo povej, da se postavimo v vrsto in kje je ta spisek

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet se ves zjeban ustal in se spra?eval, ?e se ?e spla?a vse skup.... :glare:

 

Pazi luna dela ?ude?e

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boli me glava, da mi je kr slabo, prej sem skor enga bruhkota vlo?u v prjatlco ?koljko. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po cestah je zadnje (vsaj) 3 dni folk izrazit prfooknjen, najraj sploh neb ?ov ve? na cesto, ker me je strah! :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boste pol na konc mel vsi nekaj od tega, ti pa verjetn najve?. :hudicek:

 

 

Aha,..prevzet paket dons, kaj je pa kurir delu z babami tm pa ne vem :ne vem: :P

 

 

Dons sm probala 100% ?okolado,..tko nagnusne stvari si pa sploh ne mor? zami?lat,..je bil tist paradi?nik s ?okolado v?er 1A prot temu,..pa je tud to fuj fej,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet se ves zjeban ustal in se spra?eval, ?e se ?e spla?a vse skup.... :glare:

 

A je bla slu?ajno Allyssa tud pri tebi. Baje jebe vse po spisku pa se je lohk mal zmotila pa ?e k teb za?la :ne vem:

 

:hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?urka bi bila ?e tolk ve?ja, ?e ne bi prepeval g. Stavros, od katerega te?je poslu?am le ?e Ze?ića! <_< :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kdo uporablja Old spice deo stick, naj si pogleda tole ?kart robo, kak?no so mi prodali - SRAMOTA (ima namre? 2 zama?ka, tista ki ga odstrani?, da za?ne? lahko uporabljat, no samo da ta drugi, je integriran v samo vsebino deodoranta) :hudicek:<_<

post-185-1308414768_thumb.jpg

post-185-1308414784_thumb.jpg

post-185-1308414806_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sfookan do amena... zjutri pa do zdejle delal, smo selil eno IT robo.. morm pa se ?e pr?timat za pondelk k neki predvam, pa ?e celo no? bom v pondelj delal... mweh.... :angry:

 

.... s tem da se moje vpra?anje zjutraj ?e ni spremenilo... :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.