Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

nej gre u PM pa ta zavorna ?eljust pa bat, kon?n mi uspe spravit bat nazaj v svoj polo?aj in mi scefra dihtungo okrog njega :vskalo: a se da gumico posebi dobit, al morm celo ?eljust menjat?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nej gre u PM pa ta zavorna ?eljust pa bat, kon?n mi uspe spravit bat nazaj v svoj polo?aj in mi scefra dihtungo okrog njega :vskalo: a se da gumico posebi dobit, al morm celo ?eljust menjat?

 

sigurno se da posebi gumeco ampak nevem ?e ne da bo? moral kupiti vse protipra?ne gumice v kompletu ker je mo?no da nimajo posebaj. <_<:)

concept.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js sm dal 70eurov za obnovo celjusti in menjavo dihtunge pri pelkotu..

 

v tem primeru grem po rabljeno, ki pride cca. 50? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v tem primeru grem po rabljeno, ki pride cca. 50? :)

 

Glede cene je tako kot je iceman rekel, ?eprav sem sli?al peri?nika da je govoril ?e v cenej?i ceni, ?e njega kontaktiraj, v tvojem primeru pa pomoje res ni problem rabljene. Pri meni ja, ker jih je res malo, pa ?e to vpra?anje ker imajo vse podobne hibe...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v tem primeru grem po rabljeno, ki pride cca. 50? :)

 

ma js sm tok dal, pa koker sm dojel ni dal nobenega clanskega popusta , ker tega niti ni omenil.. js sm klical ajvara pa sm ga uprasal za rabljeno pa mi je svetoval da naj raje dam obnovit.. itak moj avto je letnik 2008 in ne bi reskiral za bogih 20eurov pa da mi zasteka nekje sred srbije in sm ga naj....

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nej gre u PM pa ta zavorna ?eljust pa bat, kon?n mi uspe spravit bat nazaj v svoj polo?aj in mi scefra dihtungo okrog njega :vskalo: a se da gumico posebi dobit, al morm celo ?eljust menjat?

 

Tle poglej

Pa ?e popust mate ?lani :)

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A te kaj zanasa

 

V treznem stanju na?eloma ne. :D

 

Sej vem, da naj bi bil center ravnote?ja, ampak zgleda ?e ni hudega, no zdej sem dobil nek antibiotik za ga jemat na 8 ur v trajanju enega tedna, bomo vidli. :closedeyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V treznem stanju na?eloma ne. :D

 

Sej vem, da naj bi bil center ravnote?ja, ampak zgleda ?e ni hudega, no zdej sem dobil nek antibiotik za ga jemat na 8 ur v trajanju enega tedna, bomo vidli. :closedeyes:

 

Pol ma pahor tud to...mal na desno, mal na levo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pono? ni varjante da bi zaspau ... zjutri me pa zmanka pa spim do take ure da grem lohk sam ?e na ?iht :angry2::glare:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V petek vrgel 450? na avto, nakup opravil v avstriji in pri?paral 80-130?. Izgleda so Avstrijske cene vseeno bolj?e.

Dobra stran pa je, da zglob ne ru?i in ne trosi ve?.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok it's official, nikol vec dizla...piece of shit

 

koncno sem peljal na servis (62000km), redni servis pac, me klice majes in pravi, da so vidl, da je ketna bliz da gre v pm..tko da bo avto tam do jutri pa bojo zrihtali (garancija)...

 

naslednji avto bo dobri stari bencinar...fak dat sit :cheers:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok it's official, nikol vec dizla...piece of shit

 

koncno sem peljal na servis (62000km), redni servis pac, me klice majes in pravi, da so vidl, da je ketna bliz da gre v pm..tko da bo avto tam do jutri pa bojo zrihtali (garancija)...

 

naslednji avto bo dobri stari bencinar...fak dat sit :cheers:

 

Mater se pizdi?, k da bo? moral pla?at iz svojga ?epa. :whatever::harhar:

 

Je pa to plunk v fris vsem tistim, ki do tako opevali 2.2 motor, da je bolj?i, ker ima ketno. :huh:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dizel je drek - no, mazdin dizel...

sej un brez ketne je se vecji piece of shit...

skratka od danes naprej se pridrzujem ajvarju...naslednji avto bo bencinar

 

in se nekaj, ni point v temu, da ne bom placal al placal..point je v tem, kaj bi naredu, da se ketna utrga in sem jaz nekje na jugu srbije, kjer ni nobenga....

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.