Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Sam to ti bo potem se slovenija zacarinila, ce odprejo paket. Ne razumem ravno kako so ti lahko ze zacarinili? Tudi sam konstantno narocam preko ebaya, aliexpress itd. pa vedno carino fasem ko paket prispe v slo. Seveda v primeru, ce ga odprejo in ocenijo da je vrednost paketa nad 22e.

Ne, mi niso na?i carinili, ker je bil gor angle?ki ?ig carine, da je ?e bila pla?ana carina + davek za EU.

Pa dajte ?e no mal v doma?ih ?tacunah kupovat, ?ene jih bodo vse zaprli. ?e mal pa bomo za?el ?e kruh prek neta kupovat, sicer ne bo tako dober, bo pa cenej?i.

Na ?alost delov za kitare ni v na?ih ?tacunah...vsaj kvalitetnih, ?e pa ?e so, so 50% dra?ji kot v Nem?iji ali v usa skupaj z carino.

mislim, da na?i trgovci pretiravajo z mar?ami in tak?nih lakomnikov jaz ?e ne bom podpiral. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e 10 dni ?ivim v S Nem?iji, jezik pa 0 ne napreduje, ker delim hi?o s Hrvati in Poljakom. Ta govori le polj??ino, heh

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimivo, kako nih?e ve? ?ez dan ne pri?iga lu?i, a zve?er ne pozabi na meglenke  :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimivo, kako nih?e ve? ?ez dan ne pri?iga lu?i, a zve?er ne pozabi na meglenke  :vskalo:

Ti tudi to opazas? Predvsem tisti, ki zmigavcev ne uporabljajo... kot kaze dobro vedo, kje se prizgejo meglenke... sprednje in zadnje... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meglenkarji so sploh neka posebna sorta... ?e dobro, sa jih je manj kot 10% Verjetno je to neka obsesivno kompulzivna motnja, ker druga?e si ne znam razlagat, da pri?igajo meglenke ob vidljivosti 300-400m in ob lahnem de?ju.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dandanes more? imeti skoraj sre?o, da najde? koga s pravilno pri?ganimi lu?mi.. se mi zdi , da vsak drugi vozi z dnevnimi v mraku, ali z dolgimi nonstop, ali narobe  optiko, al ima meglenke nonstop, ena lu? ne dela...  

 

Res je ja, jest sem ponoci dost na cesti in sem ze parim ljudem po krivem blendal naj ugasnejo dolge; napaka ugotovljena sele ko mi blendajo nazaj. Samo cakam da bom enkrat zmigal policistu in bom fasal se kazen. -.-

 

Kje najdete toliko ljudi z meglenkami mi pa ni jasno. Sam jih vidim...2-3 na mesec (nepotrebne), pa glede na to kako svetlo sijejo ne vrjamem da jih zgresim.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je ja, jest sem ponoci dost na cesti in sem ze parim ljudem po krivem blendal naj ugasnejo dolge; napaka ugotovljena sele ko mi blendajo nazaj. Samo cakam da bom enkrat zmigal policistu in bom fasal se kazen. -.-

 

Kje najdete toliko ljudi z meglenkami mi pa ni jasno. Sam jih vidim...2-3 na mesec (nepotrebne), pa glede na to kako svetlo sijejo ne vrjamem da jih zgresim.

Pridi na kavo obljubim vsaj enega na minuto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bom rekel, da je Petrolova nafta gnojnica.

 

Tudi ne bom rekel, da Petrolova nafta ni gnojnica.

 

A pribli?no 750 km po tistem, ko sem natankal na Petrolu, je minibus pristal na avtovleki do najbli?jega Mazdinega poobla??enega servisa (Mazdina asistenca)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bom rekel, da je Petrolova nafta gnojnica.

 

Tudi ne bom rekel, da Petrolova nafta ni gnojnica.

 

A pribli?no 750 km po tistem, ko sem natankal na Petrolu, je minibus pristal na avtovleki do najbli?jega Mazdinega poobla??enega servisa (Mazdina asistenca)...

 

Prazen rezervoar?  :ne vem:

 

Jaz vecinoma tankam Petrolovo "gnojnico" ki povrhu niti ni poceni :) ... Pa dosedaj se nikoli nisem imel problemov... Tankam obcasno tudi kje drugje... pa tudi nisem opazil, da bi drugi imeli kaj drugacno "gnojnico" :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prazen rezervoar?  :ne vem:

 

 

Po 750 kilometrih? Pa saj nismo vlekli po?itni?ke prikolice!

 

Za?elo se je, da je cikal, ko sem pohodil v vi?je obrate. Nadaljevalo se je z uga?anjem pred kri?i??em. Sledilo je uga?anje kar med vo?njo. In ko je ugasnila. Sem jo moral enostavno pustiti pet minut pri miru, potem je motor spet v?gal in smo se peljali kak?nih pet km. Pa je spet ugasnil in je bilo spet treba ?akati pet minut. Pa je spet ?lo naslednjih pet km...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni gorivo - ?e bi bilo gorivo bi crknil pa ga ne v?ge? ve?.

 

Je pa seveda mo?no, da je v filtru goriva ?e preve? vode in je zmrznila - ampak ta voda se je lahko nabrala preko dalj?ega obdobja in ne samo z zadnjim tankanjem

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni IMV sam za mrzu motor? Je pa najbr? k?na podona zadeva..dizel pa?.

ne, okvarjen povzro?i, da nepravilno zapre dotok goriva pri prostem teku oziroma pri zaviranju z motorjem. Po doma?e je funkcija tega ventila, da spu??a do injektorjev ravno dovolj goriva in ?e je premalo avto crkne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne, okvarjen povzro?i, da nepravilno zapre dotok goriva pri prostem teku oziroma pri zaviranju z motorjem. Po doma?e je funkcija tega ventila, da spu??a do injektorjev ravno dovolj goriva in ?e je premalo avto crkne.

Meni se je uga?al, ko je bil venti fu? poljubno-pri mrzlem kakor tudi pri vro?emu motorju.In res je, vedno je motor ugasnil , ko sem pustil gas- nekajkrat tudi v ovinku in je bilo veselje obra?ati. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.