Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

4K pa bo zahteval ?e ve?jo bli?ino gledanja ali pa diagonalo ?ez celo steno, sicer bo brezveze imet tako rezolucijo. Kar ho?em povedat, arhitekti so s tem kako je danes vsaka dnevna 60kvadratov, od kav?a do televizije pa mora bit 10m mo?no mem pihnli. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj frend ima dober izraz, ko ga kdaj vpra?am zakaj je videt tako izmu?en in odgovori, da od gledanja televizije prav gotovo ne.

 

On je pravzaprav utemeljitelj izraza NEGLEDANJE TELEVIZIJE; ki pomeni neki malo bolj energi?nega in produktivnega  :wub:

 

Jaz imam 32-pal?no ki?to, ki je dokaj redko v?gana, ampak s 3m razdalje mi ob minimalni dioptriji povsem ustreza za kej pogledat.  :zvizga:

 

Se pa spomnim cajtov v koncu 80-ih, ko so imeli pri bratrancu Sony (ne vem black trinitron al neki takga), tedaj je bil to stroj in statusni simbol, kot danes ko nekdo da na mizo najnovej?ga Jabol?nika, gsm mislim.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hihi, 55" s petih metrov? :) meni je ?e 65" s treh metrov malo premalo ;)

55" je za gledat z 2,3m, za isto razdaljo bi za 4K rabil ?ez 70" : http://www.rtings.com/tv/reviews/by-size/size-to-distance-relationship

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

55" je za gledat z 2,3m, za isto razdaljo bi za 4K rabil ?ez 70" : http://www.rtings.com/tv/reviews/by-size/size-to-distance-relationship

pa saj ne i??em kina...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slika je odlicna. Med drugim mamo pa kabelsko :)

Mas kabelsko? A nisi enkrat rekel, da tam sredi polja ne morete nic imeti? In da mas internet speljan od starsev preko brezzicnega linka?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mas kabelsko? A nisi enkrat rekel, da tam sredi polja ne morete nic imeti? In da mas internet speljan od starsev preko brezzicnega linka?

5 let sem imel to, sedaj evj/telemach. Tk prikljucka pa ne bo nikoli. Zjebal me je se Hofer, ki se je postavil direktno na pot ....

 

Saj sem napisal zadnjic da so nam dvignili internet.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5 let sem imel to, sedaj evj/telemach. Tk prikljucka pa ne bo nikoli. Zjebal me je se Hofer, ki se je postavil direktno na pot ....

 

Saj sem napisal zadnjic da so nam dvignili internet.

 

Vem da si napisal...samo sem mislil, da imas se vedno od starsev tisti link :) ... In ce so starsem dvignili, se tebi tudi pozna :) ...

 

Sicer pa sem pred kratkim preslatal na trojcka... in internet res fajn leti... Verjetno bom kmalu odjavil se zadnjo Telekomovo stvar v hisi :) ... Mogoce bom (oz. bolj zena) pogresal funkcijo "ogled nazaj" ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tud to je re?itev al pa da se malce mo?gane vklopi predno se objavljajo vsemogo?e stvari - internet ne pozabi. Vem, da je za marsikoga te?ko saj ?ivi od hvale drugih in si ego hrani na v?e?kih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni samo FB. Obstajajo tudi drugi portali (tako kot tale mazda forum) po katerih so in?pektorji ?e izstavljali ra?une. En lep primer je bil, ko so pri enem od zimskih alpinisti?nih vzponov fantje bivakirali v 2metrskem snegu na vrhu Rjavine (2532 mnm), so jim poslali pozdrave s polo?nicami zaradi kampiranja v TNP.

 

Ko bo? fotkal svojo lepo Mazdo za v rubriko Lepe Mazde in bo? imel na povsem praznem parkiri??u slu?ajno eno gumo preblizu ?rte za ozna?evanje parkplaca, ti bo imel mestni redar vso pravico poslati pozdrave na dom zaradi napa?nega parkiranja. Zato je pomembno brisat registrske.

 

?alostno da imamo tako sposobne in?pekcijske slu?be da se jim ne da dvignit riti in iti na teren iskat prave kr?itelje.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni samo FB. Obstajajo tudi drugi portali (tako kot tale mazda forum) po katerih so in?pektorji ?e izstavljali ra?une. En lep primer je bil, ko so pri enem od zimskih alpinisti?nih vzponov fantje bivakirali v 2metrskem snegu na vrhu Rjavine (2532 mnm), so jim poslali pozdrave s polo?nicami zaradi kampiranja v TNP.

 

Ko bo? fotkal svojo lepo Mazdo za v rubriko Lepe Mazde in bo? imel na povsem praznem parkiri??u slu?ajno eno gumo preblizu ?rte za ozna?evanje parkplaca, ti bo imel mestni redar vso pravico poslati pozdrave na dom zaradi napa?nega parkiranja. Zato je pomembno brisat registrske.

 

?alostno da imamo tako sposobne in?pekcijske slu?be da se jim ne da dvignit riti in iti na teren iskat prave kr?itelje.

a misli? da berejo na?o temo in-va-li-di?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje se ?e premal zavedamo tega nadzora. Na splo?no smo vsi proti temu, da bi nas kdo nadzoroval, kaj po?nemo, kje smo, itd. in takoj sko?imo v luft, ?e nam kdo ho?e kr?it pravice o zasebnosti.

 

Po drugi strani, pa imamo vsi pametne telefone, FB, itd itd in kar sami oddajamo te informacije (nevedo??) in se ne zavedamo njihovih posledic. ?e bi bli teoretiki zarot, bi lahk marsikaj povezali, ampak ?e dobro, da nismo. :D

 

PS: Tudi sam sem del vsega tega ?morna, nisem nobena izjema. Mogo?e sem le naiven uporabnik, ki v tem ne vidi nekih nevarnosti, se pa verjetno zelo motim. Do prve polo?nice morda... ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no pa me je zapustila ?e ena mazda ... more bit neka okvara na menjalniku in ker rezervni9h delov ni + tega da sm pocen dobu avto lahko re?em da je z 272.000 kilometri pre?ivela svoje obdobje ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sve?a dnevna runda, tokrat v teko?em agregatnem stanju. Pod spalnico, je kot me?kanje na seniku....

post-2637-0-20345000-1481981269_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.