Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Jest pa vceraj popoldan v Benetkah ;) ... po tem ko smo pred vzletom cakali 1 uro v Barceloni v avionu pa noben ni vedu zakaj...

 

Slike? Video? ;)

Sam izbruh je bil ponoci

 

post-2637-0-95457700-1488532256_thumb.jpg

 

https://youtu.be/D_TOWjvjRyU

 

Mi pa smo zjutraj imeli panormo kot v koncu vide

post-2637-0-14138400-1488532834.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V juzni italiji bo kmalu eno sranje, nekaj se stima. Potresi, plazovi...

 

Vsi znanstveniki pravijo da je blizu cas ko se zbudi vezuv. Ko se ta zbudi je to huje kot atomska bomba saj je za razliko od Etne, Stromboljija, vulcano itd tu doli spec. Ostali pa so stalno po malo aktivni.

 

Tu na kalabriji sedaj zvecer lepo ob zahodu vidis kako sta delujoca Vulcano in Stromboli. Ko cajnik z meglico :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Napoli je v bistvu obkoljen....tale na levi, Vezuv na desni

 

Etno smo zbudili, spremljamo Stromboli, Vulcano...jutri pa do Vezuva.

 

Marsikateri panicni starsi bi rekli da smo neodgovorni :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdica je zacela puscat oljnate fleke. Nekje pri koncu prve tretjine avta (gledano na dolzino) in na sredini (glede na sirino), obmocje veliko cca 30x30cm, priblizno 10 kapljic...

 

Kaksna ideja? Olje je temne barve, na sipki je ?e zmeraj na max, pelje se bp...

 

Menjalnik, sklopka?

 

Sem laik?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Menjalnik, kaksen semering morda?

 

Tudi ce bi bilo motorno olje, se par kapljic ne bo takoj poznalo glede na max. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,sj to me skrbi, da je res kej s semeringom... glede na lokacijo kapljic sem najprej pomislil na menjalnik...

 

To je dela malo morje, a?

 

A obstaja nevarnost, da bi mi to kaplanje olja zjeb.l sklopko? Zaenkrat ?e ne drsi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,sj to me skrbi, da je res kej s semeringom... glede na lokacijo kapljic sem najprej pomislil na menjalnik...

To je dela malo morje, a?

A obstaja nevarnost, da bi mi to kaplanje olja zjeb.l sklopko? Zaenkrat ?e ne drsi...

Menjava semeringa ponavadi ne sodi med zahtevnejsa popravila in tudi material bo ugodna cena. Preveri v cem je sploh tezava. Verjetno bo prej nastala med voznjo tezava s trdim prestavljanjem kot pa drsenje sklopke, po mojih izkusnjah.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Menjava semeringa ponavadi ne sodi med zahtevnejsa popravila in tudi material bo ugodna cena. Preveri v cem je sploh tezava. Verjetno bo prej nastala med voznjo tezava s trdim prestavljanjem kot pa drsenje sklopke, po mojih izkusnjah.

Ok,tnx?.

 

Bom ju3 sel do mehanika, upam da nima prevelike guzve. Pa da vsaj vem v cem je problem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zbolu k ?vau  :wacko:

 

Imam eno pasjo tableto proti zajedalcem, dve inekciji za koze proti "plavemu jeziku", tudi proti steklini bi se kaj na?lo, poznam pa veterinarko, tako da ?e kaj potrebuje?, samo reci in ti lahko hitro zrihtam tudi volovske ali konjske doze...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

rabim dopust... sploh, ker sem ugotovil, da imam ?e 10 dni lanskega dopusta in da dopust jemljem samo, ko rabim za druge obveznosti.  :wacko:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Minimalno pokvihtat uspem le se ob wikendih in 100kg raje vec niti ne poskusam dvignit oz razmisljat o uspehu. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je dons ob 08:30 po novem zbudi zena...

 

Ej zbud se, a je ura na telefonu ze nova?

Amm ja...

 

Aha a pol mava pa se dost casa za spat zajtrk ke do 10:00....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men je pa to dons uatrezal, ker sem biu na sihtu in sredi noci se pa tkole senkana urca kr fajn pozna :D

Men pa ne ker sem moral zjutraj na ?iht pa sem tako uro manj spal iz tega naslova, potem pa ?e dodatmo uro manj iz naslova no?nih te?av z mularijo. Uglavnem ve? kot 2h minusa.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po dveh letih tuhtanja in 12ih letih (zlo)rabe nase sedezne narocil novo....jamram ker takega kavca ne bodo vec naredili.

 

Zal pa je zloraba naredila svoje. Kavc je spremljal zivljenje dveh akrobatov od plenic ki niso ujele vsega, umetnikov kjer papir ni vedno ujel kulija itd itd....

 

Gre na buho...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po dveh letih tuhtanja in 12ih letih (zlo)rabe nase sedezne narocil novo....jamram ker takega kavca ne bodo vec naredili.

 

Zal pa je zloraba naredila svoje. Kavc je spremljal zivljenje dveh akrobatov od plenic ki niso ujele vsega, umetnikov kjer papir ni vedno ujel kulija itd itd....

 

Gre na buho...

 

Tudi sam gledam za kak?en pameten usnjen kav?...pa ni ni? kaj lepega na spregled. Ali se ne-komot sedi, ali nimajo barve, ki jo ?elim, ali nimajo prave mere..tako, da bo verjetno treba dati delat kav? po meri :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi sam gledam za kak?en pameten usnjen kav?...pa ni ni? kaj lepega na spregled. Ali se ne-komot sedi, ali nimajo barve, ki jo ?elim, ali nimajo prave mere..tako, da bo verjetno treba dati delat kav? po meri :ne vem:

usnje pri nas odpade, ga ni da bi vzdr?al + ma?ek :)

 

Tako da smo iz tistih 1500-3000? brand kav?ov pristali na kav?u z umetnim usnjem spodaj in tekstilu zgoraj za 850? in gledali kot prvo to da se zleknemo komot pred TV.

Deset let bo vzdr?al, ?e ne se pa pa? ne bomo sekirali preve? in spet gas naprej, verjamem da ne zaostaja za dra?jimi, ker danes je moje mnenje da je cena zgolj stvar prodaje medtem ko je kvaliteta izdelave enaka. 

Stari kav? je bil delan ro?no v Tom Tom Novo Mesto in si vedel zakaj je bil toliko vreden. Danes cenovno enakovreden kav? zre?e in stka stroj.

evo ga.

http://www.your-furniture.co.uk/narozniki/3246-giovanni.html

 

kombinacija soft11/sawanah 05 (?rn podno?je / temno siv zgornji del)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.