Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

PA kje mi ?ivimo, da potrebujejo 2-4 tedne za priklop interneta, kjer telefonski priklju?ek ?e je? Da ne omenjam kak?ne omejene pakete imajo ponudniki, dejansko so nazadovali v primerjavi s ponudbo izpred parih let.

 

Telekom?  :jezicek: Pri sinu na Vrhniki so rabili skoraj dva meseca, da so naredili koncni priklop optike... Res pa je, da opticnega vlakna se ni bilo do hise... ampak samo mimo... 

 

Pri meni... ko sem narocil trojcka pri EVJ ... je bilo urejeno v treh dneh od narocila po mailu ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

EVJ je odziven, vendar ?e 3 mesece ne najdejo zakaj pada DL pod 10MB (nazivna 42) in upload pod 0,5M (2)....ko resetiram ruter je isto ko pa njihov modem pa gre spet za nekaj ?asa na 40MB potem pa pade v parih urah

 

ampak baje je moj ruter.... <_< . Zdaj bomo priklopili PC direktno na njihov modem pa da vidimo kdo je pametnej?i....(ne igram pametnega itjevca, ampak 3 mesece je pa veliko...)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dva do ?tiri tedne. Dva meseca. A se vi hecate? Jaz sem jih krepko priganjal in mo?no sitnaril, da so me bili ?e vsi na Telekomu in GVOju siti in so mi obnovili linijo za telefon ?e leto in pol po ?ledu, ki je staro linijo povsem razmesaril. Ostali, ki niso toliko sitnarili, so bili brez telefona tudi po tri leta...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enaka zgodba tudi pri meni, mora? ?e imeti sre?o, da ti ne odprejo paketa..

Veliko stvari naro?am iz usa. Zdaj pa so na e-bayu izumili "international prioriti ne vem kaj" via global shipping po?tne stro?ke in so mi ob zadnji po?iljki "zara?unali" kar carino ?e oni ob pla?ilu (52 dolarjev za izdelek.+16.75 po?tnina+16,20$ kao carina za EU) Stvar potuje do centra v Angliji in od tam naprej.Kak?na bala. :glare:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veliko stvari naro?am iz usa. Zdaj pa so na e-bayu izumili "international prioriti ne vem kaj" via global shipping po?tne stro?ke in so mi ob zadnji po?iljki "zara?unali" kar carino ?e oni ob pla?ilu (52 dolarjev za izdelek.+16.75 po?tnina+16,20$ kao carina za EU) Stvar potuje do centra v Angliji in od tam naprej.Kak?na bala. :glare:

brexit ?lovek :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam to ti bo potem se slovenija zacarinila, ce odprejo paket. Ne razumem ravno kako so ti lahko ze zacarinili? Tudi sam konstantno narocam preko ebaya, aliexpress itd. pa vedno carino fasem ko paket prispe v slo. Seveda v primeru, ce ga odprejo in ocenijo da je vrednost paketa nad 22e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zahtevajo od tebe da jim doka?e? koliko je stal paket. Malo Photoshopa? in je ;)

ravno zato odpirajo....pa niso tako neumni, zato zahtevajo tudi link do int strani ali trgovine

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko se bodo domaci izdelki po kakovosti & ceni lahko primerjali s tujimi....zakaj pa ne. Na primer g. Akrapovic & njegov biznis, pa se mnogi drugi. Dokler pa oglasevanje temelji na tem da trka samo na narodni ponos (to kar je recimo pocel Merkator preden je bil prodan Agrokorju s slovensko kosarico in podobnim bs) pa vso sreco pri tem da ostanejo nad gladino. Lokal patriotov mislim da je vedno manj, globalizacija pa vse bolj prisotna. :)

 

 

inb4 udrihanje cez neoliberalizem in povelicevanje dobrih starih casov

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po doma?ih ?tacunah..kaj pa sploh imajo pri nas? ?e tist kar naro?im pri slovenskih firmah, se dobavlja po ve? mesecev, prestale 3/4 stvari za avto sm pa tud prakti?no prisiljen kupit iz tujine, ker je za na? trg eksoti?na in preve? specifi?na roba. In v ve?ini teh primerov tud dobim dostavljeno nerealno hitro.

 

Najve? preko ebay.co.uk, najde se pa tud kej iz nem?ije, nizozemske, slova?ke.. Po kruh in pa?teto pe? v trgovino, druga? pa je internet shopping zakon  :prstgor:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce ne vi bile marze 300% (itak je vse iz vzhoda) bi....

Ampak ne morem resevat podjetij ce ze resujem(o) drzavo

 

Temu se drugace tudi konkurencnost....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.