Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Nekateri pravijo, da je za bolj?e razpolo?enje treba objeti vsaj deset ljudi na dan.

 

Meni bi pomagalo ?e, ?e bi lahko enega zadavil!

globoko vdihni, zajemi zrak, dr?i ga v sebi pet seund in potem po?asi izdiiiiiiiiiiih. :rolleyes:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma, sem ugotovil, da pomaga tudi nekaj drugega. ?e najve? svojih te?av re?im tako, da se sploh ne oglasim na telefon... Ker problem je to, da pametni dvomijo vase, budale so pa polni samozavesti. In potem se vedno spra?ujem dve stvari:

- kaj mi je bilo treba tega?

- kaj mi je SPET bilo treba tega?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam sre?e z bicikliranjem - po tistem dogodku z drekom in po?eno gumo se danes spravim spet na bicikel. Lepo se peljem po kolesarski stezi mimo ?ivalca proti Kosezam. Starej?i par se je sprehajal po kolesarski stezi in ko sem se jima bli?al je izgledalo kot, da sta se umaknil levo, ker sta me zagledala. Peljem mimo in v tistem trenutku stari dvigne pohodno palico, ker je hotel ?eni nekaj pokazati v drevju.

 

Uspel sem samo umakniti glavo in sem, dobil s palico po zobeh. Sicer sem peljal le kakih 20km/h ampak zabolelo je fejst, k sre?i pa so zobje celi, ko?a se bo pa ?e zacelila. Je bil pa sunek tako mo?an, da je starega kar obrnilo in se je tudi sesedel na tla. Pol je pa matori za?el ?e nekaj pizdit in gledat ali je palica zvita in zraven godrnjat, da naj ne divjam in da bo poklical policijo ter da me bo ?e to?il za po?kodbo, ker je padel?!?!? eee what? Sem seveda bil takoj za oziroma sem ?e vlekel telefon na plano, da jih sam pokli?em.

 

Pol je pa nastopila ?ena in mu rekla naj neha, ker me je on udaril s palico. Se mi je pol ona opravi?la in spra?evala, ?e je vse v redu. Ker nisem glih iz porcelana pa ker se mi ni dalo pregovarjat z bevskajo?im starcem, ?eprav bi si zaslu?il kak?no vzgojno okol u?es - pa ne zarad palce ampak zaradi nesramosti po tem, sem se nato odpeljal. V glavnem opravi?ila od starega seveda nisem dobil.

 

 

Je pa to v zadnjih nekaj mesecih ?e tretji (traktor, drekast gumidefekt in pohodni?ka palica)  tak dogodek na biciklu, da imam ob?utek, da bom za nekaj ?asa raje nehal biciklirat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam sre?e z bicikliranjem - po tistem dogodku z drekom in po?eno gumo se danes spravim spet na bicikel. Lepo se peljem po kolesarski stezi mimo ?ivalca proti Kosezam. Starej?i par se je sprehajal po kolesarski stezi in ko sem se jima bli?al je izgledalo kot, da sta se umaknil levo, ker sta me zagledala. Peljem mimo in v tistem trenutku stari dvigne pohodno palico, ker je hotel ?eni nekaj pokazati v drevju.

 

Uspel sem samo umakniti glavo in sem, dobil s palico po zobeh. Sicer sem peljal le kakih 20km/h ampak zabolelo je fejst, k sre?i pa so zobje celi, ko?a se bo pa ?e zacelila. Je bil pa sunek tako mo?an, da je starega kar obrnilo in se je tudi sesedel na tla. Pol je pa matori za?el ?e nekaj pizdit in gledat ali je palica zvita in zraven godrnjat, da naj ne divjam in da bo poklical policijo ter da me bo ?e to?il za po?kodbo, ker je padel?!?!? eee what? Sem seveda bil takoj za oziroma sem ?e vlekel telefon na plano, da jih sam pokli?em.

 

Pol je pa nastopila ?ena in mu rekla naj neha, ker me je on udaril s palico. Se mi je pol ona opravi?la in spra?evala, ?e je vse v redu. Ker nisem glih iz porcelana pa ker se mi ni dalo pregovarjat z bevskajo?im starcem, ?eprav bi si zaslu?il kak?no vzgojno okol u?es - pa ne zarad palce ampak zaradi nesramosti po tem, sem se nato odpeljal. V glavnem opravi?ila od starega seveda nisem dobil.

 

 

Je pa to v zadnjih nekaj mesecih ?e tretji (traktor, drekast gumidefekt in pohodni?ka palica)  tak dogodek na biciklu, da imam ob?utek, da bom za nekaj ?asa raje nehal biciklirat.

kopiram tvoj post

(1) Voznik mora hitrost in na?in vo?nje prilagoditi poteku, tehni?nim in drugim lastnostim ceste, stanju vozi??a, preglednosti, vidljivosti, prometnim in vremenskim razmeram, stanju vozila in tovora ter svojim vozni?kim sposobnostim tako, da ves ?as vo?nje obvladuje vozilo oziroma, da ga lahko ustavi pred oviro, ki jo, glede na okoli??ine, lahko pri?akuje.

 

Divjak :rolleyes: 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss: Stari te bo prijavil da si povzro?il nesre?o in odpeljal s kraja... 

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kopiram tvoj post

(1) Voznik mora hitrost in na?in vo?nje prilagoditi poteku, tehni?nim in drugim lastnostim ceste, stanju vozi??a, preglednosti, vidljivosti, prometnim in vremenskim razmeram, stanju vozila in tovora ter svojim vozni?kim sposobnostim tako, da ves ?as vo?nje obvladuje vozilo oziroma, da ga lahko ustavi pred oviro, ki jo, glede na okoli??ine, lahko pri?akuje.

 

Divjak :rolleyes: 

 

mora? bolje prebrat definicijo -" da ga lahko ustavi pred oviro, ki jo glede na okoli??ine, lahko pri?akuje". Ne vem ?e lahko nenadoma visoko dvignjeno palico pri?akuje? - no ja od tega dogodka jo pa? bom. :P

 

Divjak si ti, ki se pelje? povpre?no 24km/h, men uspe komaj 21km/h .... haha :lol:

Boss: Stari te bo prijavil da si povzro?il nesre?o in odpeljal s kraja... 

 

Hja komot, ?e ?eli, ampak, ?e bi ?e malo ostal in ?e naprej poslu?al blodnje bi pa verjetno res ratale kak?ne po?kodbe..

 

Druga?e pa sem najbolj vesel, da so o?i cele, da ni kaj zlomljeno in da so zobje na svojem mestu.

 

Bi bilo pa zanimivo razlo?it kako je teleskopska palica oro?je, pohodna palica oziroma dve pa ne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno ti manjka izku?enj z otroci.

 

Pri otrocih mora? pri?akovati nepri?akovano in nemogo?e.

 

Pravijo, da so stari ljudje taki kot otroci...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, da imam manjko izku?enj z otroci - moja h?er mi v ?estih letih ?e ni pripravila presene?enja, tako da ko/?e se bo to zgodilo bom verjetno oreng ?okiran.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve? tisto, ko dobi? vti?nico (za steno), ki ima poleg navadne vtui?nice ?e dva USB vhoda in jo ho?e? zmontirat in ne gre v luknjo v steni (fali 2mm) ti pa nima? nobenega pametnega orodja, da bi luknjo v betonski steni pove?al? no to... :/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve? tisto, ko dobi? vti?nico (za steno), ki ima poleg navadne vtui?nice ?e dva USB vhoda in jo ho?e? zmontirat in ne gre v luknjo v steni (fali 2mm) ti pa nima? nobenega pametnega orodja, da bi luknjo v betonski steni pove?al? no to... :/

kak?en mo?ki pa si....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je pa spet en tak dan...

 

Najprej mi je za dobro jutro uspelo razbiti steklo na kesonu BTjke. Na hitro se zmenim z bli?njim mehanikom, da mi bo kar pleksi steklo urezal in postavil noter. Preden pa mu avto odpeljem na servis, se lotim in ga - verjeli ali ne - ?est ur ?istim, perem, glancam, pucam, sesam, bri?em,...

 

Pripeljem torej BTjko pred delavnico, mo?akar stopi ven, pogleda avto in prvo, kar je rekel, je bilo: "A nazadnje si pa gnoj vozil v kesonu, kajne?"

 

Bemti?, kaj sem zgubljal tistih ?est ur ?asa, ?e se pa o?itno ni? ne pozna...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No da odgovorim obema, ohi?ja doze ne morem odstranit, je vse v enem kosu in ?e ga odstranim bodo USB-ji not padli kar pomeni da so neuporabni, pa ?e doze ne bom mogel pritrdit v steno.

Jures ne razumem ?isto kaj ima to veze s tem kak?en mo?ki sem, s pestjo pa? ne morem raz?irit luknje v betonski steni a ne :D in ?e nimam nobenega pametnega orodja ne vem kako to naredit, lahko pa pride? in poka?e? kako to naredi? ti :P 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako se prijetna rekreacija lahko sprevr?e v dokaj neprijetno izku?njo in ko gre nekaj narobe gre pol to narobe do konca.

 

V glavnem, petek pozno popoldan se zavihtim na bicikel, da naredim kraj?o turo. 20km je ?lo vse kot po maslu potem pa zapeljem v pasji drek, ki seveda pasjeljubi lastnik ni odstranil - le zakaj bi saj on ne bo noter stopil za druge se mu pa itak jebe. V glavnem tisti drek mi prva guma zagrabi in pome?e po okvirju, zavorah, bidonu ter seveda ostane veselo tudi na gumi.Ok do doma bom ?e zdr?al a glej ga zlomka po cca parih kilometrih, je kar naenkrat spustila sprednja guma in ura je bila ?e veselo bliz devete zve?er jaz pa cca slabih 10km od doma.

 

Taksi odpade, ker bi mi bilo grozno nerodno, da smrdljiv od dreka kolo tla?im nekomu v avto, pustit priklenjenega pono?i mi pa tudi na misel ne pade. Rezervne zra?nice tudi nisem imel s sabo pa ?etudi bi jo imel ne vem kako bi ?aril po od dreka razmazani gumi. Ok, pot pod noge in po cca uri in pol skoraj ob pol enajstih sem pririnil kolo do doma. Zmatran zjeban, ?ejen (bidon je bil usran od pasjega dreka) ampak ok sem vsaj doma. Zadegam kolo v gara?o pa ?e bo smrdelo bo pa? smrdelo kaj ?em.

 

Naslednji dan seveda odprem gara?o in me skoraj ven fukne tako, da je na vrsti zra?enje. Pregledam kolo in je tako po vseh luknjah zasran od govna, da mi ni preostalo drugega kot ?trajfiks. Ampak tista pizdarija se je ?e prisu?ila tako, da sem rabil 15minut, da sem ga spral. Kljub temu, da sem prvi? po ?etrt stoletja spet menjaval zra?nico, sem jo zamenjal hitreje kot pa sem opral bicikel.

Prav ti je,kaj si pa tolk trmast,jaz bi taksistu razlo?il zadevo,mu dal malo ve? in ?ao miki ;-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Mislil je glede na to, da nima? nobenega orodja doma. Vsi pravi mo?ki imamo doma orodje in malo delavnico :)

Mala delavnica ?zmeden? ? Potem si samo zasilen mo?ki :unsure:. Delavnica mora bit ornk!

Nabavil sem Hosquarno ?eprav sem lastnik 3dreves, kurimo pa na elektriko. Moja najdra?ja je izra?ala veliko za?udenje, vendar sem ji razlo?il, da taprav dec mora imet tudi motorko.

Kar se pa malicije ti?e, svoji najdra?ji vedno govorim, da taprav dec mora di?at po ?vicu in piru (s tem da sem jaz mo? dejanj in ne samo besed) :bravo: .

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tocno to. Vsak pravi moski ma doma stemarco ali vsaj bormasino z udarno glavo :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tocno to. Vsak pravi moski ma doma stemarco ali vsaj bormasino z udarno glavo :)

Glede na to da sm bil do nedolgo nazaj ?e ''najemnik'' kar je pomenilo, da ?e kaj ni bilo vredu sem povedal kok bo majstr za to zara?unal in je bilo popravljeno, pred tem sem ?ivel pa doma... pa? ko je stvar tvoja in denarja ni na pretek stvari dela? sam, in pa? ? za ?temarco nimam, oziroma mi jih je ?koda za tako redko kot bi jo rabil, delavnica v bloku je tudi nekaj malo te?je izvedljivega :D tako da o?itno nisem pravi mo?ki, ker si bom ?temarco izposodil in ker delavnice nimam :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.