Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

dne 5. 10. 2023 ob 6:59 je Bini napisal:

Bom čez vikend spil enga "monstruma", da vidim, če te res kaj vrže.... :whatever:

V življenju ga nisem pil.

Pa me niti ne vleče.

 

V USA so že umirali od tega. Pol pa še gledam 0% sugar, sama sladila.

Sladil pa se tak al tak izogibam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če se ne motim ima pol litra monstra toliko kofeina kot 2kavi... Jaz spijem monstra kdaj v nočni , da me zbudi. Verjamem pa da me bolj zbudi placebo.

 

Da bi ga pa pil liter in pol na dan , mi pa na kraj pameti ne pride.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo kolk ljudi mi je že reklo, da so bili točno na meji, ko še niso pike ampak samo denarna kazen. Tud sam sem 1x fasal kazen točno 1km/h pod tisto, da bi bile pike.

 

Zadnjih 6-7 let od kar imam kamero, ki po GPS-ju konstantno beleži hitrost pa me niti 1x še niso ustavili, da bi malo primerjal kolk je diference. Sej ne da si to ful želim, ampak tale njihova "točnost" na meji je pa precej zanimiva.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebo ga FuksWagna pa njegov radio pa DAB!

 

Se je zgodilo, da se sam peljem pa sem prižgal radio, da ni kot v mrtvašnici. In radio lovi samo, dokler "vidi" oddajnik. Sem bil kakšnih 5 km od oddajnika in dokler sem videl tisto rdečo lučko na vrhu oddajnika, sem poslušal radio, ko se je lučka malo skrila za greben, je radio utihnil. Pa jebo ga DAB pa plavutka morskega psa pa da ga jebo 100x, Mazda 5 je imela klasičen FM pa bastono na strehi in je lovil po celi dolini od Čepovana do Grgarja. Ta pa samo, od koder se vidi oddajnik, ki je nad Grgarjem (oddajnik Sveta Gora)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma jebo ga FuksWagena pa brez ključa!

 

Mazda 5 je imela desno spredaj predal, ki se ga je dalo zaklenit. In ko smo kje tovorili v avto, sem dokumente in denar zaklenil v predal in brezskrbno zapustil odprt avto, da sem šel po robo.

Tale FuksWagen nima ključa, kar pomeni, da tudi predal nima ključavnice. Torej dokumente, bančne kartice, 400€ in mobitel izkoristite ali v žepe ali pustit na sedežu in upat na poštene ljudi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Slivka napisal:

Jebo ga FuksWagna pa njegov radio pa DAB!

 

Se je zgodilo, da se sam peljem pa sem prižgal radio, da ni kot v mrtvašnici. In radio lovi samo, dokler "vidi" oddajnik. Sem bil kakšnih 5 km od oddajnika in dokler sem videl tisto rdečo lučko na vrhu oddajnika, sem poslušal radio, ko se je lučka malo skrila za greben, je radio utihnil. Pa jebo ga DAB pa plavutka morskega psa pa da ga jebo 100x, Mazda 5 je imela klasičen FM pa bastono na strehi in je lovil po celi dolini od Čepovana do Grgarja. Ta pa samo, od koder se vidi oddajnik, ki je nad Grgarjem (oddajnik Sveta Gora)...


Saj ima poleg DAB tudi FM… ali ne?

pred 10 minutami je Slivka napisal:

Ma jebo ga FuksWagena pa brez ključa!

 

Mazda 5 je imela desno spredaj predal, ki se ga je dalo zaklenit. In ko smo kje tovorili v avto, sem dokumente in denar zaklenil v predal in brezskrbno zapustil odprt avto, da sem šel po robo.

Tale FuksWagen nima ključa, kar pomeni, da tudi predal nima ključavnice. Torej dokumente, bančne kartice, 400€ in mobitel izkoristite ali v žepe ali pustit na sedežu in upat na poštene ljudi...


Predala nikoli se nisem zaklenil… niti v njem pustil kaj vrednega… Niti nikoli ne puscam avta odklenjenega… Itak je lahko avto zaklenjen, pa je samo prtljaznik odprt, ko se kaj natovarja… ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Jest napisal:


Saj ima poleg DAB tudi FM… ali ne?


Predala nikoli se nisem zaklenil… niti v njem pustil kaj vrednega… Niti nikoli ne puscam avta odklenjenega… Itak je lahko avto zaklenjen, pa je samo prtljaznik odprt, ko se kaj natovarja… ;) 

Še ne samo to, da ne bi dajal kaj vrednega v ta predal, dejansko sem že večkrat slišal kako odvrniti morebitnega vlomilca. Da imaš ta predal kar odprt kadar je avto parkiran in ga takoj mine. :)

  • Všeč 2
  • Začuden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

FM lovi glih toliko kot DAB: nič...

 

In če je paket dolg in občutljiv, si pomagamo z odprtimi zadnjimi vrati, da lažje prideš okoli. In FucksWagen ne dovoli zaklenit sprednjih vrat, če so zadnja (drsna) vrata odprta...

 

In tisti vlomilec, ki gre vdirat v FucksWagna, mora biti še večji siromak od mene. Mu pustim 5€ kar za brisalcem zataknjenih...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Slivka napisal:

Jebo ga FuksWagna pa njegov radio pa DAB!

 

Se je zgodilo, da se sam peljem pa sem prižgal radio, da ni kot v mrtvašnici. In radio lovi samo, dokler "vidi" oddajnik. Sem bil kakšnih 5 km od oddajnika in dokler sem videl tisto rdečo lučko na vrhu oddajnika, sem poslušal radio, ko se je lučka malo skrila za greben, je radio utihnil. Pa jebo ga DAB pa plavutka morskega psa pa da ga jebo 100x, Mazda 5 je imela klasičen FM pa bastono na strehi in je lovil po celi dolini od Čepovana do Grgarja. Ta pa samo, od koder se vidi oddajnik, ki je nad Grgarjem (oddajnik Sveta Gora)...

Ma ko si na DAB, a ne preklopi sam avtomatsko na FM, če ne najde signala?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Slivka napisal:

Preklopi.

 

S tisto plavutko na strehi ne lovi ne DAB ne FM...

 


Ampak to ni ”plavutka” kriva… v Mazdi vlece ta “plavutka”  cist OK… ;) …

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A drugi avti, ki vozijo tam in imajo DAB jim deluje? Itak poznaš sosede pa mal povpraši. Ker če DAB ne vleče dobro je lahko res težava z anteno. Možno, da celo ni priključena, glede na to da gre za Forda ne bi bil presenečen.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Slivka napisal:

Jebo ga FuksWagna pa njegov radio pa DAB!

 

Se je zgodilo, da se sam peljem pa sem prižgal radio, da ni kot v mrtvašnici. In radio lovi samo, dokler "vidi" oddajnik. Sem bil kakšnih 5 km od oddajnika in dokler sem videl tisto rdečo lučko na vrhu oddajnika, sem poslušal radio, ko se je lučka malo skrila za greben, je radio utihnil. Pa jebo ga DAB pa plavutka morskega psa pa da ga jebo 100x, Mazda 5 je imela klasičen FM pa bastono na strehi in je lovil po celi dolini od Čepovana do Grgarja. Ta pa samo, od koder se vidi oddajnik, ki je nad Grgarjem (oddajnik Sveta Gora)...

A bejž. 100% imaš tudi FM.

Jaz ga imam 😉.

 

Celo ko DAB signala zmanjka, gre sam avtomagično na FM.

Kateri Sync imaš?

pred 13 urami je Slivka napisal:

Ma jebo ga FuksWagena pa brez ključa!

 

Mazda 5 je imela desno spredaj predal, ki se ga je dalo zaklenit. In ko smo kje tovorili v avto, sem dokumente in denar zaklenil v predal in brezskrbno zapustil odprt avto, da sem šel po robo.

Tale FuksWagen nima ključa, kar pomeni, da tudi predal nima ključavnice. Torej dokumente, bančne kartice, 400€ in mobitel izkoristite ali v žepe ali pustit na sedežu in upat na poštene ljudi...

To ključavnico je nazadnje imela Hyundai Lantra 1997 in Polo 2010.

M2 2010, Focus, Giulietta niso tega imeli.

To pač ni dodana vrednost pri kupcih in se umika. Isto kot zaug 🙂

pred 12 urami je Slivka napisal:

FM lovi glih toliko kot DAB: nič...

 

In če je paket dolg in občutljiv, si pomagamo z odprtimi zadnjimi vrati, da lažje prideš okoli. In FucksWagen ne dovoli zaklenit sprednjih vrat, če so zadnja (drsna) vrata odprta...

 

In tisti vlomilec, ki gre vdirat v FucksWagna, mora biti še večji siromak od mene. Mu pustim 5€ kar za brisalcem zataknjenih...

Ne poznam avta, ko bi lahko sprednje zaklenil, zadnje pa ne.

 

Lahko odklenem samo voznika....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je godlike napisal:

Ne poznam avta, ko bi lahko sprednje zaklenil, zadnje pa ne.

 

Lahko odklenem samo voznika....


Zaklenes itak vse… Lahko pa odpres prtljaznik… Pri prejsnji CX-5 in sedanji CX-60 lahko odprem prtljaznik, brez, da bi se avto odklenil… Seveda moram pa imeti kljuc pri sebi oz. v dosegu… Za prejsnjo sestico pa se ne spomnim vec… samo se mi zdi, da je bilo enako…

 

pred 45 minutami je godlike napisal:

Pa je plavutka za DAB al je za GPS?


Glede na to, da je ze sestica iz leta 2013 imela “plavutko” in ni imela DAB, bi rekel, da je sedaj kombinirana antena za DAB/AM …

 

image.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je Jest napisal:


Zaklenes itak vse… Lahko pa odpres prtljaznik… Pri prejsnji CX-5 in sedanji CX-60 lahko odprem prtljaznik, brez, da bi se avto odklenil… Seveda moram pa imeti kljuc pri sebi oz. v dosegu… Za prejsnjo sestico pa se ne spomnim vec… samo se mi zdi, da je bilo enako…

 


Glede na to, da je ze sestica iz leta 2013 imela “plavutko” in ni imela DAB, bi rekel, da je sedaj kombinirana antena za DAB/AM …

 

 

To vem in se je vedno dalo samo koferaum ofnat. On je govoril o zadnjih drsnih 😉

Obstaja pa opcija, da se ti ob odklepu samo voznikova odklenejo, zadnjo rižo in desna pa moreš peš. Je pa to nastavitev.

 

Kar pa res Fordu zamerim, da smo mogli telovadit, da je autolock se vklopil. Regijsko onemogočeno.

 

Plavutka je prišla na trg kot kombinirana FM in GPS.

Alfa je bila brez nabigacije in je imela namesto plavutke navadno FM, drugo FM pa nekak nad al v sprednji šipi. Tudi Golf 2010, ker sem kolegu radijo menjaval, je imel 2 FM anteni.

In za to se vprašujem, če ni FM kje drugje, ker sem imel že takšne primere.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ne bo žar, ker ni sigurno vreme, bodo narezki in iz pečice par svari... 
    • Tudi če mi Grk tanka, rečem kartica in basta. Pa si ne more nič zaokrožit 😉   Samo to bom rekel, ker ne mislim politike mlet.   Kdo le je zdravnikom dvojne plače izplačeval. V Nemčiji in Avstriji so imeli kakih 500€ na leto korona dodatka. Zdaj pa štrajkajo, ker ni korona dodatka. V koroni smo se zapufali tak, da glava peče. In žal nisem bil v pravem poklicu, da bi mi kaj kapnilo.
    • Če boš ti pekel in stregel se boš pa nadelal🤣
    • Heh, v Grčiji pa sploh sam ne moreš tankati, vedno stric na črpalki....in vedno na okroglo na eur, brez računa, boli njih....grki lagano sportski, boli njih eu regulativa.... @godlike in ostali....žal je bencin/dizel edina ali pa ena od redkih zadev, s katero se lahko pohvalimo da so nižje kot drugje, no sej so tudi plače, heh....🤔🤣, naši politikom je pa itak vseeno, saj imajo itak vse sponzorirano in free...(p.s. če bi jaz na leto zaslužil 2mio eur v državni firmi bi mi bilo tudi čisto vseeno koliko je benz in vse bi mi bilo poceni in super v SLO....ampak realnost je drugačna, folk pa dela za manj kot 800eur/mesec (neto).....)
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.