Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je jacques33 napisal:

Danes tudi jaz gratis dobil novoletno osvetlitev v avtu, začel utripati i-stop ter javilo napako battery managment sistem malfunction. Verjetno si je avto zaželel nov akumulator za božička. 

Si že pisal božičku.....🤔

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nadrejeni me iz dneva v dan bolj živcira, nikdar ne prizna svoje napake, opravičit pa itak, heh.

  • Všeč 1
  • Žalosten 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Z M A J napisal:

Nadrejeni me iz dneva v dan bolj živcira, nikdar ne prizna svoje napake, opravičit pa itak, heh.

Zato pa ti delaš, on je pa tvoj nadrejeni :D

 

Edit: me zanima kje je naš pajdaš, ki je pred kratkim hotel menjat šiht v IT branži, nič ga ni okoli, nickname sem pa pozabil :(

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je NevLado napisal:

Zato pa ti delaš, on je pa tvoj nadrejeni :D

 

Edit: me zanima kje je naš pajdaš, ki je pred kratkim hotel menjat šiht v IT branži, nič ga ni okoli, nickname sem pa pozabil :(

 

Sva si pa tudi politično diametralno nasprotna in še nekje, jaz sem heteroseksualne usmerjenosti, on NE :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So me klicali s servisa.

 

Vse je v redu, edino računalnik FucksWagna ne morejo povezati s testerjem...

 

So velikodušno odobrili uporabo nadomestnega avta še za en dan.

 

Ko sva bila z "mehanikom" že na vezi (zdaj se že dobro poznava), sva malo poklepetala in mi pove, da ni samo Ford Tourneo oz. VW Caddy v bistvu isti avto, ampak da je to tudi novi Ford Amarok oz. VW Ranger. Ju delajo v isti tovarni. In, silno tovorno vozilo, ima od 650 do 720 kg nosilnosti... To je pa pravi Fuck3Wagen...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je NevLado napisal:

Zato pa ti delaš, on je pa tvoj nadrejeni :D

 

Edit: me zanima kje je naš pajdaš, ki je pred kratkim hotel menjat šiht v IT branži, nič ga ni okoli, nickname sem pa pozabil :(

 

Sem se spomnil, da je @pob

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je Slivka napisal:

So me klicali s servisa.

 

Vse je v redu, edino računalnik FucksWagna ne morejo povezati s testerjem...

 

So velikodušno odobrili uporabo nadomestnega avta še za en dan.

 

Ko sva bila z "mehanikom" že na vezi (zdaj se že dobro poznava), sva malo poklepetala in mi pove, da ni samo Ford Tourneo oz. VW Caddy v bistvu isti avto, ampak da je to tudi novi Ford Amarok oz. VW Ranger. Ju delajo v isti tovarni. In, silno tovorno vozilo, ima od 650 do 720 kg nosilnosti... To je pa pravi Fuck3Wagen...

Hja. Samo gre v kontra smer. VW Amarok, je pa Ford z VW značko. Ti inaš obratno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:PPar dni nazaj dobil check engine light še na škodilaku... Missfire na četrtem cilindru. Včeraj zamenjal svečke in gas naprej :). Sem pa na mazdi poleg napake o2 senzorja dobil še napako za alternator 😟. Ko sem spremljal live data alternator malo fila malo ne. Še dobro, da bo božičnica 🤣

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Scr3am napisal:

:PPar dni nazaj dobil check engine light še na škodilaku... Missfire na četrtem cilindru. Včeraj zamenjal svečke in gas naprej :). Sem pa na mazdi poleg napake o2 senzorja dobil še napako za alternator 😟. Ko sem spremljal live data alternator malo fila malo ne. Še dobro, da bo božičnica 🤣

 

V davnih časih smo v takem primeru poiskali enega dobrega štromarja, da je pregledal diodni podstavek v alternatorju. Se je zgodilo, da je cin razpokal in je imelo stik odvisno od tresljajev: če si treščil s prave strani, je delal, če se je motor malo stresel, ni več delal. In si štromarju prinesel "naročje piva", pa je pocinil nazaj. Neprimerljivo ceneje kot nov alternator...

Ne vem pa, kako je pri teh novodobnih alternatorjih, sploh pa, a se kakšen štromar sploh še zna lotit česa takega...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Jutri moram s FuksWagnom v Maribor.

 

Danes me že stiska, pa zgleda me bo še driska zagrabila...

Če želiš ti od Ljubljane dalje posodim Geckota, z njim sem bil med drugim na Nizozemskem, brez da bi 1x samkrat sploh pomislil, da lahko karkoli guzne med to konkretno relacijo. Hyundai power. :)

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

Jutri moram s FuksWagnom v Maribor.

 

Danes me že stiska, pa zgleda me bo še driska zagrabila...

Pa si ziher, da imaš GO tablice.

Meni bolj diši po KP.

 

Kolega ima tudi KP. Pa je BMW => Kup Problemov.

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.