Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ne prehitevajte dogodkov, najprej mora sploh diagnozo dobit, oz. ugotovit, zakaj se ji je pri?gala dpf lu?ka. Potem pa dalje. Jaz DPFja ne bi dajal ven, ?e res ne bi bilo nujno potrebno, pa ?e to lahko dobi? neoriginalni vlo?ek za DPF.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj odstranitev DPF ?e zdale? ni na prvem mestu.Ampak tudi menjava vlo?ka ti ne zagotavlja, da bo nato vse v redu. Na internetu je tega kar nekaj, vzroki pa so lahko tudi v injektorjih ali turbini ali v EGR ali v MAF pa ?e kak?en senzor bi se na?el. Zdaj ?e gre? vse po vrsti in na koncu menja? ?e DPF in vse sonde na filtru si tam nekje v rangu 3-4 jurje stro?ka.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, potem ji pa daj razlo?i kako naj se loti, da bo imel ?im manj stro?kov... men ?al ni uspelo ?eprav se je avta lotil uradni servis AC cosmos v BTC-ju.

Mogo?e, da gre h kakemu strokovnjaku, ki ugotovi napako in ne, da zamenjujejo vse po vrsti, kot se ponavadi dogaja na uradnih servisih.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislis na lak toma?

Na zalost, po prvi rundi je bil izgovor da je bila slaba osnova pod prvo barvo....halo generalna obnova zame pomeni generalno. Ne preko stare barve.

 

Po popravkih pa vidim isto na plasticnem odbijacu, tu osnova nima veze...po tem minje nas znani miatar dejal da sta dva ali trije mazdasi imeli zafuran avto...

 

Ma v tri ....se matras, placas veliko ceno, za katero mislis da je narejeno od - do....polnpa kolobocije in seveda, kriv je tisti ki je!prej delal avto...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pr men je isto pizdu, da kdo je prej strihal belo sestko pa krneki. Jest sm se isto spraseval, da kaj ima veze kdo je strihal, ce bo tako ali tako komplet vrata na novo strihal... Samo na koncu je meni kar vredu prestrihal. Kaj tocno je pa zafural ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e, da gre h kakemu strokovnjaku, ki ugotovi napako in ne, da zamenjujejo vse po vrsti, kot se ponavadi dogaja na uradnih servisih.

Zaenkrat niso menjali ?e ni?. Lu?ka se je pri?gala 1x in trkam potem ne ve?. Vseeno gremo jutri na priklop, da bom mirna. ?e ne pa bomo upo?tevala nasvete foruma?a:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pr men je isto pizdu, da kdo je prej strihal belo sestko pa krneki. Jest sm se isto spraseval, da kaj ima veze kdo je strihal, ce bo tako ali tako komplet vrata na novo strihal... Samo na koncu je meni kar vredu prestrihal. Kaj tocno je pa zafural ?

Lak poka

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e, da gre h kakemu strokovnjaku, ki ugotovi napako in ne, da zamenjujejo vse po vrsti, kot se ponavadi dogaja na uradnih servisih.

No sej zato pa sem prosil, da ji pomagate in ji najdete strokovnjaka, ki bo to iz prve pravilno naredil. Jaz nisem imel sre?e, ker pa? ne poznam pravih oseb in sem se obrnil na uradni servis.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej zato pa sem prosil, da ji pomagate in ji najdete strokovnjaka, ki bo to iz prve pravilno naredil. Jaz nisem imel sre?e, ker pa? ne poznam pravih oseb in sem se obrnil na uradni servis.

Aha, potem misliva isto. Na ?alost ne poznam nobenega strokovnjaka. :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se strihanje avta tice je zame anze 1A. Jst sem samo enkrat peljal avto k lak tomu in sem bil razvocaran, prvo sem mogu sam odlimat znake in potem nalimat gor. Ker to ni delo licarja itd. A anze mi vse naredi tako kot je treba in se kj vec. Pa se avto je vedno opran in posesan.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa glih zdej bo konc sveta, ko mam ?e pla?ano letalsko karto in hotel za dopust. :(

 

https://novice.svet24.si/clanek/zanimivosti/5ad09794425a9/prihaja-apokalipsa-23-aprila-bo-konec-sveta-spet

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa glih zdej bo konc sveta, ko mam ?e pla?ano letalsko karto in hotel za dopust. :(

 

https://novice.svet24.si/clanek/zanimivosti/5ad09794425a9/prihaja-apokalipsa-23-aprila-bo-konec-sveta-spet

?e te skrbi leto?nji konec sveta se preseli v Morav?e (50 let za cajtom)

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za popizdit. Narocis vrtno garnituro...na zalogi, dobava do 3 delovne dni.

No po enem tednu dobis, ja veste to je centralno skladisce v xxxxx (zvenelo je cesko). Tam je na zalogi, enkrat tedensko pobiramo, potem pa posljemo vam.....

Wtf? NIKJER v pogojih ne pise tega o lokaciji zaloge...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.