Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

Veste kaj,najve?ja ?alost je pa to,da povpre?no slo.neto pla?o lahko pri nas samo sanja ve? kot 60%ljudi! Velika sramota,zato povpre?na pla?a ne pove dosti o standardu ljudi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O, prekleta re?, a sem res jaz tole zakuhal? Ena objava, pa tri strani "odgovorov"... Pa ravno sem mislil nekaj omenit, kako so kampi v Avstriji cenej?i od kampov v Sloveniji, da cen kampov na Hrva?kem niti ne omenjam. Mogo?e bolj?e, ?e sem tiho...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O, prekleta re?, a sem res jaz tole zakuhal? Ena objava, pa tri strani "odgovorov"... Pa ravno sem mislil nekaj omenit, kako so kampi v Avstriji cenej?i od kampov v Sloveniji, da cen kampov na Hrva?kem niti ne omenjam. Mogo?e bolj?e, ?e sem tiho...

Kamot povej eni vzamemo na znanje,en se pa sekirajo ?e njihova ne dr?i. Ve? ludi ve? ve! Ali pa,sto ljudi sto ?udi.... Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O, prekleta re?, a sem res jaz tole zakuhal? Ena objava, pa tri strani "odgovorov"... Pa ravno sem mislil nekaj omenit, kako so kampi v Avstriji cenej?i od kampov v Sloveniji, da cen kampov na Hrva?kem niti ne omenjam. Mogo?e bolj?e, ?e sem tiho...

Poglej ceno pav?ala kampa Adria v Ankaranu :)

Letni najem parcele ob morju z elektriko?: ?3.500

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo ?e pri denarcih,.. kolk bo letos regres ?

 

Ja do 1714? (kolikor bi naj zna?ala povpre?na bruto pla?a v februarju) bo neobdav?en.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cene goriv gredo jutri spet gor :( ...
 
 
Bencin se dra?i za 0,6 centa, dizel pa za 1,3 centa
Opolno?i se bodo znova spremenile cene naftnih derivatov. Neosvin?en 95-oktanski bencin se bo podra?il za 0,6 centa, dizel pa za 1,3 centa. Za 50-litrski rezervoar bencina boste tako po novem od?teli 67,75 evra, za 50-litrski rezervoar dizla pa 64,60 evra. Gre za najvi?je cene teh pogonskih goriv letos.

Ob polno?i se bodo cene neosvin?enega 95-oktanskega bencina in dizelskega goriva spet povi?ale. Neosvin?en 95-oktanski bencin se bo podra?il na 1,355 evra, dizel pa na 1,292 evra za liter, ka?ejo podatki gospodarskega ministrstva.

Za 50-litrski rezervoar bencina boste po novem od?teli 67,75 evra, za 50-litrski rezervoar dizla pa 64,60 evra. Gre za najvi?je cene teh pogonskih goriv letos ? bencin bo na najvi?ji ravni po lanskem oktobru, dizel pa po novembru.



 
 
 
https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/bencin-bo-drazji-za-0-6-dizel-pa-za-1-3-centa.html

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cene goriv gredo jutri spet gor :( ...

 

 

Bencin se dra?i za 0,6 centa, dizel pa za 1,3 centa

Opolno?i se bodo znova spremenile cene naftnih derivatov. Neosvin?en 95-oktanski bencin se bo podra?il za 0,6 centa, dizel pa za 1,3 centa. Za 50-litrski rezervoar bencina boste tako po novem od?teli 67,75 evra, za 50-litrski rezervoar dizla pa 64,60 evra. Gre za najvi?je cene teh pogonskih goriv letos.

 

Ob polno?i se bodo cene neosvin?enega 95-oktanskega bencina in dizelskega goriva spet povi?ale. Neosvin?en 95-oktanski bencin se bo podra?il na 1,355 evra, dizel pa na 1,292 evra za liter, ka?ejo podatki gospodarskega ministrstva.

 

Za 50-litrski rezervoar bencina boste po novem od?teli 67,75 evra, za 50-litrski rezervoar dizla pa 64,60 evra. Gre za najvi?je cene teh pogonskih goriv letos ? bencin bo na najvi?ji ravni po lanskem oktobru, dizel pa po novembru.

 

 

 

 

 

https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/bencin-bo-drazji-za-0-6-dizel-pa-za-1-3-centa.html

?e dobro da nimam ve? Alhambre, je imela ve? kot 70L tank.... :rolleyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobro da nimam ve? Alhambre, je imela ve? kot 70L tank.... :rolleyes:

Saj je vseeno, koliko velik rezervoar ima avto... Eni pravijo, da vecno tankajo za 20? in jih take podrazitve potem ne ganejo ;) ;) :):D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da poro?am o cenah goriv, ko sem ?el preko Avstrije v Nem?ijo. V Avstriji za super 95 pla?al 1,27?, na Bavarskem ga pa nisem videl nikjer izpod 1,40.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Ravno bilo po radiju da je dejansko liter bencina 0,55? 0,77? pa dajatve

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno bilo po radiju da je dejansko liter bencina 0,55? 0,77? pa dajatve

 

Saj to je ze dolgo znano :P >> http://www.mgrt.gov.si/si/delovna_podrocja/notranji_trg/nadzor_cen_naftnih_derivatov/cene_naftnih_derivatov/

 

Cene_naftnih_derivatov_22A64C1A.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Groza, in v bistvu na vse to je davek....na tro?arino in prispevke, ne sam na surovino...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Groza, in v bistvu na vse to je davek....na tro?arino in prispevke, ne sam na surovino...

 

Da ne bo vedno samo Slovenija tista "tagrda" ... je drugje situacija podobna ... :) 

 

Recimo Nemcija >> https://www.bundesfinanzministerium.de/Content/DE/Standardartikel/Service/Einfach_erklaert/2018-01-11-grundlagen-benzinpreis.html

 

Pasted_Image_04_06_2019__09_12_22A6517A.

 

https://www.tz.de/auto/spritpreis-fallen-viel-steuern-zahlen-autofahrer-diesel-benzin-zr-6051413.html

 

Britanci, Italijani in Nizozemci imajo najbolj obdavceno gorivo, Bulgarija, Poljska in Rominuja pa najmanj >> https://www.presseportal.de/pm/119842/3912182 ,

 

https://www.campanda.de/magazin/steuern-auf-benzin-und-diesel-im-eu-vergleich/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
    • Sej vsak se sam odloča... ampak tukaj si lahko zelo previden pa pride do spleta okoliščin, kjer nisi kriv pa ne moreš dokazat, da nisi. Potem foušijo je tud težko preprečit, da se ti ne podpiše na lak, kot tudi nerode na parkirišču me. Divje živali tudi niso na vrvicah, še manj pa vremenske neprilike.   Jaz osebno raje dam tistih 500-600€ na leto pa vedno upam, da mi jih ne bo trebu uporabit in sploh nisem slabe volje tudi če plačujem "v prazno". V bistvu sem celo presrečen, da ničesar ni. Ko pa pride toča pa mi tud ni treba bilo odpret denarnice, kar je pa svojevrstno zadovoljstvo.😜
    • Zaskrbljena gospodinja.
    • Verjetno ker je sedan. Karavan bi lazje sel pomoje.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.