Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Drugače pa...normalno da imaš rad tistega, ki ti dobrih 10 000 € šenka... 

Nekateri smo tud bili z nabito pištolo pod vzglavnikom...ko se je pa talalo brezplačno zavarovanje, pa nismo razmišljali o tem...mlad pa neumen... 

Zdaj je pa prepozno... 

Napisano (urejeno)
pred 8 minutami je Shrek napisal:

Drugače pa...normalno da imaš rad tistega, ki ti dobrih 10 000 € šenka... 

Nekateri smo tud bili z nabito pištolo pod vzglavnikom...ko se je pa talalo brezplačno zavarovanje, pa nismo razmišljali o tem...mlad pa neumen... 

Zdaj je pa prepozno... 

Tole večno resnico že drugič lepim ... torej šenka (ukrade) iz naših denarnic, tako kot Eko sklad šenkuje subvencije za draga električna vozila, sončne elektrarne, TČ,... spet iz naših denarnic ...

 

Popravljeno od Janez007
Napisano (urejeno)

jaz sem pa mislil, da smo v letu 2023 :), kot kaže smo se vrnili v 80' in 90' :) tudi na forumu, heh.....kmalu bo spet čas za:

null

image.png

Popravljeno od sportman333
  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Napisano
pred 20 minutami je Janez007 napisal:

Verjetno si si takrat želel, da:

1. ostaneš živ, ali

2. služiš Sloveniji, pa čeprav umreš

 

Si reševal sebe (1), ali Slovenijo (2)? Poleg tega, da si obrnil hrbet tistemu, kateremu si nekaj mesecev nazaj zaprisegel ...

 

"Ja (Ime in Priimek) svečano se obavezujem, da ču verno služiti svome narodu, da ču braniti svoju otačbinu Socialističku Federativnu Republiku Jugoslaviju, da ču čuvati bratstvo i jedinstvo naših naroda i ugled Jugoslovanske narodne armije i da ču savesno izvšavati naredženja svojih starešina. Uvek ču biti spreman, da se borim za slobodu i čast otačbine, ne žaleči, da u toj borbi dam i svoj život."

Ah, dobra stara jugo armija.😊😊 Ko se spomnim na čase, ko smo takrat  v Kosovski Mitrovici, daljnega 82', vsako jutro na" politički nastavi"-beri pranju možganov, poslušal nakladanje o n neprijateljih sa zapada, istoka, severa I juga. 😄😄

Je pa bilo tudi nekaj pozitivnega v vsem skupaj. Pridobili smo si prijatelje iz vseh koncev juge. Z petimi sem še danes v dobrih odnosih in se vsake toliko tudi dobimo na kaki pijači. 😊

Kar se pa tiče ", ne žaleči, da u toj borbi dam I svoj život" so pa to bolj kot ne smešnice. 😊😊

  • Všeč 5
  • Ljubim 1

 

 

Napisano (urejeno)
pred 16 minutami je sportman333 napisal:

jaz sem pa mislil, da smo v letu 2023 :), kot kaže smo se vrnili v 80' in 90' :) tudi na forumu, heh.....kmalu bo spet čas za:

null

image.png

Gre za enake principe, ki so bili v veljavi, so v veljavi in bodo v veljavi. Ampak ljudje jih v različnih obdobjih gledamo-vidimo drugače, ker smo v drugačni vlogi. Kadar smo sami deležni bonitet, ukrepe vidimo kot pozitivne, kadar jih dobijo drugi, se pritožujemo. :)

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Napisano
pred 3 minutami je Alex napisal:

Ah, dobra stara jugo armija.😊😊 Ko se spomnim na čase, ko smo takrat  v Kosovski Mitrovici, daljnega 82', vsako jutro na" politički nastavi"-beri pranju možganov, poslušal nakladanje o n neprijateljih sa zapada, istoka, severa I juga. 😄😄

Je pa bilo tudi nekaj pozitivnega v vsem skupaj. Pridobili smo si prijatelje iz vseh koncev juge. Z petimi sem še danes v dobrih odnosih in se vsake toliko tudi dobimo na kaki pijači. 😊

Kar se pa tiče ", ne žaleči, da u toj borbi dam I svoj život" so pa to bolj kot ne smešnice. 😊😊

Enako situacija je bla pri nas tudi BEOGRAD 85 

T.Garda 😉😉pranje možganov in itd  ....seveda je blo med nami tudi smeh in zajebancija JNA sitem.😁😁😁seveda spoznaš jugo v malem 😉😉

Napisano
Pred eno uro je Janez007 napisal:

Gre za enake principe, ki so bili v veljavi, so v veljavi in bodo v veljavi. Ampak ljudje jih v različnih obdobjih gledamo-vidimo drugače, ker smo v drugačni vlogi. Kadar smo sami deležni bonitet, ukrepe vidimo kot pozitivne, kadar jih dobijo drugi, se pritožujemo. :)

 

Res je. Enkrat volk lovi ovce, drugič je obratno. 😊

 

 

Napisano
pred 2 urama je Janez007 napisal:

Verjetno si si takrat želel, da:

1. ostaneš živ, ali

2. služiš Sloveniji, pa čeprav umreš

 

Si reševal sebe (1), ali Slovenijo (2)? Poleg tega, da si obrnil hrbet tistemu, kateremu si nekaj mesecev nazaj zaprisegel ...

 

"Ja (Ime in Priimek) svečano se obavezujem, da ču verno služiti svome narodu, da ču braniti svoju otačbinu Socialističku Federativnu Republiku Jugoslaviju, da ču čuvati bratstvo i jedinstvo naših naroda i ugled Jugoslovanske narodne armije i da ču savesno izvšavati naredženja svojih starešina. Uvek ču biti spreman, da se borim za slobodu i čast otačbine, ne žaleči, da u toj borbi dam i svoj život."

Nisem si mislil,da si tak butelj...resno.

Niti predstavljati si ne moreš kako je bilo...z metkom v cevi avtomata pozvoniti,ko ne veš kaj bo...a boš fasal metek,a boš moral streljati...nimaš pojma,in se greš neko kompetenco,sodnika in rablja...pa še sram te ni.

 

Veš naslednjič,ko ne bom kaj vedel,bom tebe vprašal...sigurno boš bolj kompetenten......NE!🤣

 

Kaj vse faušija dela....

  • Všeč 1
  • Ni všeč 1
Napisano (urejeno)
pred 55 minutami je skritikrt napisal:

Nisem si mislil,da si tak butelj...resno.

Niti predstavljati si ne moreš kako je bilo...z metkom v cevi avtomata pozvoniti,ko ne veš kaj bo...a boš fasal metek,a boš moral streljati...nimaš pojma,in se greš neko kompetenco,sodnika in rablja...pa še sram te ni.

 

Veš naslednjič,ko ne bom kaj vedel,bom tebe vprašal...sigurno boš bolj kompetenten......NE!🤣

 

Kaj vse faušija dela....

Se strinjam z odebeljenim. Nekaj malega sem začutil, ko so v naši kasarni zvišali stopnjo pripravljenosti zaradi izgredov na Kosovu in kasneje tudi, ko mi je nad glavo v Ljubljani lovec prebil zvočni zid (lahko bi bila tudi bomba). Sem vesel zate, da se ti ni nič tragičnega zgodilo. Ne morem pa se strinjati z zagovarjanjem privilegijev, če se je nekdo našel v tvoji situaciji. In tudi nisi ti kriv, če ti je privilegije nekdo dal. In če se ne strinjam s tabo, to še ne pomeni, da si zame butelj. :)

 

Faušija je potem tudi to, da se zdaj nekateri zgražate nad dvigom premije zdravstvenega zavarovanja, ki bo omogočila bolnim ljudem več zdravstvenih storitev, kot bi jih dobili brez zvišanja. :)

 

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 10 minutami je Janez007 napisal:

Se strinjam z odebeljenim. Nekaj malega sem začutil, ko so v naši kasarni zvišali stopnjo pripravljenosti zaradi izgredov na Kosovu in kasneje tudi, ko mi je nad glavo v Ljubljani lovec prebil zvočni zid (lahko bi bila tudi bomba). Sem vesel zate, da se ti ni nič tragičnega zgodilo. Ne morem pa se strinjati z zagovarjanjem privilegijev, če se je nekdo našel v tvoji situaciji. In tudi nisi ti kriv, če ti je privilegije nekdo dal. In če se ne strinjam s tabo, to še ne pomeni, da si zame butelj. :)

Za kaj pa po tem to počneš...omalovaževanje in "analiziranje" moje odločitve zapustiti JNA...in to obsojanje upravičevati z "prisego"?

Tiste JNA,ki je napadla mojo domovino,moj dom,raketirala Radgono,oblegala z tanki,vsakourno streljanje na Radgonski grad,nisem vedel,kako je z starši,družino,kaj in kako....

Dejansko nimaš pojma,in si se pokazal kot...ne bom še enkrat napisal...

Malo razmisli...in bolje bi bilo,da bi bil tiho.

Napisano

Je občutljiva tema, to se strinjam. Pokazati hočem problematičnost razmišljanja (ne soditi) na ekstremnih primerih. Podobno kot matematične modele najprej testiraš pri ekstremnih parametrih. 

 

Slabe volje smo, ko se naš denar zapravlja za razne zadeve, ki niso nujne. Vidimo pa ponavadi le druge, sebe pa ne. Velja tudi zame, da ne bo pomote. Ampak se tega zavedam in priznam.

Napisano
pred 1 uro je Janez007 napisal:

Je občutljiva tema, to se strinjam. Pokazati hočem problematičnost razmišljanja (ne soditi) na ekstremnih primerih. Podobno kot matematične modele najprej testiraš pri ekstremnih parametrih. 

 

Slabe volje smo, ko se naš denar zapravlja za razne zadeve, ki niso nujne. Vidimo pa ponavadi le druge, sebe pa ne. Velja tudi zame, da ne bo pomote. Ampak se tega zavedam in priznam.

Samo, a ni lepo, da si tudi sam kdaj česa deležen ne pa, da samo daješ v skupno kaso. 

In recimo financiraš malice in kosila otrok raznim obrtnikom, ki so "kao" na robu sociale. Takih je, verjemi, na tisoče po Sloveniji. 

Da ni nič pravično, sem se prepričal na lastne oči pred kratkimj, ko smo dali prošnjo za študentski dom. Kolega, težki privatnik, žena dela tudi pri njem, imajo pa dve bajturine, bmw... Ni da ni. 

In kaj se je zgodilo? Moja hčerka  je na 1123 mestu za sprejem v dom, njegov sin je dobil iz prve mesto v domu v Rožni dolini. Aja, pozabil sem omeniti, da je sin član stranke levica. 🤔

Mogoče je pa to kaj pripomoglo? 😉

  • Všeč 2
  • Zmeden 2

 

 

Napisano
WWW.AVTOTEHNA-VIS.SI

Akcijske cene Mazde tokrat res ne želite zamuditi! Poglejte si ponudbo prav posebnih cen in odpeljite novo Mazdo še danes!

Mamljivo,dobre pogoje servisiranja in garancijo imajo.....👍😉

Panika je že tukaj,zaloge se kopičijo pri vseh AH....🥴

 

Napisano
pred 1 uro je Bini napisal:
WWW.AVTOTEHNA-VIS.SI

Akcijske cene Mazde tokrat res ne želite zamuditi! Poglejte si ponudbo prav posebnih cen in odpeljite novo Mazdo še danes!

Mamljivo,dobre pogoje servisiranja in garancijo imajo.....👍😉

Panika je že tukaj,zaloge se kopičijo pri vseh AH....🥴

 

Ko sem sam kupoval avto, so ti komaj tepihe dali zastonj zdraven. Resda premium, a vseeno. 😊

Dobro, da so treščili na realna tla. 😉

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

 

 

Napisano
pred 7 urami je Alex napisal:

Samo, a ni lepo, da si tudi sam kdaj česa deležen ne pa, da samo daješ v skupno kaso. 

In recimo financiraš malice in kosila otrok raznim obrtnikom, ki so "kao" na robu sociale. Takih je, verjemi, na tisoče po Sloveniji. 

Da ni nič pravično, sem se prepričal na lastne oči pred kratkimj, ko smo dali prošnjo za študentski dom. Kolega, težki privatnik, žena dela tudi pri njem, imajo pa dve bajturine, bmw... Ni da ni. 

In kaj se je zgodilo? Moja hčerka  je na 1123 mestu za sprejem v dom, njegov sin je dobil iz prve mesto v domu v Rožni dolini. Aja, pozabil sem omeniti, da je sin član stranke levica. 🤔

Mogoče je pa to kaj pripomoglo? 😉

 

Verjetno pač goljufajo državo, si izplačujejo minimalca in tako se na ven prikazuje, da so uboščki. Pač ljudje brez moralnih zadržkov, ki zajebejo tiste, ki tega ne počnejo. Ogromno, če ne celo večina obrtnikov počne to, ker jim država dovoli pol pa take vidiš na Ruparjevih shodih, ko vzklikajo kako imajo nizke penzione.

 

To ne govorim na pamet, ker poznam tak primer, ko so celo življenje goljufali državo se zaposlovali v lastni firmi pa po nekaj mesecih na zavod pa spet nazaj v službo in spet zavod. Na ven revščina, otroci imeli vse subvencionirano, do konca faksa. Smejali so se kako so pametni in da je to pravilno kaj počnejo državi in vsem nam, ker država po njihovo samo krade. No zdaj je pa penzija skromna je pa vik in krik kako je premajhna, kakšna je to država itd itd. Se pravi vse so drugi krivi in nikoli oni sami ter njihovo prevarantstvo in lopovluk skozi aktivno delovno obdobje.

 

Nimaš kej, ampak vsi taki so za moje pojme veliko več denarja vzeli državi in naredili škode v proračunu kot vsi NVO-ji skupaj .

33112_1.png

Napisano

Problem obrtnikov je da tekom rednega dela prikazujejo minimalca, pol je pa penzija porazna, ampak največja napaka je da živijo na veliki nogi in nič ne varčujejo od posla, v slogu "ima se, može se....", pol so pa vsi drugi krivi😉.....

Napisano
Pred eno uro je FuManchu napisal:

Bravo ničvredna holobja vlada. Niso vredni, da se jim pes poserje na glavo... 

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/boli-nas-jezni-smo-zalostni-smo-zivci-nam-popuscajo-res-nam-popuscajo.html

Kar sem napovedal. Ko se kamere ugasnejo, ni nikjer več nikogar. Še posebej teh kekcev, od holiba, ki se raje ukvarja sam s sabo. 

 

 

Napisano
pred 20 urami je Bini napisal:
WWW.AVTOTEHNA-VIS.SI

Akcijske cene Mazde tokrat res ne želite zamuditi! Poglejte si ponudbo prav posebnih cen in odpeljite novo Mazdo še danes!

Mamljivo,dobre pogoje servisiranja in garancijo imajo.....👍😉

Panika je že tukaj,zaloge se kopičijo pri vseh AH....🥴

 

Do 7k popusta je verjetno za cx 60, k je skor 60k, naj dajo raje 7k popusta za npr. cx-5 ko stane 40k... 🙂

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Danes sem se spet spomnil enega starega, ma meni je dober...       Ne vem, kaj mate proti Bosancem. Mene so včasih tudi fejst motli. Zaj pa ne več. Do tega pa je prišlo takole: Mam hčero, ki mi je kot frkla pila kri. Bil sem vse, stari, bolan, zabitež, sto let za leseno žlico, ni kaj ni blo. Mam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Nič ji ni pasalo. Bol ko sn delal, bol je čvekala. Mam sosede, ki so mi nonstop delali *****. Nobeno stvar nisem prav naredu, ne da bi meli pripombe. Pol pa je hčera spoznala enga Bosanca, zanosla in se z njim oženla. Sprva sem mislu, da se mi bo sfuzlalo. Čez dva meseca je prišla nazaj s plavim frisom. Ati, mami lejta kaj mi je naredu. Nič več neandertalec in podobno. Čez dva dni je tak šla k njemu nazaj. Vsake tolko cajta jo naklofa in se pridere k svojemu zlatemu ateku. Še staro je strah zeta in se je fejst vnesla. Jaz pa od cajta do cajta povabim Bosanca v gostilno na pijačo in sma največja kolega. Zakaj pa ne. Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Toti nimajo milosti do bab. Pranje nog vsak večer, postrežba all inkluzive, nobenega španskega sranja na TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko naučili od njih. Včasih naredimo pri nas piknik in pride zet s familijo (mata tri sine) in žlahto. Včasih še kake kolege sabo prpelejo. Ko se frocovje zakadi po vasi spizdijo še podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se navadil. Saj ni tak slaba. Še sploh Šaban Šaulič in tista Kuje Mujo konja po mjesecu, čeprav je baje že zelo stara. Sedaj če me kak sosed hoče kaj gnjavit, samo rečem, da bom mel piknik, pa mam mir. V trgovini včasih za štos stegnem roko proti pakiranim čevapčičem. Narod samo razširi oke v strahu, spet bojo meli piknik. Skratka sedaj sem car na vasi. Zato: Živeli Bosanci!
    • Na pomolu v Portorožu, polnem turistov, stoji moški in kliče sina, ki brezskrbno čofota po vodi: - "Ibi, komm zum papi!" Mali se ne zmeni zanj in mirno čofota naprej. Možakar povzdigne glas: - "Ibi, komm zum papi!" Spet nobene reakcije, zato možakar še bolj povzdigne glas: - "Ibi, komm sofort zum papi!" Mali čofota naprej, kot da ga ne sliši. Nato se oče razjezi: - "Ibrahim, matertijebem, odmah izlazi iz vode!!!"
    • Prostitutke stojijo na cesti in čakajo stranke. Mimo pride starejša gospa in jih vpraša: - "Ja, punčke, kaj pa delate na cesti?" Pa se ena oglasi: - "Čakamo, da bo tovornjak pripeljal pomaranče..." Pa reče starka: - "Potem se bom pa še jaz postavila v vrsto." Mimo pride policist, jo zagleda med prostitutkami in presenečeno vzklikne: - "Kaj, mamca, a vi tudi?" - "Seveda! Brez problema! Samo protezo si snamem, pa jih že lahko cuzam..."
    • Railjet Express iz Dunaja v Trst gre mimo Slovenije. Direktni vlak Trst - Budimpešta gre tudi mimo Slovenije. Tudi, kar se letališč tiče, gremo iz Nove Gorice raje v Ronchi ali Celovec kot pa v Ljubljano - več linij in cenejše so... Dvakrat sem eno družino vozil iz Solkana na letališče v Gradec, ker je baje boljše in cenejše kot iz Ljubljane... Pa Celovec, na primer, je malo večje športno letališče, nekaj takega kot Maribor...   Ja, imaš pa do neke mere res: Flixbus pa iz Trsta pelje skozi Slovenijo do Budimpešte, to se pa spomnim, da je bila direktna povezava še kakšen mesec nazaj...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.