Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

dne 5. 10. 2022 ob 15:23 je Slivka napisal:

Če imaš v ponudbi 80% SUVov in 20% ostalih je normalno, da se prodajajo. 

Koliko modelov imaš SUVov? In lahko izbiraš med pogoni takšnimi in drugačnimi.

Koliko imaš pa na primer karavanov z dizelskim motorjem in pogonom na vsa kolesa?

Zdaj mi pa povej, koliko takih karavanov bo prodanih v enem letu?

 

dne 5. 10. 2022 ob 15:24 je Alex napisal:

Oba. 

 

 

Včeraj je žena spet začela najedat, da bi avto s 340.000 km pa mogoče le zamenjali. In glede na to, da imamo pri hiši enega kesonarčka bi za drugi avto lahko kaj manjšega, ni nujno da je sedemsedežni enoprostorec.

 

Pa se lotim iskat.

 

Pregledam mazdin konfigurator.

 

Edini dizel je v SUVu (CX5), pa še to samo s sprednjim pogonom.

 

Potem bodo pa na koncu leta razlagali, da se bencinar najboljše prodaja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Slivka napisal:

Edini dizel je v SUVu (CX5), pa še to samo s sprednjim pogonom.

 

V ceniku je tudi dizelski CD150 AWD z rocnim menjalnikom ... samo ni na voljo v nizjih paketih opreme ... Ce se ga da narocit pa nimam pojma ...

 

Ostalo je pa res vec ali manj z bencinskim motorjem... in/ali samodejnim menjalnikom ... 

 

image.jpeg

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Jest napisal:

 

V ceniku je tudi dizelski CD150 AWD z rocnim menjalnikom ... samo ni na voljo v nizjih paketih opreme ... Ce se ga da narocit pa nimam pojma ...

 

Ostalo je pa res vec ali manj z bencinskim motorjem... in/ali samodejnim menjalnikom ... 

 

image.jpeg

 

 

😮 pa vse 40k +  Noro res

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jest napisal:

 

V ceniku je tudi dizelski CD150 AWD z rocnim menjalnikom ... samo ni na voljo v nizjih paketih opreme ... Ce se ga da narocit pa nimam pojma ...

 

Ostalo je pa res vec ali manj z bencinskim motorjem... in/ali samodejnim menjalnikom ... 

 

image.jpeg

 

 

 

Sm kmet an s hribu dama, pa če tole zdej prou zastopm, so bencinarji bolj za 'rajo', dizli pa bolj za gospodo... Dizli s štirikolesnim pogonom in ročnim menjalnikom pa samo še za eminenco...

Bom moral lopato doma puščat, se ne toka mojemu stanu z lopato naokoli hoditi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je MazdaBoy napisal:

😮 pa vse 40k +  Noro res

Ampak takole v primerjavi s konkurenco dobiš tukej za 46 tisoč bomba avto, polno opremo in preverjen motor...menjaš tiste podložke pa paziš na kratke relacije in imaš mir. 

 

No pa paziš na poklopljive špegle in volan :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je NevLado napisal:

Ampak takole v primerjavi s konkurenco dobiš tukej za 46 tisoč bomba avto, polno opremo in preverjen motor...menjaš tiste podložke pa paziš na kratke relacije in imaš mir. 

 

No pa paziš na poklopljive špegle in volan :D 

to si napisal kot da je 46k € drobiž, no verjetno za koga je, ampak tisti si ne kupi CX-5 ? :).....in tole meni ni ravno prepričljivo :) "menjaš tiste podložke pa paziš na kratke relacije in imaš mir", sploh pa ne za avto za katerega bi dal 46k €......

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je sportman333 napisal:

to si napisal kot da je 46k € drobiž, no verjetno za koga je, ampak tisti si ne kupi CX-5 ? :).....in tole meni ni ravno prepričljivo :) "menjaš tiste podložke pa paziš na kratke relacije in imaš mir", sploh pa ne za avto za katerega bi dal 46k €......

Nisem tako mislil, daleč od tega. Če bi imel jaz npr 46k na lagerju, bi šel kupil novo 6ko G194. Ker nimam, sem za pol cene vzel 4 leta rabljeno :D

 

 

Vemo kakšni so problemi, vemo da te stvari delujejo kot delujejo že toliko in toliko let, ne vidim razloga, da NE BI kupil kaj takšnega.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je NevLado napisal:

Nisem tako mislil, daleč od tega. Če bi imel jaz npr 46k na lagerju, bi šel kupil novo 6ko G194. Ker nimam, sem za pol cene vzel 4 leta rabljeno :D

 

 

Vemo kakšni so problemi, vemo da te stvari delujejo kot delujejo že toliko in toliko let, ne vidim razloga, da NE BI kupil kaj takšnega.

 

Če bi jaz imel 46000€, bi kupil marsikaj drugega, kot novo mazdo. Pa ne moreš dat za 10 let star model avta 46000€. 🙄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Das pa lahko 30 jurjev za tri leta star model? ?zmeden? In das se ene 5 ali 10 jurjev, da maš fajn feltne in da se šajna in so ti sosedje fouš? ;) 

  • Haha 4
  • Zmeden 1
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Jest napisal:

Das pa lahko 30 jurjev za tri leta star model? ?zmeden? In das se ene 5 ali 10 jurjev, da maš fajn feltne in da se šajna in so ti sosedje fouš? ;) 

Zadnji model, lepo prosim. In z najnovejšim, modernim, varčnim, delno hibridnim motorjem. Ne pa z  mastodontom od požrešnega 2,5 litrskega  motorja,ki ima le malo bojše performanse, a tri litre večjo porabo. 😉

Za cx 30 se še vsaj kdo obrne, pri  starih modelih se pa naprej pogovarjajo po telefonu. No, če imaš pravo barvo, pa fensi feltne in se fajn šajna, se tudi obrnejo, pa čeprav za 10 let starim modelom. 😉

  • Všeč 1
  • Haha 4

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Alex napisal:

No, če imaš pravo barvo, pa fensi feltne in se fajn šajna, se tudi obrnejo, pa čeprav za 10 let starim modelom. 😉

to moraš imeti pa potem kaj takega :), JAP avti niso interesantni :):):)

WWW.AVTO.NET

Audi A8 6.0 quattro tiptronic, letnik:2004,11500 EUR :: www.Avto.net ::

 

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je sportman333 napisal:

to moraš imeti pa potem kaj takega :), JAP avti niso interesantni :):):)

WWW.AVTO.NET

Audi A8 6.0 quattro tiptronic, letnik:2004,11500 EUR :: www.Avto.net ::

 

Pa kdo bi to šajtrgo kupil?? 🙄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Zadnji model, lepo prosim. In z najnovejšim, modernim, varčnim, delno hibridnim motorjem. Ne pa z  mastodontom od požrešnega 2,5 litrskega  motorja,ki ima le malo bojše performanse, a tri litre večjo porabo. 😉

Za cx 30 se še vsaj kdo obrne, pri  starih modelih se pa naprej pogovarjajo po telefonu. No, če imaš pravo barvo, pa fensi feltne in se fajn šajna, se tudi obrnejo, pa čeprav za 10 let starim modelom. 😉


Tudi Mazda6 je zadnji model…

 

Sicr pa ce bi rad avto, za katerimi se folk obraca... si za ene 10 jurjev nabavi Spacka ... Za tem se mogoce se res kdo obrne, ko ga danes vidi na cesti ... ali pa originalnega Herbija, ... se celo za Fickom se kdo prej obrne kot pa za nekim novim avtom ... 

 

Ampak OK... ce je tvoje mnenje taksno in ce imas tak avto zato, da se za tabo obracajo... tudi prav :P ... 

  • Všeč 2
  • Haha 2
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jest napisal:


 ce imas tak avto zato, da se za tabo obracajo... tudi prav :P ... 

 

No no za cx 30 se res ne obračajo. Obvezno mora obstajat kak drug razlog da se obračajo za Aleksom.

  • Haha 5
  • Ni všeč 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 7. 10. 2022 ob 16:10 je Alex napisal:

Zadnji model, lepo prosim. In z najnovejšim, modernim, varčnim, delno hibridnim motorjem. Ne pa z  mastodontom od požrešnega 2,5 litrskega  motorja,ki ima le malo bojše performanse, a tri litre večjo porabo. 😉

Za cx 30 se še vsaj kdo obrne, pri  starih modelih se pa naprej pogovarjajo po telefonu. No, če imaš pravo barvo, pa fensi feltne in se fajn šajna, se tudi obrnejo, pa čeprav za 10 let starim modelom. 😉

 

@Alex, počasi postajaš kot DonFelipe: vse veš in nič ne znaš, oba imata kup objav pa za večino objav mi je žal, da sem zgubljal čas z branjem in jih zadnje čase kar izpuščam, ker ni vredno brati...

 

Kar se pa požrešnih mastodontov tiče: glej, ko berem, kakšno porabo imaš ti, me mine veselje, da bi svojega dvanajst let starega dvolitrskega dizelaša menjal za kaj novega, ker je pri meni poraba po teh naših hribih za vsaj liter če ne še več manjša od tvoje, ko se voziš po avtocestah...

 

In včasih je super, če se nihče ne obrne za teboj, da ne pride po pomoti ženi ali šefu na ušesa, kje si bil in ob kateri uri...

  • Všeč 2
  • Haha 5
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 7. 10. 2022 ob 16:10 je Alex napisal:

Zadnji model, lepo prosim. In z najnovejšim, modernim, varčnim, delno hibridnim motorjem. Ne pa z  mastodontom od požrešnega 2,5 litrskega  motorja,ki ima le malo bojše performanse, a tri litre večjo porabo. 😉

Za cx 30 se še vsaj kdo obrne, pri  starih modelih se pa naprej pogovarjajo po telefonu. No, če imaš pravo barvo, pa fensi feltne in se fajn šajna, se tudi obrnejo, pa čeprav za 10 let starim modelom. 😉

Za cx30 se obrnejo zato, ker mislijo, da jo je nekdo od odzadi nabil😉

  • Haha 4
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

 

@Alex, počasi postajaš kot DonFelipe: vse veš in nič ne znaš, oba imata kup objav pa za večino objav mi je žal, da sem zgubljal čas z branjem in jih zadnje čase kar izpuščam, ker ni vredno brati...

 

Kar se pa požrešnih mastodontov tiče: glej, ko berem, kakšno porabo imaš ti, me mine veselje, da bi svojega dvanajst let starega dvolitrskega dizelaša menjal za kaj novega, ker je pri meni poraba po teh naših hribih za vsaj liter če ne še več manjša od tvoje, ko se voziš po avtocestah...

 

In včasih je super, če se nihče ne obrne za teboj, da ne pride po pomoti ženi ali šefu na ušesa, kje si bil in ob kateri uri...

Dragi moj Slivka, ti imaš svojo porabo z penzionistično vožnjo  za razliko od moje, ki je daleč od tega. Z vožnjo kot je tvoja, bi tudi jaz imel porabo nekaj nad pet litrov. Vem, da, si s hribu doma, a mešaš hruške in japke. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Alex napisal:

Dragi moj Slivka, ti imaš svojo porabo z penzionistično vožnjo  za razliko od moje, ki je daleč od tega. Z vožnjo kot je tvoja, bi tudi jaz imel porabo nekaj nad pet litrov. Vem, da, si s hribu doma, a mešaš hruške in japke. 😉

Evo, četica užaloščenih daje palec dol. 🤣🤣

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.