Skoči na vsebino

Pohvale servisov - serviserjev


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

No pa je tudi najina CX 3 obiskala servis v BTC-ju; pred par dnevi sem se dogovoril in jim avto v?eraj zjutraj pustil za servis na 20.000 km. Suma sumarum vse za 5+ (odnos, prijaznost .... ) - ?e oprali so jo in ker ?e ni konec z nizkimi temperaturami so podarili ?e 5l zimskega vitreksa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ze doma ... servis na 100.000 km opravljen... strosek pa 175,86? ...  :vesel:

 

Torej se ena pohvala A-Cosmos BTC, Majesu in Juretu ... pa fantu, ki je posesal avto  :jupiii:  :notworth:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

res, res je lepo sli?ati da ste zelo zadovoljni s servisom meni pomeni dober servis ogromno. Vseeno pa me zanima po kak?nih kriterijih ocenjujete servis? Sta to samo cena in prijaznost?

Je bil kdo kdaj zraven in dejansko opazoval kaj in kako delajo pri servisu (tudi ?e ni strokovnjak)?

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

res, res je lepo sli?ati da ste zelo zadovoljni s servisom meni pomeni dober servis ogromno. Vseeno pa me zanima po kak?nih kriterijih ocenjujete servis? Sta to samo cena in prijaznost?

Je bil kdo kdaj zraven in dejansko opazoval kaj in kako delajo pri servisu (tudi ?e ni strokovnjak)?

 

LP

 

 

Moja ocena temelji na dobro opravljeni storitvi, prijaznosti,... in seveda tudi ceni... Sem pocakal, da je Jure naredil svoje... medtem malo pocvekal z Majesom in tudi z Juretom... Sem ga pa tokrat pustil, da naredi svoje delo in mu nisem "svetil" zraven in gledal pod prste... Sem pa tudi kdaj prej ze prej kdaj pocvekal z Juretom, medtem ko je delal na mojem avtu ... Se pa ne mesam v njegovo delo, ker nimam kaj dosti pojma o teh zadevah :) ... Vprasam pa kdaj kaksno stvar ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za tiste ki stojijo zraven in nadzorujejo s pametovanjem obstaja poseben cenik :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom kar tukaj vpra?al. Imamo koga ki dela na uradnem servisu ali pozna koga, ki dela tam? Bi imel za poiskati eno katalo?ko ?tevilko in seveda ?e pomembneje ceno :)

Preprosto zavrti telefon pa vprasi, samo prej ti predlagam da se usedes :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje zdj bote ?e mene zapalili, da bom svojo mazdo (ki jo dobim kmalu :) ) vozil v LJ (A-cosmos) na servis...ker bi res rad da nekdo, ki se spozna dobro servisira moj avto. Me pa zanima, ?e pustijo, da pripelje? svoje olje, seveda tak?no, ki mora biti? In pa ali servise na bencinerjih delate na 20.000km ali prej? Hvala za odgovore, komaj ?akam da dobim ?e jaz svojo novo mazdo 3 :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Vceraj sem obiskal LPG mojstra Denisa za redni servis na 20000km in se je ze ponudil da v kratkem po zelo ugodni ceni prestavi sistem v moj naslednji wagen. Super mozakar, vam ga priporocam za LPG zadeve!

 

Danes pa obiskal se dr. Pelka, ki mi je zelo hitro postimal par malenkosti, da sem odrinil proti DE.

 

Oba nasteta sta zame najboljsa in najbolj strokovna za moja vozila! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Tudi iz moje strani pohvala za serviserja Pelka. Porihtal mi je klimo na ?estici, ki me je zafrkavala 2 meseca. Priznam, da sem ?el skepti?en do njega, vendar je tip res profi. Poleg tega mi je bil v?e? super odnos do strank, si je vzel ?as. ?e po urejenosti delavnice vidi?, da se zna it zadeve in da ve kaj dela. Sigurno se ?e vrnem.  :notworth:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz moram tudi pohvalit mojstra Simona, dr. Pelka, ki mi je ugodno in hitro opravil redni servis na avtu in prvi? v ?ivljenju sem menjal tudi olje menjalnika :)

 

Vsekakor moram pohvalit tudi mojstra Vene Denisa, ki pa je obvlada? za LPG podro?je in mi je iz A3 v 3-ko BMW prenesel sistem, obenem pa je bila ?e cene zelo ugodna. LPG sistem niti ni bil "njegov" oz. podjetja s katerimi sicer on dela, pa je vseeno poskrbel da mi vse deluje optimalno.  :vesel:

 

Kmalu za mojo 3-ko sem poskrbel, da je LPG sistem vgradil tudi v drugo 3-ko, tokrat Mazdino 1.4 motor in tudi da deluje idealno.  :ouje:

 

?e razmi?ljate o vgradnji avtoplina ali pa imate z obstoje?im sistemom te?ave, vas res prosim, ne hodit do maza?ev (po mo?nosti z zlatarskimi cenami), obi??ite Denisa, ki je poleg strokovnih znanj tudi vedno pripravljen prisko?it na pomo? ter se o mojih besedah prepri?ajte na lastne o?i.  :prstgor:

 

Za la?ji kontakt pa tule sta tule gsm-ja obeh na?tetih:

- Avtopelko d.o.o. 041 667 335

- Vene Avtoplin (mojster Denis - 051 712 355)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Danes se je LPG mojster Denis izkazal na mojem avtu na neplinskem podro?ju in sicer kot klasi?ni mehanik in kasneje tudi avtoli?ar, ko mi je med drugim pobarval vratno tapeto, da bo enako lepa kot ostale. Res sem mu hvale?en, ker me nikoli ne zavrne ali odpravi s kakim izgovorom. :)

 

V nadaljevanju pa se AMZS enoto Sempeter, ki so mi na podlagi clanstva opravili hiter test vitalnih zadev. Izredna prijaznost in hitro opravljeno! Priporocam! :)

post-185-0-62662900-1510080873_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

V?eraj opravil redni letni servis za 9 let uporabe moje M6. Servis opravljen na A-Cosmos Mazda BTC. Izredno zadovoljen z odnosom, ceno.....avto prejel opran in o?i??en tudi znotraj, prejel popust 20% na material in 30% na delo, kon?ni znesek 178,00 ? (filtri, olje, dolivanje teko?in, nastavitev prednjih ?arometov - xenon, zamenjava amortizerjev zadnjih vrat (petih) to je bilo na vpoklic, se vidimo sigurno prihodnje leto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj opravil redni letni servis za 9 let uporabe moje M6. Servis opravljen na A-Cosmos Mazda BTC. Izredno zadovoljen z odnosom, ceno.....avto prejel opran in o?i??en tudi znotraj, prejel popust 20% na material in 30% na delo, kon?ni znesek 178,00 ? (filtri, olje, dolivanje teko?in, nastavitev prednjih ?arometov - xenon, zamenjava amortizerjev zadnjih vrat (petih) to je bilo na vpoklic, se vidimo sigurno prihodnje leto.

 

Si predstavlja?, kak?en bi ta servis ?ele bil, ?e ne bi imeli nad seboj g. Bizgca?

 

Mene ravno zaradi tega mineva veselje do originalne servisne mre?e. Ko ti mo?akar pove, da "je na ve?jem servisu ve? znanja, na manj?em pa manj", ti je hitro jasno, da je bolje, da gre? drugam. Mislim, daj tamle g. Majesu eno deveto?olko, pa jo bo v 14 dneh nau?il na najosnovnej?ih modelih menjat filtre, sve?ke in olje. Ampak to ?e vedno ni poobla??eni serviser, prej priu?eni delavec.

 

Potem sva pa z g. Bizgcem imela ?e enkrat en dialog, pa mi pove, "da sploh ni panike, ?e ni poobla??enega servisa v Novi Gorici, saj je Silux v Ajdov??ini, tako, da Mazde ne bodo obstale." Mislim, ?e te pa nekdo, ki ho?e biti nek ?ef, po?ilja v neMazdine trgovine po neoriginalne rezervne dele - potem ve?, koliko je ura.

 

Tako da, vsa ?ast in kapo dol pred g. Majesom, da pod takim nadrejenim, kot je g. Bizgec, tako dobro vodi svoj servis...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, polovico je pla?al s svojim ?asom, svojo gara?o, svojim orodjem, svojim gorivom in ?asom za nabavo materiala, svojim... ... ...

 

 

Pa Robert je poleg dobil se eno leto mobilne pomoci MES... pa vpis servisa v DSK... in redni servis ne pomeni samo menjave olja in filtrov ...  :ph34r:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.