Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Iskreno.... Boli me k.rac kdo jih vzame... Saj bo karma poskrbela za ljudi ki se okoriscajo z tujo nesre?o...

 

Ampak... Na koncu jezika sem imel da recem da mi vrnejo stvari. Torej bi nekdo, pomo?i potreben, ostal brez obla?il. In to ni prav. Obna?anje tamkaj?njih zaposlenih neposredno vpliva na koli?ino stvari ki jih npr brezdomci dobijo in zato bi se morali najlep?e zahvalit za vsako nogavico ki jo kdo prinese.

 

Ker , debil sem izpadel jaz .. Bencin, ?as, organizacija... Zato da sem nahruljen na koncu.... Hvala lepa... Raje pla?an klosarju burek (nebi bilo prvi?)...

 

Zanimivo... Velikokrat nesem v gmajnice res stare deke, rjuhe, usput za par EUR naberem ?ivalske hrane v eurospinu in nesem za zapu??ene ?ivali... Vedno dobim iskren hvala in stisk roke...

 

Bom pa? del denarja tja dajal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 ?e pride humanitarne pomo?i do cilja 10% je ?e veliko, z ostalim se okoristijo priskledniki. Da je situacija tak?na smo krivi mi vsi, ker se no?emo oz. se nam ne da zavzemati za dru?bo, ki nebi potrebovala humanitarnih organizacij.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In ?e to javno izre?e?, da se zavzema? za dru?bo kjer humanitarne organizacije niso potrebne te takoj okarekterizirajo za zadrtega komunjaro.

Dejte no, ne pretiravajte. Tudi v va?i "idealni" dru?bi bi se vedno na?el kdo, ki se mu ne bi dalo mrdnit s k****m in bi ?el na tv in jokal, da nima za polo?nice in kaj oble?i, medtem ko bi se otroka v ozadju igrala igrice na najnovej?em telefonu za jurja.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 ?e pride humanitarne pomo?i do cilja 10% je ?e veliko, z ostalim se okoristijo priskledniki. Da je situacija tak?na smo krivi mi vsi, ker se no?emo oz. se nam ne da zavzemati za dru?bo, ki nebi potrebovala humanitarnih organizacij.

 

In ?e tistim, ki se jim da, se takoj za?ne metat polena pod noge.

 

Vlada se s temi stvarmi ne ukvarja. ?eprav bi se morala. A v Sloveniji so politiki v prvi vrsti za lastno korist, potem za korist prijateljev in sorodnikov, zatem za korist politi?ne stranke, nato mogo?e ?e kaj in ?ele nato za korist Slovenije...

 

Kdor torej opozori, da kak?na stvar ni v redu in se ho?e zavzemati za dru?bo, kjer humanitarne organizacije ne bi bile potrebne, se vlada (in simpatizerji) ?uti napadeno in takoj useka nazaj nekako v smislu: "Kaj se pa vi ogla?ate, vi ste pa tam pa tam enemu po krivici nekaj naredili!" In kak?ne malenkosti napihnejo in dose?ejo, da se vsa debata nato vrti okoli tega zastarelega dogodka, trenutno stanje pa ostane v ozadju in se ga ne re?uje, ampak se stanje le ?e poslab?uje. A to sploh ni pomembno, samo da se o?rni tistega, ki je opozoril na slabo delo vlade...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zdaj pa ti mo?no pretirava?... socialne probleme ?e nisem videl, da bi imeli telefone za 1000?.

He,he a nisi?Jaz pa sem.So vpra?ali mamo na tv,kako to,da ne proda hi?e ali pa vsaj zemlje.Odgovor je bil,da je preve? navezana na svojo hi?o in da to ne pride v po?tev.Se pravi po njeni logiki ti hi?a pripada,?e pa nima? za polo?nice,ker ima? 4 kredite pa ti morajo pa? ljudje pomagati.

Drugi primer:smo zbirali za hrano za sodelavko,ker kao ni imela kaj za pod zob.

In glej ga zlomka,pred tednom dni si je omislila novega golfa...itd...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja dost se zbral, pa ma zdej golfa. ?estitam.

 

Ampak glej ?e vedno potrjuje to dejstvo, da ?e bi bila dru?ba tako organizirana, da humanitarcev ne bi rabili potem tudi takih excesov ne bi bilo... ?eprav enega na sociali s 1000? vrednim telefonom pa res ?e nisem videl.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Edini na?in da Slovenceljne nau?i vozit po desnem pasu je uvedba satelitskega cestninjenja in trojna cestnina na levem pasu  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?akaj....kaj?! :D

 

Ne bom klical policije ker se ni? ne pozna... Bi bilo po svoje bolje,da bi se. Bi mu ze v ?tartu rekel za 200eur ali pa pa? imel neprecenljiv moment ko bi pri?la policija in ko bi spisala EU poro?ilo .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

A se je vsem za?elo cufat al kako? In ko te o teh stvareh za?nejo prepri?evati ljudje, ki imajo sedmo stopnjo izobrazbe! Me zanima, kako so pri?li do nje - so jo kupili? Mislim, me po?asi postaja sram, da ?ivim med takimi...

 

http://www.novi-svjetski-poredak.com/2017/10/16/bivsi-clan-iluminata-se-odmetnuo-i-progovorio/

 

https://siol.net/novice/svet/raper-b-o-b-zbira-denar-za-satelit-s-katerim-zeli-dokazati-da-je-zemlja-ploscata-450119

 

Eni imajo tehnologijo, da ugasnejo Sonce, drugi dokazujejo, da je zemlja ravna, tretji trdijo, da iz letalskih motorjev ?kropijo bakterije in viruse,... Ma, a se je vsem za?elo cufat al kako?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Medvoskem kroznem res obstajajo maksimani kreteni! :(

 

Je z nadzvocno hitrostjo noter priletel Passat, da sem bil prisiljen iti po desnem in dol v Medvode namesto na notranji pas in proti Zbiljam.

 

Ker je bila hcerka v avtu, ga kretena nisem zelel niti gledat, ko je sel mimo, se manj pa reagirat na hupanje in kriljenje z rokami. Kar ponosen na svojo reakcijo in mirnost ob stresni situaciji. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Ljudje, a je mo?no, da sem v?eraj tankal na Petrolu 57 litrov (70 eur), naredil 161 km in imam ?e malce ve? kot polovico tanka?

 

Nafta mi ne uhaja, saj bi videl kak?en flek...

 

Sem pogledal google maps timeline in se mi ujema s ?tevilom kilometrov na ?tevcu avtomobila (161 km), porabo imam na potovalnem ra?unalniku 4,7 l/100 km. V glavnem vse ?tima, samo litri v rezervarju pa ne?!?!?!

 

Ra?un:

20171116174640.jpg

 

Slika ?tevca goriva, kilometri in ura, ko sem bil danes doma:

201711161719561.jpg

 

 

Sem klical na Petrol, kjer sem tankal in sem povedal ?torijo in mi je prodajalec zagotovil, da to ni mogo?e, da bi tankal manj kot pi?e na ra?unu...

 

PS: edino, ?e mi je nekdo pono?i ukradel iz avta 20 litrov...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ljudje, a je mo?no, da sem v?eraj tankal na Petrolu 57 litrov (70 eur), naredil 161 km in imam ?e malce ve? kot polovico tanka?

 

Nafta mi ne uhaja, saj bi videl kak?en flek...

 

Sem pogledal google maps timeline in se mi ujema s ?tevilom kilometrov na ?tevcu avtomobila (161 km), porabo imam na potovalnem ra?unalniku 4,7 l/100 km. V glavnem vse ?tima, samo litri v rezervarju pa ne?!?!?!

 

Ra?un:

20171116174640.jpg

 

Slika ?tevca goriva, kilometri in ura, ko sem bil danes doma:

201711161719561.jpg

 

 

Sem klical na Petrol, kjer sem tankal in sem povedal ?torijo in mi je prodajalec zagotovil, da to ni mogo?e, da bi tankal manj kot pi?e na ra?unu...

 

PS: edino, ?e mi je nekdo pono?i ukradel iz avta 20 litrov...

Si ziher tankal toliko? Da nisi nevede pla?al komu drugemu,ki je tankal toliko,tebi pa ra?unali njegov manj?i ra?un.

 

Se je to meni zgodilo 1x,ko sem povedal napa?no tocilno mesto na petrolu...

 

Sicer pa, tankat ?e 1x,vidi? koliko litrov si ponucal v tej kilometrini...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Am, nisem bil pozoren ali je bilo na F, ker se mi je mudilo naprej in tema se je delala. Opazil sem ?ele danes, ko sem se peljal proti domu.

 

Bila je majhna bencinska in ni variante, da sem pla?al drugemu, ker sem videl koliko moram pla?at na svoji ?tevilki.

 

Ma ne vem, zeloooo ?udno vse skupaj, bom vsekakor spremljal naprej, ?e je kej narobe z avtom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.