Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Jebemti fuknene in pijane sosede, k je po 12urnem sihtu treba sred no?i 2x policijo klicati, da je mir...

 

In pol sm jst komplikator pa cudak pa nevem kaj ?e vse, k pricakujem red pa ti?ino ob 3h zjutraj....

 

Bo treba koga za vrat prijet zjutraj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah ne.... to po?aka? med tednom, k morjo na ?iht, pa jih ti sred no?i zbudi? ... zvonenje na vratih baje zale?e

 

Siht? To je sfalirana prf....ena, razvajena sfalirana studentarija...

Al pa selotejp na zvonec za domofon... ali pa cd od metallice na repeat v hisni kino na timer do 21:59 , jaz pa ta cas zunaj... ?

 

Ampak se mi zdi da to samo ?e poslabsa zadevo... mislim da si bom kupil usesne cepke (uporabno tudi ko bom iz nocne in ne morem pricakovati tisine), tisto 1x na vsake toliko bom pa pa? s5 113 klical, najmanjsi problem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Siht? To je sfalirana prf....ena, razvajena sfalirana studentarija...

Al pa selotejp na zvonec za domofon... ali pa cd od metallice na repeat v hisni kino na timer do 21:59 , jaz pa ta cas zunaj... ?

Ampak se mi zdi da to samo ?e poslabsa zadevo... mislim da si bom kupil usesne cepke (uporabno tudi ko bom iz nocne in ne morem pricakovati tisine), tisto 1x na vsake toliko bom pa pa? s5 113 klical, najmanjsi problem...

Ah, daj no... pa sej nisi ?e toliko star, da bi bentil na mladino, ki za?ura.

Tudi v na?em bloku so v stanovanju vi?e ?tudenti, ki ob?asno za?urajo.

Ampak,vsake toliko pride tudi k meni "banda", in se poslu?a metal dolgo v no?.

In jih lepo drugi dan pozdravim in povpra?am, ali so kaj sli?ali prej?njo no?.Seveda se nih?e ne prito?uje.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah, daj no... pa sej nisi ?e toliko star, da bi bentil na mladino, ki za?ura.

Tudi v na?em bloku so v stanovanju vi?e ?tudenti, ki ob?asno za?urajo.

Ampak,vsake toliko pride tudi k meni "banda", in se poslu?a metal dolgo v no?.

In jih lepo drugi dan pozdravim in povpra?am, ali so kaj sli?ali prej?njo no?.Seveda se nih?e ne prito?uje.

Ob 4ih zjutraj musko do konca bi zakaj ze moral tolerirati?

 

Ni panike, se kej spije, potem je ?lovek glasen, pozabi se na uro... Ampak ne pa tako glasno. Verjemi, res je blo za popizdit.

 

1x sem imel zurko; napisal sem na list, da bo zabava, da se opravicujem ?e bomo glasni, da pa so vsi dobrodo?li na pija?i ali hrani. In smo se kljub zabavi in alkotu zavedali, da smo v bloku, v skupnosti, kjer pa? z razlogom obstajajo pravila.

 

Ne pricakujem smrtne ti?ine, pri?akujem pa da bom naslednji dan (ja, nekateri delamo tudi ob nedeljah,te pa? na sre?o nisem), v slu?bo pri?el naspan.

 

Jebiga, ?ivljenje v bloku zahteva prilagajanje... Iz obeh strani.kar je pa preve? je pa preve?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj ne gres k njim in zuras skupi?

Itak ne bos nc spal v nobenem primeru...tko pa se vsaj mas dober :-D

Pitje alkohola in poslusanje glasbe sredi noci mi ze nekaj let ne predstavlja uzitka?.

 

Nasplosno mi grejo pijani osebki, ki se ne znajo kontrolirati, precej na zivce...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To da je kdo v?asih preglasen v bloku se pa? zgodi. Ampak ko potrka? po steni ali v skrajnem primeru pride? pozvonit na vrata se zabava pa? neha. Pa to da pride? nekomu zvonit pomeni, da ga ima? res vrh glave. Klicat policijo je pa meni ?isto...holy shit kake sosede ima? to? O_o

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To da je kdo v?asih preglasen v bloku se pa? zgodi. Ampak ko potrka? po steni ali v skrajnem primeru pride? pozvonit na vrata se zabava pa? neha. Pa to da pride? nekomu zvonit pomeni, da ga ima? res vrh glave. Klicat policijo je pa meni ?isto...holy shit kake sosede ima? to? O_o

Sem tudi ze s trkanjem po steni probaval, pa sem dobil nazaj trkanje in smeh. Sem tudi ze dan po zurki, na stopniscu LEPO rekel, da razumem da nekateri pa? zurajo doma, ampak da mene sredi noci to pac moti, ker bi se rad naspal in si ne morem privosciti biti nenaspan in znerviran v sluzbi. Pa sem dobil nazaj "ja, ja, ok..."...

 

Ce ne zlepa pa "zgrda"...

 

Saj policija ne bo za b.v. dala kazen, ampak samo ce je res sunder... pravici je torej zadosceno.

 

Sicer pa; vsi smo polnoletni, poznamo zakone in imamo uro. ze zaradi tega mi na kraj pameti ne pride, da bi sel PROSITI na vrata za nekaj, kar mi pripada po zakonu...

 

In ,ne , ne govorimo o "malo hrupa" ob 23h, ampak o neznosnem hrupu ob 4h zjutraj.

 

Zanimivo, sicer sem izredno nekonfliktna oseba, ampak z doticnimi osebki imam pa napete odnose od prvega snidenja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A so v najemu glede na to da so studentje? Ce ja ti klici najemodajalca, bo takoj red ce bo izvedel da policija hodi delati red na njegov naslov...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A so v najemu glede na to da so studentje? Ce ja ti klici najemodajalca, bo takoj red ce bo izvedel da policija hodi delati red na njegov naslov...

U, na to pa sploh nisem pomislil...

 

Bom se pozanimal...

Tnx...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nemci in njihova natancnost & postenost?

 

Zadnjo placo od prejsnjega podjetja dobil smesno, ker na placno listo kar napisejo nek odbitek; '992 Abzug von 11/2017'

 

Ocitno so mislili nek bedasti Yugo, itak ne bo dojel.

 

Pa sem in zdaj dezujejo opravicila in slaba vest z vec nivojev. Ce bi bil pa tiho, bi jim bilo pa okej, lopovi! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tip me zaparkira v BTCju, ?akam ga 15 min. Pride golazen ?efurska v uniformi od Sintala in predno uspem kolikor je pa? mo?no v takem trenutku lepo re?i  naj se pobere se on za?ne name dreti kaj mam jaz tam za parkirat (parkiran v namenskem boksu od trgovine) in da bom ?e videl. Kdo je koga zaparkiral? Pazi kreten ni imel ve? k 170 cm jaz jih pa imam krepko ?ez 190, pa tega nikoli ne izkori??am. Kaj folku ni jasno? 

Je*em ti multikulti in uva?anje te golazni po dolgem in po?ez, k so nas ?e zdavnaj v lastni de?eli po?rli. ?ist mi je pokvaru dan. 

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tip me zaparkira v BTCju, ?akam ga 15 min. Pride golazen ?efurska v uniformi od Sintala in predno uspem kolikor je pa? mo?no v takem trenutku lepo re?i  naj se pobere se on za?ne name dreti kaj mam jaz tam za parkirat (parkiran v namenskem boksu od trgovine) in da bom ?e videl. Kdo je koga zaparkiral? Pazi kreten ni imel ve? k 170 cm jaz jih pa imam krepko ?ez 190, pa tega nikoli ne izkori??am. Kaj folku ni jasno? 

Je*em ti multikulti in uva?anje te golazni po dolgem in po?ez, k so nas ?e zdavnaj v lastni de?eli po?rli. ?ist mi je pokvaru dan.

 

Ah, varnostniki ....

 

Verjamem , da so med njimi tudi cisto ok osebki, ampak ?e sem kdaj imel s kom nepotrebne te?ave, so to oni .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se s frendom v?eraj meniva za 1h badmintona,prvi? po enem letu. Mi re?e " v ponedeljek zjutraj ".

 

Super, dbest, mal spremembe od laufa,kolesa.

 

Rezerviram ze prej?nji dan,zdaj pijem kavo (termin ob 8h), mu napisem da sem ze tle ..

 

In on da mu je zal, da se je zmotil in je mislil da je danes nedelja, zamesal dneve zaradi praznikov. Ne me jebat...

 

In potem se ljudje cudijo, zakaj imam rad ?porte kjer si neodvisen od ostalih.

 

Itk se z nikomer ne da vec ni? zmenit, 30in vec letniki pa ne lo?ijo dnevov med seboj, tudi ko je dogovor v igri...

 

Va?no da se gre na faking dru?inska kosila, v katerih malokdo u?iva....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se s frendom v?eraj meniva za 1h badmintona,prvi? po enem letu. Mi re?e " v ponedeljek zjutraj ".

Super, dbest, mal spremembe od laufa,kolesa.

Rezerviram ze prej?nji dan,zdaj pijem kavo (termin ob 8h), mu napisem da sem ze tle ..

In on da mu je zal, da se je zmotil in je mislil da je danes nedelja, zamesal dneve zaradi praznikov. Ne me jebat...

In potem se ljudje cudijo, zakaj imam rad ?porte kjer si neodvisen od ostalih.

Itk se z nikomer ne da vec ni? zmenit, 30in vec letniki pa ne lo?ijo dnevov med seboj, tudi ko je dogovor v igri...

Va?no da se gre na faking dru?inska kosila, v katerih malokdo u?iva....

Bolj ko bo? starej?i bolj bo? ugotavljal, da ?e ho?e? kaj naredit dobro in da bo v redu bo? moral to storiti sam.

Bolj star, bolj moder, ve?ji problemi.

V?asih sem rihtal ?e za ostale za it na razne koncerte. In, ko je pri?el ?as za iti,so nekateri modeli odpovedali.

Zato grem zdaj lepo sam (z familijo) in ce gre se kdo, se dobimo na licu mesta. Simple like that.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druzinska kosila in vecerje, kok je to lahko enega blefa in pazit moras kaj zines, da komu ne stopis na zulj, pa kako bos oblecen, itd. Nekatere osebke iz sirsega sorodstva marsikdo ne prebavlja in se potem raje izognit tovrstnim obletnicam. :)

 

Na sreco niso vsi primeri taksni, jih je pa ogromno!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druzinska kosila in vecerje, kok je to lahko enega blefa in pazit moras kaj zines, da komu ne stopis na zulj, pa kako bos oblecen, itd. Nekatere osebke iz sirsega sorodstva marsikdo ne prebavlja in se potem raje izognit tovrstnim obletnicam. :)

Na sreco niso vsi primeri taksni, jih je pa ogromno!

Zato se jaz ze vsaj 15let zavestno izogibam in tudi izognem takih vecjih druzinskih srecanj oz.skrbno izbiram druzbo...

 

Ze v sluzbi se moram kdaj pa kdaj zadrzevati in gristi jezik, da bi pa to pocel ?e v privat casu... ne, hvala, prevec cenim svoj prosti cas...

 

Tako da grem raje na kosilo s starsema in punco, ki razmisljajo podobno kot jaz. Abotnih vprasanj v stilu zakaj ne pijem alkota, kdaj bom zamenjal avto, zakaj nimam otrok ipd, pa? ne prebavljam. Oziroma jim odgovorim s takim odgovorom, da vecina pogleda v tla, mi POTIHEM da prav , hkrati pa me okategorizira kot konfliktneza in nergaca... tolk o tem , da se ceni iskrenost...

 

Je pa zanimivo; 3/4 ljudi pravi, da jim gredo na zivce taka srecanja, hkrati pa se skoraj vsi tega udelezujejo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz bom pa rekel, da so na?e dru?inske ve?erje, kjer se 30+ ljudi dobi vsako leto takle ?as (jutri) zelo iskrene in vesele. baha?tvo, la?ne predstave, denar, ego ni na repertuarju, se res pogovarjamo in hecamo na svoj ra?un in poizku?amo nadoknaditi zamujeno. Mogo?e smo ?udna familija...:)

 

Kar se pa ti?e kakih ve?jih planov s kolegi :)

Inline%201%20My%20life%20-summed%20up%20

 

Se pa z leti oblikuje skupina, ki ima podoben interes in se fura naprej, primer je na?a skupina motoristov, dore?emo - izpeljemo, ampak tu govorimo o max 5h osebah, kar je ve? je ?e mogo?e, a bi, kaj pa.....

 

Ho?e? no?e? je taka zadeva povezana tudi s tem, da mora vsak brez dlake povedati svoje stali??e, pa se ne gleda? postrani, oz ko pride do denarja v naprej definirati, pobrati, pla?ati, potem pa ostane samo ?e u?ivancija

 

Ko pravi? 30 leta....ko bo? tam pri 40 bo? sigurno pri?el do svojega o?jega kroga kolegov kjer bo beseda veljala.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj ko bo? starej?i bolj bo? ugotavljal, da ?e ho?e? kaj naredit dobro in da bo v redu bo? moral to storiti sam.

Bolj star, bolj moder, ve?ji problemi.

V?asih sem rihtal ?e za ostale za it na razne koncerte. In, ko je pri?el ?as za iti,so nekateri modeli odpovedali.

Zato grem zdaj lepo sam (z familijo) in ce gre se kdo, se dobimo na licu mesta. Simple like that.

Vse lepo in prav, tudi mene je ze nekajkrat izucilo. Ampak,jbg,badminton te?ko igram sam-tle je pa? treba met ?e enega zraven.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Picka mu pesjanarska, ko ne zna skrbet za koncne izdelke svojega ljubljencka. Da sredi letalisca pohodim pasji izdelek, na terminalu, pa to je visek umazanije!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Ko prideta o?ka in sinek na ogled avta z ceno 1.2k? starega 15 let in bi pol ?e hotela neki barantat s ceno,?e ga dam za 1k?.... Pa sta z lune padla al kaj??? Ja,pa tu je mal podrsan,pa tu je mal rjav,pa gume so sam ?e za to zimo....Pa p**** m**** sej je avto star 15 let. On bi rad da mu ?e jst dam 500? da ga pelje. Tro?ijo moj cajt in moje ?ivce

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko prideta o?ka in sinek na ogled avta z ceno 1.2k? starega 15 let in bi pol ?e hotela neki barantat s ceno,?e ga dam za 1k?.... Pa sta z lune padla al kaj??? Ja,pa tu je mal podrsan,pa tu je mal rjav,pa gume so sam ?e za to zimo....Pa p**** m**** sej je avto star 15 let. On bi rad da mu ?e jst dam 500? da ga pelje. Tro?ijo moj cajt in moje ?ivce

Sorry samo 200? ni?je je normalen predlog, si pa ja to upo?teval v oglasu?? Saj sam pravi? da je 15 let star.... Avto je vreden toliko kolikor bo najve? kdo zanj hotel dati.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je vreden toliko kolikor bo najve? kdo zanj hotel dati.

 

?e ga prodajalec no?e prodati pod ceno, ki jo je nastavil, ga pa? no?e. In gotovo ima razlog za to.

 

?e ve, kaj prodaja, bo ?e na?el kupca po ceni, ki jo je nastavil.

?e pa se bo zadeva vsak ?as sesedla sama vase, bo pa ?lo po na?elu "daj kar da?", samo da gre ?im prej. In ?e ti prodajalec hitro popusti za petino cene, se je za vpra?at, koliko sr?no si ?eli, da se kon?no zlosa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.