Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Zmaj... Pa ne more? No.... Da ne bo? na koncu ?e ti ozna?en kot fa?ist , tako kot sem bil jaz tukaj kar dni nazaj.... :)

Heh, vidi? men se pa toooook jebe kaj si kdo misle. 1x mi je nek tak pesjan uletel proti h?erki (mojmu pi??an?u). (takrat bi moral videt mojo reakcijo). :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, vidi? men se pa toooook jebe kaj si kdo misle. 1x mi je nek tak pesjan uletel proti h?erki (mojmu pi??an?u). (takrat bi moral videt mojo reakcijo). :jupiii:

Ne mislit da se jaz sekiram... Ja, verjamem... Pac samoza??ita,ne? Saj vsi vemo, da je lastna varnost in varnost druzine na prvem mestu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nejc zmaj je zelo skuliran, tebe pa sovrazi cel svet :)

Iz leta v leto sem bolj flegmatik, ampak ko je tamala zraven, takrat pa ni omejitev za ukrepanje :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno cel svet ne, ampak ok... Ne vem cigav problem je to,vem pa da moj ni

Torej je od vseh ostalih? :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej pridem domov in na mojem parkirnem mestu vidim parkiran en kme?ki audi 4...noter sedi en model z dudo-(beri telefonom). Pridem za njim, mu lepo vljudno potrobim in ?e bolj vljudno pomaham, da se spakira. In glej ga zlomka, poka?e mi faki?a. Wtf? Stopim iz avta k njegovemu oknu in mu lepo z malo povi?anim tonom re?em, da je pa? parkiral na napa?no mesto in ?e bi se blagovolil odstraniti.

In potem besede, zaradi katerih mi pade mrak na o?i.

"Kje pi?e, da je to tvoj parkirni plac, aaa? "Uuu, re?i bilo kaj samo tega ne, ker se mi za?nejo roke tresti.

Iz avta je izstopil ?e moj sin, ki je ?e malo vi?ji od mene in tudi on je pristopil k prostaku.

Bil je nek zni?an model.In tip ni cedil... sedi v svojem kme?kem avtu in "pri?a". E, zdej pa mi je bilo dovolj.Odprl sem njegova vrata in ga ?e enkrat vpra?al, ?e bo sam premaknil to ?udo ali mu pomagam. No, kon?no se je premaknil za 10 metrov in sem lahko parkiral. Ne more? verjet.

Mene, tako mirnega poba je uspel tako ziritirati.?e je nekaj stokal skozi okno a ko sem stopil proti njegovemu avtu je kar urno speljal.Ke pacienti se sprehajaho okoli.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, taki pacienti, ko se po?utijo poni?ane znajo tako po podganje, ko jih nih?e ne vidi, kak klju? al pa ?raufenciger zapeljat po laku.

Da ne bi niti pomislil kaj takega.Sem izvedel, kje stanuje to... in ne daj bog, da samo grdo pogleda mojo mazdo.Naj si ne ?eli,da ima z mano potem opravka... in ne boste verjeli, na drugi strani, kjer imam parkirano "staro" mazdo se je zgodilo podobno...le,da so bile v glavni vlogi moja ?ena in ena pacientka iz sosednjega bloka in spet je bilo:"kje pi?e, da je ta plac va??".

Pa kaj je to danes s tem folkom, a so se vsi spravili testirat moje ?ivce?Kaj se dogaja temu folku? A so ?li vsi po slabem?

Ne more? verjet...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, a ti dam ?tevilko mojega brata pa naj ti pove kako zgleda, ko se "hribolazci" spravijo napast ?marno goro. In ker nimajo ve? parkirplaca pri policajih lepo svoja jajca bumf v naselje in se lahko prebivalci obri?ejo pod nosom za parkirat. Sej ?e bi bil eden al dva ne bi bilo panike, ampak takih je 20-30 in v soboto ali nedeljo lokalci sploh ne hodijo z avti ve? ven, ker ko pridejo nazaj nimajo kje za parkirat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, a ti dam ?tevilko mojega brata pa naj ti pove kako zgleda, ko se "hribolazci" spravijo napast ?marno goro. In ker nimajo ve? parkirplaca pri policajih lepo svoja jajca bumf v naselje in se lahko prebivalci obri?ejo pod nosom za parkirat. Sej ?e bi bil eden al dva ne bi bilo panike, ampak takih je 20-30 in v soboto ali nedeljo lokalci sploh ne hodijo z avti ve? ven, ker ko pridejo nazaj nimajo kje za parkirat.

Sej pri nas je postalo podobno, le s to razliko, da je v bli?ini vrtec in ?ola in ko je kak sestanek ali prireditev ne dobi? park placa pred bloki.Ko se izve, da bo kaj takega, ne gre skoraj nih?e ven z avtom.Prej,dokler je bil ?e makadam sploh ni bilo teh problemov... seveda, gospodi bi prahec zapackal avte.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, a ti dam ?tevilko mojega brata pa naj ti pove kako zgleda, ko se "hribolazci" spravijo napast ?marno goro. In ker nimajo ve? parkirplaca pri policajih lepo svoja jajca bumf v naselje in se lahko prebivalci obri?ejo pod nosom za parkirat. Sej ?e bi bil eden al dva ne bi bilo panike, ampak takih je 20-30 in v soboto ali nedeljo lokalci sploh ne hodijo z avti ve? ven, ker ko pridejo nazaj nimajo kje za parkirat.

?e bi Zdrahovi? kupil ?marno goro, tako kot je obljubljal, tega nebi bilo. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem pa vidu vse.

Model, s Poljsko registracijo, se ustavi na uvozu na avtocesto, pocaka da je vozni pas mal fraj, pa zapelje gor direkt. Pa ni se ustavu na koncu pospesevalnega, ampak na zacetku

Trenira za delovne zapore, tako mora? iz pumpe na Ravbarkomandi speljaz na AC :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.