Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Vi?, purpen v auspuh pa ?e nismo probali... Zna prav prit.

 

Sicer pa pomaga, da mu odvije? ven dva ventil?ka od gum, ju da? v vre?ko in zatakne? za brisalec (lahko tudi prebode? dve gumi, ampak jaz sem odlo?no proti delanju ?kode). Eno rezervno gumo gotovo ima. Za drugo bo pa moral kaj potuhtat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takle bi res moral ugotovit, da se mu zna zgodit, da bo mel ?ez dva boxa parkiran ve?jo ?kodo na avtu, kot sicer. Sicer pa redarji odpeljejo na?eloma ''nepravilno'' parkirana vozila ane...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takle bi res moral ugotovit, da se mu zna zgodit, da bo mel ?ez dva boxa parkiran ve?jo ?kodo na avtu, kot sicer. Sicer pa redarji odpeljejo na?eloma ''nepravilno'' parkirana vozila ane...

Glede redarjev; tisti del pri blokih kjer so zarisani boksi so privat posest od nas stanovalcev. In tam redarji ne smejo posredovati pa ?etudi je avto ?ez 3boxe...

 

Tole na zelenici in nasredi ceste pa.... Sem klical pajka in so redarji ugotovili, da ni dovolj v napoto , da bi ga odpeljali in je dobil zgolj globo....

 

Sicer pa... Danes so imeli precej hard debato z tem majstrom in ... Verjetno bom res naredil tako kot je Zmaj rekel; bajk, spanje in na ignore dokler mi ni neposredno v napoto...

 

Naj si drugi ma?ejo roke z drekom. ?e ga lepa beseda in potem malo manj lepa beseda ter kazen ni spametovala, je tip pa? prevelik ?{|ש[$ (naj vstavi vsaj po ?elji), da bi se ?el zajebavati z njim, medtem ko je moj avto parkiran zraven njegovega in medtem ko meni draga oseba dnevno hodi mimo njega.

 

Saj bo naletel na ve?jo budalo od mene....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede redarjev; tisti del pri blokih kjer so zarisani boksi so privat posest od nas stanovalcev. In tam redarji ne smejo posredovati pa ?etudi je avto ?ez 3boxe...

 

Tole na zelenici in nasredi ceste pa.... Sem klical pajka in so redarji ugotovili, da ni dovolj v napoto , da bi ga odpeljali in je dobil zgolj globo....

 

Sicer pa... Danes so imeli precej hard debato z tem majstrom in ... Verjetno bom res naredil tako kot je Zmaj rekel; bajk, spanje in na ignore dokler mi ni neposredno v napoto...

 

Naj si drugi ma?ejo roke z drekom. ?e ga lepa beseda in potem malo manj lepa beseda ter kazen ni spametovala, je tip pa? prevelik ?{|ש[$ (naj vstavi vsaj po ?elji), da bi se ?el zajebavati z njim, medtem ko je moj avto parkiran zraven njegovega in medtem ko meni draga oseba dnevno hodi mimo njega.

 

Saj bo naletel na ve?jo budalo od mene....

Saj ve? kako pravijo glede me?anja dreka; da bolj kot ga me?a?, bolj smrdi. Pusti bukslna, slej ko prej bo nekje nasrkal zaradi svoje ignorance in brezbri?nosti.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz temu ne bi rekel ignoranca in brezbri?nosta ampak ?ist navadna aroganca v stilu "jaz sem ve? kot vsi drugi".

Ja,tocno to. Oziroma "ne mo?e mi nitko ni?ta".... Kako ne prena?am takih ljudi , ki nimajo totalno ni? spo?tovanja do pravil, reda in nekega normalnega dogovora, ki na koncu koncev vsem koristi.

 

Lep?e kot bomo parkirali, ve? prostora bo za vse in manj kot ga bomo vsem na o?eh srali s parkiranjem na sredini ceste, manj te?av bomo imeli z redarji.

 

Ampak ne.... Je rekel " da se ne strinja z novo ureditvijo in da iz principa bo parkiral tako".

 

Moja Mt mi je celo otro?tvo govorila: princip je nekaj kar si lahko na kruh nama?e?.... :)

Ja sej gres tja in ga skusas spametovati in bosanec kot bosanec bo odgovoril z nasiljem in imas samoobrambo :D

Mah,prepuscam to komu, ki mu bo ?e v ?tartu razbil ksiht.... Nespametnega ?loveka se pa? ne da spametovati....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hahahahhahahaahahahah...

 

Torej;v?eraj smo namontirali te rampe, da nam ne parkira vsak mimoido?i. Mojster je rekel, da ne bo prevzel klju?a ker " se ne strinja z novo ureditvijo".

 

Danes zjutraj pa tole.... 3boxe zasedel...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hahahahhahahaahahahah...

 

Torej;v?eraj smo namontirali te rampe, da nam ne parkira vsak mimoido?i. Mojster je rekel, da ne bo prevzel klju?a ker " se ne strinja z novo ureditvijo".

 

Danes zjutraj pa tole.... 3boxe zasedel...

To pa je za pajka al pa.... Pri nas se re?i 123!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boste ?e nekako re?li.... Mene nekaj bolj jezi,sicer ne na to temo amak gre takole;gospod Berglez kar naprej govori o fantomskih zastojih jaz pa mislim ,da so to povsem realni zastoji,ker me vedno pri?akajo neglede nato kdaj se peljem med5.30 do 9.00.pa ?e omeni to da hodimo vsi naenkrat v slu?bo,dodaja ?e da je to zaradi neteko?ega prometa in premale varnostne azdalje in da ?e bi to odpravili bi bilo dosti bolj?e za kakih 10 min iz smeri ?tajerke. Jaz pa opa?am tele probleme,vozim se v smer Ljubljana ?e 25let in ko so zgradili AC je potekalo vse ok kar je normalno saj je bil redek promet in nova cesta,zadnjih 7let ppribli?no pa se je vsako leto tako pove?al da je cesta enostavno premalo preto?na pa lahko ?aramo kolikor ho?emo!S takimi idejami samo zavla?ujemo izgradno dodatnega pasu ki bi takoj re?il problem,ampak sedaj ne ?ez 5 ali 10 let ko bo prepozno. Pozna se ?e ko se pri?nejo dopusti(julij,avgust)in po?itnice ko se zmanj?a promet,takrat ni nobenih zastojev in kaj to pomeni,enostavno to da je cesta premala najmanj za en pas od Dom?al naprej pa vsaj do razcepa na sev.krak.Ko so samo od ?entjakoba do zadobrave naredili tretji pas se je poznalo nato pa ?ez leto dni spet gu?va ker se je promet tako pove?al.Zastoji na tej cesti se stalno podalj?ujejo,najprej so bili pred ?entjakobom potem pred Dom?alami naprej nadaje pred Krtino in vsak ponedeljek pa ?e od Blagovice in vse do sev.obvoznice.To pomeni da bomo kmalu na Trojanah,kar pomeni da to nebo ve? AC ampak ena stoje?a kolona,pa stara cesta spet polna vozil ki bo ravno tako stala.To so moja realna zapa?anja,DARS pa to tako ve samo za re?itev in denar se ne morejo zmenit.Se pa bodo ko bo prepozno in potem.......?Ps.Tak?na akcija je ?e enkrat bila pa so povdarjali kako je bolj?e jaz sem se pa enako vozil v koloni kot prej tako da ne vem kaj se grejo in bi radi dokazali,naj povejo kako je danes ?e si upajo. Vam jaz povem-vse je stalo!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa je za pajka al pa.... Pri nas se re?i 123!

 

Pajek je menda resitev samo, ce gre za javno povrsino... ce je parkirisce v lasti stanovalcev bloka, ga menda lahko odpelje samo, ce narocnik placa odvoz... in mora potem sam z zasedbno tozbo izterjat ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pajek je menda resitev samo, ce gre za javno povrsino... ce je parkirisce v lasti stanovalcev bloka, ga menda lahko odpelje samo, ce narocnik placa odvoz... in mora potem sam z zasedbno tozbo izterjat ...

To?no tako.. No , dobil je kazen,ker z delom avta ?trli na cesto.

Imam pa ob?utek , da tele rampe ne bodo dolgo cele...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako.. No , dobil je kazen,ker z delom avta ?trli na cesto.Imam pa ob?utek , da tele rampe ne bodo dolgo cele...

Se mi je zdelo da si ti ta Pi?ka ki stresa gobec in se dela policaja v na?i ulici. Zdaj to?no vem kdo si tako da vidimo kok. Bo? kreten sedaj imel jajc. Proklet kreten kdo si ti da si nad zakonom kdo si ti da si bog ulice? Prokleta pi?ka vem kje si do. A seveda in ?e bo. Ej da je ena pikca na mojmu avtu te pridem prefukatv lastno stanovanje.

Zdej pa da takoj snames vse slike Mojega avta z neta preden se policaje nate spustim picka bedna.

Se pravi ti lahko dela? kar ?e? ko ti gre pa nekaj v nos smo pa vsi invalidi! Invalid bo? kmalu ti in to brez jajc pofukan kreten

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi je zdelo da si ti ta Pi?ka ki stresa gobec in se dela policaja v na?i ulici. Zdaj to?no vem kdo si tako da vidimo kok. Bo? kreten sedaj imel jajc. Proklet kreten kdo si ti da si nad zakonom kdo si ti da si bog ulice? Prokleta pi?ka vem kje si do. A seveda in ?e bo. Ej da je ena pikca na mojmu avtu te pridem prefukatv lastno stanovanje.

Zdej pa da takoj snames vse slike Mojega avta z neta preden se policaje nate spustim picka bedna.

Se pravi ti lahko dela? kar ?e? ko ti gre pa nekaj v nos smo pa vsi invalidi! Invalid bo? kmalu ti in to brez jajc pofukan kreten

Kon?no se je nekdo res razpiiiiizdil v tej temi. :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.