Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Pa še en pregovor ... "jabolko ne pade daleč od drevesa" ... 😁   ne gre skupaj z "vsi v moji žlahti so čudni, razen mene" ... drži prvo ali drugo, oboje ne more 😃

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Boss napisal:

 

Jaz sem pa mislil, da zato, ker se ni hotela cepit proti koroni? Uff kaka zabloda... sam denar je torej problem. 😄

Tudi zaradi tega, ker je anticepilka.

Pa ravnozemljašica, šponarka žic za vreme, je v društvu modro nebo ( anti kemtrails fanatiki) 

Skratka, zblojena do konca. 😊

 

pred 19 urami je Boss napisal:


 

 

 

Popravljeno od Alex
  • Haha 1
  • Žalosten 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Alex napisal:

Tudi zaradi tega, ker je anticepilka.

Pa ravnozemljašica, šponarka žic za vreme, je v društvu modro nebo ( anti kemtrails fanatiki) 

Skratka, zblojena do konca. 😊

 

Uff, damn... to je pa precej na hard... aja... kako pa deluje tisto šponanje žic za vreme. Sliš se obetavno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Žaomi telefon čedalje bolj podjebava, bi znal že danes POLETETI po idealni in najhitrejši liniji V STENO!!! :(

Screenshot_2024-05-06-10-25-26-282_com.miui.bugreport.jpg

  • Haha 1
  • Žalosten 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Boss napisal:

Sej ti piše na začetku, da si dobu limono.

Imam na srečo v kleti montirano boksarsko vrečo, za sproščanje besa. :)))

  • Všeč 1
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V mojem kraju zapirajo mojo SKB...OTP banko. Ostale so delavska hranilnica, intessa in NLB... 

Kaj izbrati med DH in intesso? 

Popravljeno od Shrek
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Shrek napisal:

V mojem kraju zapirajo mojo SKB...OTP banko. Ostale so delavska hranilnica, intessa in NLB... 

Kaj izbrati med DH in intesso? 

 

Moje mnenje je DH. Sem bil na (takrat) Banki Koper, so neuslužni, dragi.

Popravljeno od etcho
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Shrek napisal:

V mojem kraju zapirajo mojo SKB...OTP banko. Ostale so delavska hranilnica, intessa in NLB... 

Kaj izbrati med DH in intesso? 

DH priporočam, jo imam tudi sam.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Shrek napisal:

V mojem kraju zapirajo mojo SKB...OTP banko. Ostale so delavska hranilnica, intessa in NLB... 

Kaj izbrati med DH in intesso? 

Jeseni se bosta združili NKBM in SKB. Tako da če imaš pošto, boš imel tudi "obstoječo banko" pod novim imenom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Tako kvalitetno in strahopetno kot mi je danes nekdo z vrati nabil stroja, tega doslej še nisem nikoli doživel. :(

 

Dvomim, da je šlo za naključje, razen če je bil totalni DeSUS, brez bergle v roki in z doma pozabljenimi očali. Fak of kreten potuhnjen!!!

  • Začuden 1
  • Žalosten 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BMW-ja imaš... to je problem v glavah takih omejencev, da se spravijo škodo delat.

 

Sodelavec od brata se je soočal z enakim problemom. Dokler je imel partnerico, ki je "zahtevala" da ima BMW-ja so mu ga stalno rajsali, butali, mazali na javnih parkiriščih. Zdaj k se je babe losal in zamenjal tud avto, da ni več BMW pa se samo smeji in pravi, da v treh letih tud ene stvari ni bilo na istih parkiriščih. Torej to pač ne more bit naključje in z lastništvom BMW-ja pač kupiš tud to sranje. :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

BMW-ja imaš... to je problem v glavah takih omejencev, da se spravijo škodo delat.

 

Sodelavec od brata se je soočal z enakim problemom. Dokler je imel partnerico, ki je "zahtevala" da ima BMW-ja so mu ga stalno rajsali, butali, mazali na javnih parkiriščih. Zdaj k se je babe losal in zamenjal tud avto, da ni več BMW pa se samo smeji in pravi, da v treh letih tud ene stvari ni bilo na istih parkiriščih. Torej to pač ne more bit naključje in z lastništvom BMW-ja pač kupiš tud to sranje. :nevem:

In kaj bi bilo potem, če bi res imel neko zver, ne vem McLarna, potem boljše da zaradi omejenih nevoščljivih ljudi sploh nikoli ne zapusti garaže? :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

In kaj bi bilo potem, če bi res imel neko zver, ne vem McLarna, potem boljše da zaradi omejenih nevoščljivih ljudi sploh nikoli ne zapusti garaže? :(

 

A na to moram odgovorit? Da, garažo pa da je vikend avto. Tko, k recimo si jaz ne upam pustit e-bika nikjer, da ni pod budnim očesom, ker bo hitro dobil nogice. Avti težje dobijo nogice, se pa nevoščljivost zelo hitro podpiše na pleh.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.