Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

  • 4 meseci kasneje...

Ej ce pa tole ni za POPENIT, preberte si nujno:

 

Sem sel danes na bankomat dvignit 300 Eur in mi je po dvigu stanje nekam sumljivo nizko, v plusu seveda.

 

Grem preverjat za nazaj in ugotovim, da mi par dni nazaj enega pologa v visini 2500 EUR niso upostevali in na izpisku za april ni viden.

 

V tistem me skoraj kap, uno panika FAKING OROPAN na bancnem okencu, pri belem dnevu, brez orozja.

 

Zacnem panicno iskat listek, ki potrjuje polog na TRR, ga seveda na najdem. Takoj kontaktiram mojega referenta na banki Unicredit, po mailu sicer takoj odziven, tukaj mu nimam kaj ocitat.

 

V tistem nekako v neki jakni celo najdem izpisek, da sem opravil polog v visini 2500 EUR. 

 

Na njem pa navedena neka meni nepoznana oseba. Skratka referent se je, ko sem mu poslal fotko tega bancnega naloga, skliceval na podobni sklicni cifri, ki je moja 87555, od tega pa 78555.

 

Sem ga napizdil kot osla, da saj ne kupujemo skatle vzigalic, pac pa moramo nekateri 2 meseca v sluzbo hodit za te cekine, NE ME JEBAT!

 

Menda se vec kot 1x pogled kam se nakazyuje, ce ima pa nekdo dislekscijo, so pa drugacne zaposlitve potem njemu primerne.

 

Kakorkoli, v primeru d ane bi nasel tega papircka, vprasanje ce bi se kdaj videl te cekine, proti referentu ne mislim neki ful pizdarije zakurit, banko pa bom najverjetneje menjal ker sem izgubil zaupanje v lokalni UNICREDIT, pa sem bil njihova stranka od 2008 dalje, neprekinjeno, celo ko sem bil v tujini, nisem zaprl. 

 

NAUK ZGODBE: spravljajte posrane plonk ceglce, ki so v tem primeru lahko krepo vredni, v mojem primeru 2500 EUR oz. upam, da bo kmalu zadeva urejena. :(

  • Všeč 2
  • Začuden 2
  • Žalosten 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Z M A J Tud, če nimaš listka se da take zadeve reševat, samo datum, okvirno uro in lokacijo moraš vedet. Pol se pa gleda pologe in se tudi vse to najde. Brez skrbi, da ne bi ostal brez cekinov, je pa zoprno ja, da se ti to zgodi.

 

Kdaj boš pa začel uporabljat elektronsko banko, da ne boš 10 let za leseno žlico? 😜

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

@Z M A J Tud, če nimaš listka se da take zadeve reševat, samo datum, okvirno uro in lokacijo moraš vedet. Pol se pa gleda pologe in se tudi vse to najde. Brez skrbi, da ne bi ostal brez cekinov, je pa zoprno ja, da se ti to zgodi.

 

Kdaj boš pa začel uporabljat elektronsko banko, da ne boš 10 let za leseno žlico? 😜

Moja sodelavka, mlajsa punca, ki jo uvajam v delo, je rekla, da jaz se vedno PISEM NA KAMEN, hehe :P

  • Všeč 1
  • Haha 4

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, sj.... Zgleda da dogovor res nic ne velja...

 

Iz "ja, pejmo...", preko "ej ful sem za..", do dajmo 1mesec pred dogodkom ne odpisovati in potem napisati "ej... Sory, neki je prišlo vmes...". 

 

Tisto ko Nejc ugasne telefon in raje nič ne odpiše.... In potem čez 10h napiše "ok, po želji...". 

 

In potem se nekateri sprašujejo zakaj smo nekateri taki individualisti...

 

Če jaz rečem "mogoče" je to 50:50. Če pa rečem, da pridem, potem pridem... 

 

Pustimo ob strani višje sile, tisto je drugo. 

Popravljeno od Nejc1986
  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj zato sem bil pa sam ekstremno pozitivno presenečen, da na poraba izzivu so prišli vsi, ki so se javili. Še več, vidva z Jestom, ki sta bila vprašljiva, sta tudi prišla pa še celo FrX186, se je naknadno zjutraj javil da pride. To je bilo čisto presenečenje, ker prej se zgodi, da še kakšen tik pred zdajci odpove. Takole je užitek organizirat, ker se vidi resnost glede udeležbe pa čeprav je bila zadeva na prvi pogled bolj hec oziroma je ratala iz čistega zezanja. Tko da soforumaši sam prste gor lahko rečem :bravo:

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Boss napisal:

Saj zato sem bil pa sam ekstremno pozitivno presenečen, da na poraba izzivu so prišli vsi, ki so se javili. Še več, vidva z Jestom, ki sta bila vprašljiva, sta tudi prišla pa še celo FrX186, se je naknadno zjutraj javil da pride. To je bilo čisto presenečenje, ker prej se zgodi, da še kakšen tik pred zdajci odpove. Takole je užitek organizirat, ker se vidi resnost glede udeležbe pa čeprav je bila zadeva na prvi pogled bolj hec oziroma je ratala iz čistega zezanja. Tko da soforumaši sam prste gor lahko rečem :bravo:

Meni je to tudi všeč, da smo res prišli tisti, ki smo obljubili. 

Take ljudi zelo cenim. Raje reci takoj, da ne moreš in tudi to je v redu. Okoli sebe imam vedno le take ljudi, ki nekaj tudi naredijo, ko obljubijo. 

Ko se bomo zopet dogovarjali za kakšen podoben dogodek bi si želel, da bo enako in da nas pride še več. Prav lepo nas je bilo videti, ko smo tako v vrsti vozili z samimi mazdami in marsikateri pogled mimoidočih in ljudi ob cesti se je ustavil na naši pisani koloni (z večino rdečih mazd) 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak tistemu z Audijem še danes ego zdravijo. Ko te prehiti 9 Mazd in za povrh še Citroenova kapelca greš lahko samo še v kot jokat al pa v Idrijo, Vojnik, Begunje, Ormož oziroma Lj Polje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Boss napisal:

Ampak tistemu z Audijem še danes ego zdravijo. Ko te prehiti 9 Mazd in za povrh še Citroenova kapelca greš lahko samo še v kot jokat al pa v Idrijo, Vojnik, Begunje, Ormož oziroma Lj Polje.

Samo Jest mu je pa res dal vetra in strahu z tistim prehitevanjem. Še na BMW forumu bi se mu priklonili. Pol se je dečko v audiju usral in je vozil še bolj počasi. Če vidijo audijaši tisti posnetek, mu bodo lastnoročno odvzeli audija. 🤪

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Boss napisal:

Saj zato sem bil pa sam ekstremno pozitivno presenečen, da na poraba izzivu so prišli vsi, ki so se javili. Še več, vidva z Jestom, ki sta bila vprašljiva, sta tudi prišla pa še celo FrX186, se je naknadno zjutraj javil da pride. To je bilo čisto presenečenje, ker prej se zgodi, da še kakšen tik pred zdajci odpove. Takole je užitek organizirat, ker se vidi resnost glede udeležbe pa čeprav je bila zadeva na prvi pogled bolj hec oziroma je ratala iz čistega zezanja. Tko da soforumaši sam prste gor lahko rečem :bravo:

Ej, točno to. Jaz se recimo raznih piknikov ne udeležujem ker... Mi to pač ni. In potem raje že v štartu rečem, da ne pridem in je to to. Verjetno ljudje ne znajo reci "ne" in potem raje poniknejo ter po dogodku napišejo "je nekaj prišlo vmes". 

 

Če si želiš nekam iti, boš poskrbel da ne bo ravno vsaka malenkost prišla vmes (če pa že pride, si pa vzame pol minute časa in se napiše "ej, sory, ne bo me... Razložim ob priliki, vse ok... Lp"). 

 

Saj meni načeloma ni panike če ljudje zahinavijo (jaz se že znajdem in poskrbim da je meni ok) ampak organizacije se pa potem  ne grem vec z njimi. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej ob tem usranem vremenu bom jaz enostavno POPIZDU, pa napoved glih ni obetavna in wikend bo menda spet totalni WC!!!

 

P.S. Namesto kabria raje kupiti PODMORNICO! :(

  • Všeč 1
  • Haha 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Z M A J napisal:

Ej ob tem usranem vremenu bom jaz enostavno POPIZDU, pa napoved glih ni obetavna in wikend bo menda spet totalni WC!!!

 

P.S. Namesto kabria raje kupiti PODMORNICO! :(

Samo res. Konec maja, a na obali le 10°C. Lani je bilo ob tem času skoraj 30.mogoče je to posledica segrevanja? 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gretka je nekam sumljivo tiho... sem pa že slišal nebuloze, da imamo zaradi Korone manj porabe goriv sploh pri avionih in križarkah ter da je to pozitivna posledica. Hmmm, torej vemo kaj je treba naredit - omejit zračni in ladijski promet, nas z Mazdami pa takoj nehat drkat z nekimi CO2 taksami.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Boss napisal:

Gretka je nekam sumljivo tiho... sem pa že slišal nebuloze, da imamo zaradi Korone manj porabe goriv sploh pri avionih in križarkah ter da je to pozitivna posledica. Hmmm, torej vemo kaj je treba naredit - omejit zračni in ladijski promet, nas z Mazdami pa takoj nehat drkat z nekimi CO2 taksami.

Mazda bi komot lahko tudi v Evropi uvedla šest cilindrske motorje. Po naših porabah sodeč več kot sedem litrov ne bi smeli piti. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koji spolni organ je narobe z našo carino? Iz Anglije sem pod nujno naročil neko stvar in je prišla do naše carinske pošte v roku dveh dni(2 dni). 

In, ko sem pomislil, da bo stvar res hitro pri meni doma, sem se pošteno uštel. Tam vedri že deseti dan brez da bi me kakorkoli obvestili. 😡

Sem mislil, da slabše kot v bivši jugi ne gre, a sem se zmotil. Tej modeli bi zasluži medaljo za nedelo. In potem še njurijo, da so premalo plačani. 🤔

  • Žalosten 1
  • Jezen 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Alex napisal:

Koji spolni organ je narobe z našo carino? Iz Anglije sem pod nujno naročil neko stvar in je prišla do naše carinske pošte v roku dveh dni(2 dni). 

In, ko sem pomislil, da bo stvar res hitro pri meni doma, sem se pošteno uštel. Tam vedri že deseti dan brez da bi me kakorkoli obvestili. 😡

Sem mislil, da slabše kot v bivši jugi ne gre, a sem se zmotil. Tej modeli bi zasluži medaljo za nedelo. In potem še njurijo, da so premalo plačani. 🤔

Čista jeba (Mi2) :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Alex napisal:

Koji spolni organ je narobe z našo carino? Iz Anglije sem pod nujno naročil neko stvar in je prišla do naše carinske pošte v roku dveh dni(2 dni). 

In, ko sem pomislil, da bo stvar res hitro pri meni doma, sem se pošteno uštel. Tam vedri že deseti dan brez da bi me kakorkoli obvestili. 😡

Sem mislil, da slabše kot v bivši jugi ne gre, a sem se zmotil. Tej modeli bi zasluži medaljo za nedelo. In potem še njurijo, da so premalo plačani. 🤔

 

Mogoče pa imaš premajhen nabiralnik - saj veš da je danes moderno, da za naprejem pošte obtožiš nabiralnik.

pred 19 urami je TiEn napisal:

Jst sm se pa spozabil in z kartico z odloženim plačilom dvignil 40€. Rezultat ? 14€ provizije 🙈

 

Če ti je kej v tolažbo... nisi edini.

 

Smo imeli nekoč primer uporabnika, ki je veselo v enem vikendu cca 20x dvignil po 10 EUR. Nogometaš po profesiji in veliko udarcev z glavo pač nekje povzroči posledice :nevem:

  • Všeč 1
  • Haha 3

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In še kar nabijajo na carini... Danes so si izgleda vzeli končno pet minut časa in mi  poslali sporočilo, da so prejeli, pazi to, dne 31. 05. pošiljko iz Anglije. Se pravi, da so šele danes opazili, da je že deset dni pri njih paket. 😡

In, da če bom priden in jim bom takoj poslal vse podatke in povezave, kolikor  jih potrebujejo, bodo v roku pet delovnih dni (5) obravnavali mojo pošiljko. Če bo vse po sreči, bom nekje drugi teden dobil pošiljko na dom. Zelo ažurno in hitro ni kaj. Paket pa že deset dni ždi nekje na njihovem  kupu, da se zmigajo. In potem še hočejo imeti višje plače. Pa saj bivša jugo carina, ki je bila tudi polom, je lahko  za zgled tem pacientom, kar se tiče hitrosti. 

  • Žalosten 1
  • Jezen 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Boss napisal:

A si se ti mal zmoču? 31.5. je danes? :nevem: A si mislil 21.5. ?

Ne, prav sem napisal. Napisali so, da je paket prispel-danes. 😡

Citiram: "Za vas je 31.5.2021 iz tujine prispela pošiljka s sprejemno številko ..." 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.