Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Temeljito posesal notranjost, spucal gumi tepihe, ki so bili ?e bele barve. Pobrisal prah. Tako da je sedaj noter spet kot nov. Zunaj pa samo z vapom na petrolu spral sol in umazanijo.

:-)

 

Ej...super jaz moram tudi jo oprat,,in spucat,zdaj ko smo pri?li iz smu?anja.samo kaj ko pri nas non stop de?uje ....bo treba po?aka na lep?e vreme...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

IMG_20170205_1218591_zpswmyqnx4m.jpg

 

Koncno nasel cas da sem jo sel malo obiskat in opazil da se ji zadnje case godi dosti bolje kot meni. Cel cas v garazi, zascitena pred soljo in vremenskimi vplivi, zebe je ne in glede na to da je brez problema vzgala iz prve (ceprav je nihce ni niti povohal od 11.11.2016 in ceprav je fotr pozabil odklopit akumulator ko jo je parkiral) tudi bolehna ni.

 

Oba nestrpno cakava pomlad...

 

..so we can ride eternal, shiny and chrome.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal sem baterijo v daljincu, ker se ze od pred kaksnim tednom ali dvema obcasno na stevcu prikaze opozorilo o slabi bateriji :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal sem baterijo v daljincu, ker se ze od pred kaksnim tednom ali dvema obcasno na stevcu prikaze opozorilo o slabi bateriji :)

 

Ej...jaz morem tudi...zamenja,to baterijo na daljincu,,lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sanacija rje pod zadnjim steklom na prtlja?niku in zamenjava osrednjega touch screen ekrana (na njem se mi je pojavilo nekak?no odstopanje stekla, vidno kot senca).

Prosil bi te da za kako fotko  rje pod zadnjim steklom na prtlja?niku , ki jo bo? uveljavljal pod garancijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.