Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

En mal jo je krstila v rondoju partnerica. V ponedeljek je ze narocena na servisu da vse zamenjajo z novimi deli *_* saj odbijac ne bo vec vn strleu kot do sedaj

52c6b06237e81e03c0cdb38a046cd76d.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je curko napisal:

En mal jo je krstila v rondoju partnerica. V ponedeljek je ze narocena na servisu da vse zamenjajo z novimi deli *_* saj odbijac ne bo vec vn strleu kot do sedaj

52c6b06237e81e03c0cdb38a046cd76d.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

😓

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je dvorjan napisal:

Pokažem - vse ob svojem času. Mislim, da boste zvečine navdušeni. 😃


A pokazem slikco? 😅 😇

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je FuManchu napisal:

Kako ji je pa to ratalo v rondoji?

Pomojem je zapeljala v rondo in kakšno sekundo pred tem je z njene desne nekdo pod pravim kotom precej hitro prav tako zapeljal v rondo . In je zadela v skrajni  zadnji levi del avta. Tako sem jaz skoraj nabil enega majstra,ki je s punim šusom priletel notri...

 

Predvidevam...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je dvorjan napisal:

@Jest: Ti že veš. Mogoče jih malo podražiš z zamegljeno fotko? 😃


4C508CFC-169D-4C89-8BC8-D54FABE7349E.thumb.jpeg.314b18c495abc61b1fad9a9bcd6b4d4e.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomojem je zapeljala v rondo in kakšno sekundo pred tem je z njene desne nekdo pod pravim kotom precej hitro prav tako zapeljal v rondo . In je zadela v skrajni  zadnji levi del avta. Tako sem jaz skoraj nabil enega majstra,ki je s punim šusom priletel notri...
 
Predvidevam...
Kar tocno napisal ljubljana je za nekatere v rondoju pravo dirkalisce in res zapeljala v rondo in naletela na drug avto ki jo je butnil. Ker je avtomatsko kriva ne glede na to z kaksno hitrostjo je drugi voznik pripeljal. Smo dali koponcek da se oba avta popravita na njegovem samo praska.

Hvala bogu sem se letos dal fullkasko na avto kljub temu da sem razmisljal da za 14let star avto ne bi vec dal. Pa se brez odbitne sem imel tako da gre vse preko zavarovalnice

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je curko napisal:

Kar tocno napisal ljubljana je za nekatere v rondoju pravo dirkalisce in res zapeljala v rondo in naletela na drug avto ki jo je butnil. Ker je avtomatsko kriva ne glede na to z kaksno hitrostjo je drugi voznik pripeljal. Smo dali koponcek da se oba avta popravita na njegovem samo praska.

Hvala bogu sem se letos dal fullkasko na avto kljub temu da sem razmisljal da za 14let star avto ne bi vec dal. Pa se brez odbitne sem imel tako da gre vse preko zavarovalnice

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

Jp,tipično v lj. Problem so rondoji,kjer lahko dobesedno zapelješ naravnost skozenj. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.