Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 28 minutami je Hixxy napisal:

Danes se je "ta veliki" pridružila še manjša, Kitajska sestrica :D

 

Mal sem presenečen nad detajli, so se kar potrudili.

 

Je pa "ta prav" motor noter - 2.5 :)

 

 

Image from iOS (10).jpg

Image from iOS (12).jpg

Image from iOS (11).jpg

Image from iOS (8).jpg

Image from iOS (9).jpg

 

to mam tut js u planu :D kolk je bla cena, če ni skrivnost?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Hixxy napisal:

Si že dal oceno 5 zvezdic. 😊

Kako je bilo pa kaj s carino? 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 13. 2. 2022 ob 8:38 je scania napisal:

Par dni nazaj so mi menjali šipo (na firmi ki se ukvarja samo s tem) ker je počla ob bližjem srečanju s kamenčkom na avtocesti. Vse lepo in prav do prvega čiščenja z vitreksom, namreč spredaj ne šprica zadaj šprica, ugotovim da so pozabili priklopit in je lepo špricalo v blatnik, superrrr. To še ni vse ne ne, cev so pritrili v plastični nosilec na gumenem delu a zraven imas ojacan del sive barve za pritrditev, tako da ja zriba cev. In tudi to še ni vse, probam odpret brisalce negre ker so jih pre nizko montirali in mors zvit voznikov brisalec da lahko odpres. Vglavnem salabajzerstvi vsepovsod, kaj si naredis sam je najbolj sigurno. Če ste 20% tehnicnega tipa si naredite sami pa če boš delal pol dneva nema veze naredil si si 100% bolje. Bolje da sploh negrem dalje raziskovat.

20220212_080401.jpg

Katera firma če ni skrivnost......lahko ti jaz prilepim slike kako so meni menjali zadnjo na Mazda 5 pri Novomat v MB. Vse ti pove to da so na koncu po vseh reklamacijah morali barvat cela zadnja vrata.🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je robertk6 napisal:

Katera firma če ni skrivnost......lahko ti jaz prilepim slike kako so meni menjali zadnjo na Mazda 5 pri Novomat v MB. Vse ti pove to da so na koncu po vseh reklamacijah morali barvat cela zadnja vrata.🥴

Ufff novomat imamo s službe slabe izkušnje, zato sem dal na carglas in upal da bo bolje ampak....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Hixxy napisal:

 

A, js mam pa ogledano v razmerju 1:64 🙂

 

€ 30,22  19%OFF | Diecast 1:64 Scale SPEED GT MAZDA ATENZA Model Alloy Cars Simulation Toy Car Adult Collection Gift Static Display Boys
https://a.aliexpress.com/_mMHmGNO

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je g.Wankel napisal:

Zamenjal original zvočnike za nove koaksialne JBL. Pretty good 😇

Stari so bili hin in hreščali. Je bil pa potreben še en adapter.

 

20220215_172117.thumb.jpg.b5c7714407e4cdcee25bd7d31311ef88.jpg

 

Kaj imaš navadne 4 Ohm ali bose 2 Ohm? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je robertk6 napisal:

Evo izdelek firme Novomat v Mb .....menjava zadnje šipe

20170908_141816.jpg

20170908_141821.jpg

20170908_141827.jpg

20170908_141834.jpg

20170908_171158.jpg

 

ubijem jih 😳

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Deeyan napisal:

 

ubijem jih 😳

Tudi jaz sem jih hotel ....ampak to še sploh ni cela saga 🤣v glavnem šipo so 3x ven rezali in na koncu barvali še zadnja vrata , ker tisto kar se vidi na zadnji sliki in zgleda kot umazano na vratih je dejansko uničena barva . Zgleda da jim je dol teklo neko čistilo in pustilo madež🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Žalostno!

 

V primerih menjavanja stekel ali drugih karoserijskih popravil je najbolje biti dober kolega od avtokleparja. Le tako imam jaz zagotovilo, da bo poškodba kvalitetno sanirana, sicer pa si prepuščen dnevnemu stanju majstra, ki ima tvoj avto v rokah. Tako daleč smo prišli.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem imel pri CX-5 smolo in je prednja sipa fasala kamencek dvakrat v razmaku parih mesecev… ov odbeh primerih sem dal menjat na pooblascenem servisu in je bilo narejeno tako, da sploh ne ves, da je bilo steklo menjano… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.