Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pa ravno sedaj ti pravim da to nima nobene veze s tem da je elektricen avto in da spara na zadnjih luceh. Avti so tako debilno narejeni, da ce je dovolj svetlobe gorijo samo dnevne luci spredaj. Zadaj je tema. To je ze od samega zacetka, ko so ven prisle dnevne luci. Je pa res, da bi voznik sam lahko malo razmisljal in pri slabi vidljivosti rocno obrnil stikalo na on in bi bila zadeva resena. Take paciente usak dan vidim na cesti. Tudi "blendanje" ne pomaga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne vem, če je res vse na ljudi zvračat. Že sam moram biti kr dobro pozoren, da vidim, a mi gorijo luči al ne, podnevi v dežju. Sistem je auto, ravno zato, da prepreči pozabiti prižgat luči, ampak v trenutku, ko pa dela bolj po svoje je pa prej narobe kot pa pomoč.

 

Tolk avtomatike, ampak da bi izkoristili senzor za dež in vklop brisalcev, da bi to zaznal in takrat obvezno vklopil luči - hmmm tolk daleč v razmišljanju pač načrtovallci očitno niso prišli.

  • Všeč 5
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Scr3am napisal:

Pa ravno sedaj ti pravim da to nima nobene veze s tem da je elektricen avto in da spara na zadnjih luceh. Avti so tako debilno narejeni, da ce je dovolj svetlobe gorijo samo dnevne luci spredaj. Zadaj je tema. To je ze od samega zacetka, ko so ven prisle dnevne luci. Je pa res, da bi voznik sam lahko malo razmisljal in pri slabi vidljivosti rocno obrnil stikalo na on in bi bila zadeva resena. Take paciente usak dan vidim na cesti. Tudi "blendanje" ne pomaga.

Fora je, da ti to avto sam nardi, sam pač folk ne gre v nastavitve in ne nastavi sensitivity na mid-high. Jaz sem se ob nakupu sprehodu po vseh nastavitvah in preveril kako in kaj. Enim je pa važno samo da radio špila in ne pipaj.

 

AJA PA ŠE TO, pri pralnem stroju mi dodate program eko sam zaradi tega ker more bit not čeprou je crap, na avtu pa ne more dvignt senzitivnosti luči po default na mid-high????

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sm v bistvu podtalni pogozdovalec morosta in razseljevalec mostiščarjev. Ker v nasprotnem primeru je lov na nutrije s protiletalskim topom preveč enostaven.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Scr3am napisal:

Pa ravno sedaj ti pravim da to nima nobene veze s tem da je elektricen avto in da spara na zadnjih luceh. Avti so tako debilno narejeni, da ce je dovolj svetlobe gorijo samo dnevne luci spredaj. Zadaj je tema. To je ze od samega zacetka, ko so ven prisle dnevne luci. Je pa res, da bi voznik sam lahko malo razmisljal in pri slabi vidljivosti rocno obrnil stikalo na on in bi bila zadeva resena. Take paciente usak dan vidim na cesti. Tudi "blendanje" ne pomaga.

 

Mislim, da se nisva prav razumela.

 

Ja, razumem, da je to zaradi "ekologije" v vseh vozilih ne glede na "pogonsko gorivo". 

 

Ampak a je res tak prihranek, da se tvega varnost v prometu (zaradi pozabljivih voznikov), da je vredno tega?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boss napisal:

Ma ne vem, če je res vse na ljudi zvračat. Že sam moram biti kr dobro pozoren, da vidim, a mi gorijo luči al ne, podnevi v dežju. Sistem je auto, ravno zato, da prepreči pozabiti prižgat luči, ampak v trenutku, ko pa dela bolj po svoje je pa prej narobe kot pa pomoč.

 

Tolk avtomatike, ampak da bi izkoristili senzor za dež in vklop brisalcev, da bi to zaznal in takrat obvezno vklopil luči - hmmm tolk daleč v razmišljanju pač načrtovallci očitno niso prišli.

Vidis ce bi imel (4 leta starega) Seata, bi to izbiro imel :)

- vklop zadnjih dnevnih luci stalno (scandinavian lights)

- vklop zasencenih z vklopom brisalcev

 

pa to sploh se ni vse :) :) :) 

Popravljeno od jures
  • Všeč 3
  • Začuden 1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Screenshot_2023-05-02-07-15-50-58_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

IMG_20230502_072458.jpg

IMG_20230502_072607.jpg

IMG_20230502_072529.jpg

 

Tale "kitajc" bo pa dal popra Tesli in ostalim električarjem. 😊 Cena se začne že pri 45000€,najmočnej#a različica ima domet nad 1000 kilometrov. Tega imel bi tudi jaz. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Screenshot_2023-05-02-07-15-50-58_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

IMG_20230502_072458.jpg

IMG_20230502_072607.jpg

IMG_20230502_072529.jpg

 

Tale "kitajc" bo pa dal popra Tesli in ostalim električarjem. 😊 Cena se začne že pri 45000€,najmočnej#a različica ima domet nad 1000 kilometrov. Tega imel bi tudi jaz. 😊

Točno tako, zato pa Tesla že ceni svojo paleto.... 😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvomim da bo prišlo do tega. 

Večina balkancev še vedno prisega na VW/Audi.

Mimogrede, to ni nobena naložba. 

Znanec in sovaščan je v teh dneh nabavil naložbo katera je hkrati tudi povrh boljša še od vseh coinov in to je legendarni slon pod kodo W140.

Elektrikaši žal nikoli niso in ne bodo nikakršna naložba, ampak stran vržen denar. 

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je DonFelipe napisal:

Dvomim da bo prišlo do tega. 

Večina balkancev še vedno prisega na VW/Audi.

Mimogrede, to ni nobena naložba. 

Znanec in sovaščan je v teh dneh nabavil naložbo katera je hkrati tudi povrh boljša še od vseh coinov in to je legendarni slon pod kodo W140.

Elektrikaši žal nikoli niso in ne bodo nikakršna naložba, ampak stran vržen denar. 

 

Kaj za vraga je slon W140?

Afriški ali indijski?

 

Tak mimo grede, tudi jaz sem imel Alfo tip 940. Zdaj pa googlajte 😆

Popravljeno od godlike
  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.