Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

pred 18 minutami je sportman333 napisal:

boš moral še kaj močnejšega zraven spiti, samo kokice ne pomagajo :)

Pa res....neki močnega, da topi kokice, kot nitro stiropor,..tako jih bom lahko več pojedel

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

To pa ni več hec🧐 

 

 

Družini sredi noči EV-konbi za unvalida zgorel in zažgal hišo....

 

Koga bolj zanima tudi prejšnji video govori o tem,samo tu ni ugibanj itd...in tega bo vedno več🫤

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zavarovalnice bodo zaščitile svoje interese...boli njih k.. za folk...sem na lastni koži občutil-na parkingu ruknil levo-zadaj mojo CX-5 in "spizdil"...na triglavu pa-"to ne more biti avto...to je stebriček itd...in tudi pritožba z meritvami,argumenti itd ni pomagala...za kurčevih 400€ pol pa jih pojdi tožit...pa imam vse pri njih zavarovano..od bajte,zdravstveno...vse....in so po ugotovljeni dodatni skodi zavlačevali 3 mesece z potrditvijo...seveda "stroški poplav",in nimajo cvenka...pol pa k vedo,da bodo v vsakem primeru morali plačati...pač zavlačevanje...

Od sedaj naprej bom samo še gledal,kako jih bom čim bolj "ogulil...vse bom izkoristil kar se da.

 

V konkretnem primeru bi pa izpostavil žrtve-ljudi...če jih sosedje nebi zbudili...še 5min.,in morda nebi preživeli...pa je kombi bil zunaj,ne pa v hiši...

Človeškega življenja ti nobena zavarovalnica ne povrne!

 

Me zanima,kdo v tistem okolišu oz. sosedov bo kupil EV🙄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je skritikrt napisal:

Zavarovalnice bodo zaščitile svoje interese...boli njih k.. za folk...sem na lastni koži občutil-na parkingu ruknil levo-zadaj mojo CX-5 in "spizdil"...na triglavu pa-"to ne more biti avto...to je stebriček itd...in tudi pritožba z meritvami,argumenti itd ni pomagala...za kurčevih 400€ pol pa jih pojdi tožit...pa imam vse pri njih zavarovano..od bajte,zdravstveno...vse....in so po ugotovljeni dodatni skodi zavlačevali 3 mesece z potrditvijo...seveda "stroški poplav",in nimajo cvenka...pol pa k vedo,da bodo v vsakem primeru morali plačati...pač zavlačevanje...

Od sedaj naprej bom samo še gledal,kako jih bom čim bolj "ogulil...vse bom izkoristil kar se da.

 

V konkretnem primeru bi pa izpostavil žrtve-ljudi...če jih sosedje nebi zbudili...še 5min.,in morda nebi preživeli...pa je kombi bil zunaj,ne pa v hiši...

Človeškega življenja ti nobena zavarovalnica ne povrne!

 

Me zanima,kdo v tistem okolišu oz. sosedov bo kupil EV🙄

Lahko bi  tudi razumel, da si ti na parkingu ruknil in "spizdil" ... in v bodoče boš izkoristil vse kar se da ??? Nič od tega ni takega, da bi se kdo pohvalil, pol pa šimfamo etnično manjšino ... Verjetno sem narobe razumel. 🙂

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz nisem tak razumel.

 

To pomeni, da ima prasko, ko bi si normalno mislil, ne bom popravljal, zdaj pa gremo, plačajte.

Jaz v zapisu nisem razumel nelegalnih dejanj.

Lahko pa da so in sem pač naiven.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Janez007 napisal:

Lahko bi  tudi razumel, da si ti na parkingu ruknil in "spizdil" ... in v bodoče boš izkoristil vse kar se da ??? Nič od tega ni takega, da bi se kdo pohvalil, pol pa šimfamo etnično manjšino ... Verjetno sem narobe razumel. 🙂

 

 

Ruknili so mi avto v BTCju pri tržnici...a opazil sem šele doma.

Ker pa je pri poškodbi navpična črta,trdijo,da je od stebrička...čeprav se poškodba na spodnjem delu,kjer je del odbijača celo potrgan,spodnja črna plastična obroba pa celo porinjena not...nadaljuje čez to vertikalno črto.

Po mojem mnenju kaka prikolica,kak dostavnik z nakladalno platformo ali kaj podobnega,ker je na spodnjem delu poškodba kot od traverze/C-profila,kot to imajo spodaj tovorna vozila montirane zadnje luči....

 

In vztrajajo na svojem,ker vedo,da bi moral plačati neodvisnega cenilca in jih tožiti...za tistih 400€ razlike med koriščenjem "parkinga"" in kaskom,pa je meni mojih živcev in časa škoda,in se ne mislim jebati z njimi.

Bom pa koristil nadomestno vozilo,kadarkoli bom rabil...kot bo ravno sedaj...ker imamo še C-Maxa,sem to koristil le redko...sedaj pa,kadar bo le mogoče,tudi če ne bom potreboval,ker le tako jim lahko "vrnem" tam,kjer jih najbolj boli-pri cvenku.

 

O Triglavu govorim,da ne bo pomote.

  • Všeč 1
  • Žalosten 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi, če imaš parking posebej zavarovan, je zavarovalnicam v interesu, da se škoda plača iz kaska, saj škodo v višini odbitne franšize plačaš sam, pa naslednje leto padeš 3 zavarovalne razrede in je na koncu zavarovalnica na boljšem.

Sem sam pred leti podobno situacijo dal skozi, vendar sem se pritožil in sem na koncu dobil priznano iz parkinga.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse imam kar je možno-čisto vse,samo mi ne priznajo škodo iz naslova parkinga,tako da bom moral koristiti kasko...tu pa je odbitna 400€.

Sicer ni kasko problem,ker sem kmalu po tem na novo zavaroval,k je lih poteklo,tako da bom pri naslednjem zavarovanju spet na 100% bonusa tud pr kasku.

Dejansko gre le za to,ali bom doplačal tistih 400€ al ne....je pa cenilec en "fuknjen"....in tud ko so "dali na komisijo"...podpisan lih on...in enako po moji pritožbi-spet on....kot da je edini k je cenilec in edini v komisiji...pol pa si si misli svoje in se buni....očitno jih boli k...

Pač oni so veliki,in si lahko privoščijo..pa jih toži.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odpovej vse police in pojdi k drugi zavarovalnici....sej bolje verjetno ne bo, ampak boš imel pa moralno zadoščenje...😉😁....v takih primerih kak formalni odvetniški dopis pomaga😉, kar pa spet stane...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je skritikrt napisal:

Vse imam kar je možno-čisto vse,samo mi ne priznajo škodo iz naslova parkinga,tako da bom moral koristiti kasko...tu pa je odbitna 400€.

Sicer ni kasko problem,ker sem kmalu po tem na novo zavaroval,k je lih poteklo,tako da bom pri naslednjem zavarovanju spet na 100% bonusa tud pr kasku.

Dejansko gre le za to,ali bom doplačal tistih 400€ al ne....je pa cenilec en "fuknjen"....in tud ko so "dali na komisijo"...podpisan lih on...in enako po moji pritožbi-spet on....kot da je edini k je cenilec in edini v komisiji...pol pa si si misli svoje in se buni....očitno jih boli k...

Pač oni so veliki,in si lahko privoščijo..pa jih toži.

A nimaš kaska brez odbitne franšize?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.