Skoči na vsebino

Mazda CX 3


ppresing

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je ignacij napisal:

Jp, tako kot si napisal, formentor zunaj bomba, notri...žalost.

Ravno zaradi revne notranjosti in preveč digitaliziranisti se nisem odločil za formentorja. In ni mi žal. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto većino časa doživljaš od znotraj in če ti notranjost ni všeč, narediš največjo napako z nakupom. Od zunaj se da marsikatero napako mal spregledat pa četudi so to recimo strešne sani, ki zgledajo glih ene tolk neumno kot košarica D na suhi manekenki z manj kot 50kg teže.

 

Tko, da zunanja oblika te sicer spravi v salon, notranja pa je tista, ki te prepriča v nakup.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsak ima svoje.

Meni najbolj štejejo vozne lastnosti, pa da ni VAG koncern.

 

Če prevedem to na @Boss imenovalec. Ne glede kera košarica je, važno da je dobra v postelji (dobro leži).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa skupek vsega trojega kar v enakih proporcih. Če mi od zunaj ni všeč, potem mi je ostalo brez pomena. Že ko se bližam, da me prevzame z oblinami😉. Enako ostali dve omenjeni komponenti. 

So mi ta novi VW designi povečini bljak zunaj in notri. Touran pa ima armaturo še od prejšnje generacije in kar se mi dopade je zaslon v konzoli in ne vrhu kot velika večina sedanjih vozil. Bolj skladno s celotno podobo armature. Ne pa tiste izbokline, tablice... Mazda ima vse to lepše izpeljano. Bolj elegantno, z občutkom. Pa multifunkcijski gumb je res zakon! Večina drugih proizvajalcev se lahko skrije! 

 

Recimo meni top notranjost ima Volvo. In če bi imel res cekine, bi bil XC60 takoj prva izbira. Še posebej ker mi je všeč tudi zunanjost. Tehnika in lega pa najbrž tudi ni švoh. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Boss napisal:

Avto većino časa doživljaš od znotraj in če ti notranjost ni všeč, narediš največjo napako z nakupom. Od zunaj se da marsikatero napako mal spregledat pa četudi so to recimo strešne sani, ki zgledajo glih ene tolk neumno kot košarica D na suhi manekenki z manj kot 50kg teže.

 

Tko, da zunanja oblika te sicer spravi v salon, notranja pa je tista, ki te prepriča v nakup.

 

Hja, zdaj, košarico D na suhi manekenki se da napolnit - če drugega ne pa vsaj z vato. In potem eno lepo oblekco čez, pa nekako je. Poskusi še ti strešne sani s čim napolnit, mogoče bo pa potem boljše zgledalo...

  • Haha 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sfalil si.

@Boss ni rekel, da fejka D košarico. Ampak da ne paše skupaj deklica, ki se lahko zlomi in tako velika košarica. Da optično ne gre.

Ti pa si že na staromodnih dodatkih. Zdaj ni treba več vate, imajo silikon za to 😆

Popravljeno od godlike
  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, sj veš, kmet pa s hribu doma... Mal žaganja v vrečko pa se lih tko dobr zafila...

 

Če ne pa mal več žganja dedcu, pa bosta lih tko dobr zgledali. Tko deklca z žaganjem v D-košarci kt karavanka s strešnimi sanmi...

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne rečem so prednosti. Če imaš babo s prevelikimi joški jo hitro najdeš v dvorani polni bab, tko kot sem jaz danes brez težav našel svojo Mazdo v prepolni garažni hiši. Prevelike sanke je težko zgrešit.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Boss napisal:

Sej ne rečem so prednosti. Če imaš babo s prevelikimi joški jo hitro najdeš v dvorani polni bab, tko kot sem jaz danes brez težav našel svojo Mazdo v prepolni garažni hiši. Prevelike sanke je težko zgrešit.

@Boss  ima ta problem/prednost (kakor se vzame), da je visok in zdej vidi samo tiste sanke na svojem avtu. Če bi imel SUVa, bi je videl manj in bi bil problem rešen :P :D

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je ignacij napisal:

Zanimivo kako različno vidimo stvari. Meni se pa sanke prov dopadejo, hkrati pa so praktične da ne rabim vsakič posebej šraufat nosilcev v streho ko grem kolesarit.

 

Sej ni point v uporabnosti. Jaz mam problem samo iz estetskega vidika in mi stvari, ki zgledajo preveč kombijevsko ali pa tovorno, sploh niso niti malo privlačne. Tako veliki in okorni SUV-i, kot karavani s to šaro na strehi. Avto mora imeti gladke kupejevske ali pa limuzinske oblike. Celo HB je sprejemljiv. Ja rad imam lepe obline brez kičikiči detajlev. Tako pri avtu kot pri ženskah. Proporci , eleganca, lepota gibanja... to mi pač sede. Ogromne joške, riti k vogal od banke, boki k od VW hrošča pač nekak to niso tko kot žal tudi SUV-i in sanke na strehi ne.

 

Pa še enkrat ... govorimo samo o estetiki in nič drugega. Uporabno je marsikej al pa nič pa naj bo to avto al pa tetica. 😉

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Boss napisal:

 

Sej ni point v uporabnosti. Jaz mam problem samo iz estetskega vidika in mi stvari, ki zgledajo preveč kombijevsko ali pa tovorno, sploh niso niti malo privlačne. Tako veliki in okorni SUV-i, kot karavani s to šaro na strehi. Avto mora imeti gladke kupejevske ali pa limuzinske oblike. Celo HB je sprejemljiv. Ja rad imam lepe obline brez kičikiči detajlev. Tako pri avtu kot pri ženskah. Proporci , eleganca, lepota gibanja... to mi pač sede. Ogromne joške, riti k vogal od banke, boki k od VW hrošča pač nekak to niso tko kot žal tudi SUV-i in sanke na strehi ne.

 

Pa še enkrat ... govorimo samo o estetiki in nič drugega. Uporabno je marsikej al pa nič pa naj bo to avto al pa tetica. 😉

 


Potem bi moral nabaviti raje SUV ;) 😂 …. CX-5 recimo nima sank na strehi ;) … tudi CX-60 jih nima… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Jest napisal:

Potem bi moral nabaviti raje SUV ;) 😂 …. CX-5 recimo nima sank na strehi ;) … tudi CX-60 jih nima… 

 

Sej točno to me najbolj jezi. Če ju gledam nekje od zgornjega roba koles navzgor mi zgledata čist sprejemljivo in če v okolici ni drugih vozil. Ko pa pogledam celotno sliko me pa zagrabijo frustracije. Žal manjko sank in s tem bolj elegantna streha ne odtehtata.

 

Ma jaz spet neki tole gledam, tale linija strehe brez kiča... ufff 💖

 

 

  • Všeč 2
  • Ljubim 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Boss napisal:

Tako pri avtu kot pri ženskah. Proporci , eleganca, lepota gibanja... to mi pač sede.

Jebo te, rad bi videl tvojo izbranko, to pa mora biti petarda.

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so želje in to vidiš na prvi pogled... pol je pa bolj vsebina važna kaj izbereš. A ni to tko k pr avtih? :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boss napisal:

 

Sej točno to me najbolj jezi. Če ju gledam nekje od zgornjega roba koles navzgor mi zgledata čist sprejemljivo in če v okolici ni drugih vozil. Ko pa pogledam celotno sliko me pa zagrabijo frustracije. Žal manjko sank in s tem bolj elegantna streha ne odtehtata.

 

Ma jaz spet neki tole gledam, tale linija strehe brez kiča... ufff 💖

 

 

Kia ni švoh, ravno zadnjič sem se peljal s sodelavko ki ima letnik 21...dober in predvsem zelo ličen avto...sicer sem se peljal 20km....ampak prvi vtis je bil ok...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Boss napisal:

 

Sej točno to me najbolj jezi. Če ju gledam nekje od zgornjega roba koles navzgor mi zgledata čist sprejemljivo in če v okolici ni drugih vozil. Ko pa pogledam celotno sliko me pa zagrabijo frustracije. Žal manjko sank in s tem bolj elegantna streha ne odtehtata.

 

Ma jaz spet neki tole gledam, tale linija strehe brez kiča... ufff 💖

 

 

Ima predhodnik mojega motorja.

Je super. Edino malo majn prostora v notranjosti, kot Focus, ker ima krajšo medosno razdaljo.

Kolega ima 2020 letnik.

 

Kupi hitro, ker če se i20n zaključuje zaradi Euro7. Potem 99% tudi ta motor ne bo posodbljen na Euro7.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je godlike napisal:

Kupi hitro, ker če se i20n zaključuje zaradi Euro7. Potem 99% tudi ta motor ne bo posodbljen na Euro7.

 

Ma dnar ni problem, grem lahko naslednji teden vplačat in bi šel, če ne bi moja šestka bila še takole mlada in bi zdajle ob prodaji zgubil največ. Dva nova avta met je pa totalna zguba in nesmisel. Če že pol bi ta drugi bil lahko mali mestni EV ( @dvorjan se je kar stopil od sreče 😄).

 

Ker je pa tole tema o CX-3 pa tud malo gledam naokoli, da bi za fotra kupil eno rabljeno in da upokojimo njegovo skoraj 20 let staro šestko. Je ratal bistveno prevelik in neroden za njegove potrebe in glede na leta tudi prenizek.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 9. 3. 2024 ob 13:55 je Boss napisal:

 

Ma dnar ni problem, grem lahko naslednji teden vplačat in bi šel, če ne bi moja šestka bila še takole mlada in bi zdajle ob prodaji zgubil največ. Dva nova avta met je pa totalna zguba in nesmisel. Če že pol bi ta drugi bil lahko mali mestni EV ( @dvorjan se je kar stopil od sreče 😄).

 

Ker je pa tole tema o CX-3 pa tud malo gledam naokoli, da bi za fotra kupil eno rabljeno in da upokojimo njegovo skoraj 20 let staro šestko. Je ratal bistveno prevelik in neroden za njegove potrebe in glede na leta tudi prenizek.

Če veliko nuca prtljažnik in se vozi po AC jo odsvetujem, drugače pa definitivno priporočam, ker je top avto, meni je bil super - razen velikosti.

 

Thats what she said.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je NevLado napisal:

Če veliko nuca prtljažnik in se vozi po AC jo odsvetujem, drugače pa definitivno priporočam, ker je top avto, meni je bil super - razen velikosti.

 

Z mamo se sama vozita, zadnje čase več ali manj bolj do štacune, pokopališča, do prjatlov v bližini. AC bi videla več ali manj maksimalno 15x letno - parkarat recimo od Lj do Lesc al pa Lj. obvoznica. Velikost ne rabita oziroma je bolje, da je avto krajši in bolj okreten.

 

Tko, da to je to.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Boss napisal:

 

Z mamo se sama vozita, zadnje čase več ali manj bolj do štacune, pokopališča, do prjatlov v bližini. AC bi videla več ali manj maksimalno 15x letno - parkarat recimo od Lj do Lesc al pa Lj. obvoznica. Velikost ne rabita oziroma je bolje, da je avto krajši in bolj okreten.

 

Tko, da to je to.

No če sta sama ni panike, ampak res - če imaš dvojno dno in imaš tisti pokrov gor, ti hofer kvadratna vrečka papirnata ne gre v prtljažnik, ker je potem tako nizek :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je Boss napisal:

 

Z mamo se sama vozita, zadnje čase več ali manj bolj do štacune, pokopališča, do prjatlov v bližini. AC bi videla več ali manj maksimalno 15x letno - parkarat recimo od Lj do Lesc al pa Lj. obvoznica. Velikost ne rabita oziroma je bolje, da je avto krajši in bolj okreten.

 

Tko, da to je to.

Za moj okus, najlepši dvignjen mali avtoček. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.