Skoči na vsebino

Mobilna telefonija

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 28 minutami je TBA napisal:

Moj s20u ma exynosa 990

 

 

A tole :D

 

 

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 4 urami je g.Wankel napisal:

 

A tole :D

 

 

rofl.. ne ni ta :D haha ka je to za en fake galaxy s20u. haha sm se kr dobr nasmeju :D

Napisano
dne 26. 2. 2023 ob 13:47 je TiEn napisal:

Priporočam
Mobi čuk

Uff, nostalgija. Meu pomoje ravno ta model al je biu še en starejši.

Napisano
dne 2. 3. 2023 ob 17:05 je Boss napisal:

 

Če bi redno spremljal forum sem to že objavil in zraven tudi napisal, da je to menjava po 5 letih uporabe S9. Pa ga ne bi, če ne bi baterija komaj še kej zdržala, pa da sem dobival sporočila na ekran, da jo je treba menjat, pa da ne bi bila slika že rahlo zapečena na OLED ekranu, pa da USB-c port ni več deloval. Tko da ja pride tudi enkrat dan, ko je treba stvar zamenjat - ko pa bo kapitalizem spet začel izdelovati stvari za dolgotrajno uporabo bi pa še počakal. 😜

 

 

Zanimiva izjava nekoga na forumu, kjer debatiramo o nakupih premijum vozil za 30+k€. 🤣😂🤡

He, evo jaz isto. Meu s9 (še vedno ga imam) pa sem kupil s22 ravno zaradi baterije, ki je počepnila. Mi ne pa s9 še dons izjemen. Mam ga za rezervo. Je pa roza( čist fukiš barva😁). Težav z ekranom in ostalim pa ni .

  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano

Žena ima mojega bivšega S8 in je še vedno špica. Display je itak top, brzina tudi, fotiču se pa seveda že pozna malo, da je v letih, ampak naredi čisto spodobne slike, če seveda nisi prezahteven :) Baterija je bila takrat 1x menjana v sklopu garancije in je še v redu. 

Napisano

Hehe, glede čipovja...razlike so precej minimalne kar večina tu gor ne bi opazila, ker imate precej opravit z Mazdami😉

Napisano

Prišel sem do zaključka, da bom nabavil nov mobitel - S23 in bom S20 pospravil v predal. Žal mi je, ker mi je telefon 3 leta super služil...

Sem se pa iz tega nekaj naučil - od sedaj naprej bom vedno dajal na prednje steklo še dodatno zaščito.

Napisano

Jaz nimam nič, samo eno folijo, ampak ovitek odtehta precej, ker ga zaščiti malo čez rob še. Ampak, če pa kaj direktno pade pa nimaš kaj..

Napisano (urejeno)

Na S21 fe sem nalepil zaščitno steklo in ga nataknil v silikonski ovitek. Teža je s 177g zrasla na cca. 214g. :(   

 

image.png

Popravljeno od Janez007
Napisano (urejeno)
pred 50 minutami je SpEkTr napisal:

Se pravi ti je dobro služil, samo si razbil steklo? 

 

Ja. Razbil sem zadnje steklo že drugi dan (ko še nisem imel ovitka) in sem hotel menjat v kratkem skupaj za baterijo (100 eur) in bi s tem podaljšal življenjsko dobo telefona za vsaj 2 leti še.

Par dni nazaj se mi je pa razbilo še sprednje steklo... popravilo vseh stvari bi me prišlo 360€, nov S23 pa pride 24*30 (720 eur).

 

 

pred 3 minutami je Janez007 napisal:

Na S21 fe sem nalepil zaščitno steklo in ga nataknil v silikonski ovitek. Teža je s 177g zrasla na cca. 215g. :(   

 

image.png

 

Cena tega?

Popravljeno od pob
Napisano
pred 3 urami je Gregster napisal:

Uff, nostalgija. Meu pomoje ravno ta model al je biu še en starejši.

 

 

Bi je se en model prej... zelen :D ...

 

image.png

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Jaz imam silikon ovitek 360... 

Spredaj in zadaj. Aparat je po 4ih letih kot nov...pa tudi parkrat padel po tleh. 

Napisano

Zaenkrat mi telefon ni prav velikokrat padel iz rok… ne maram pa na zaslonu nobenih dodatnih folij ali stekel… Se mi zdi, da potem obcutek enostavno ni enak, kot brez… pa se kolikor sem ze bral, se dostikrat zgodi, da kaksni senzorji ali fingerprint readerji ne delujejo pravilno… Sicer tega ni veliko, se pa zgodi tudi to… Imam pa telefon ponavadi v kaksnem ovitku…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 1 uro je Janez007 napisal:

Na S21 fe sem nalepil zaščitno steklo in ga nataknil v silikonski ovitek. Teža je s 177g zrasla na cca. 215g. :(   

 

image.png

Mene sploh ne moti toliko teža kot pa širši filing v roki.

 

Sem kupil za 70 eur tistega original Apple, silikonski, ma je telefon pol ko ena cigla.

 

Imam iz kitajske trgovine v BTC za 4 eur ovitek za iphona sedaj ker sem ga zadaj razbil in da mi ne padajo koščki vsepovsod - boljše

Napisano
pred 15 minutami je NevLado napisal:

Mene sploh ne moti toliko teža kot pa širši filing v roki.

 

Sem kupil za 70 eur tistega original Apple, silikonski, ma je telefon pol ko ena cigla.

 

Imam iz kitajske trgovine v BTC za 4 eur ovitek za iphona sedaj ker sem ga zadaj razbil in da mi ne padajo koščki vsepovsod - boljše

 

image.png

Napisano (urejeno)
pred 43 minutami je Bini napisal:

Ka maš moj telefon....?zmeden?

 

Vedno si naštimam črno ozadje, pa čim manj kičaste ikone. Tudi na PC.

 

Sicer pa mi je ostala v lepem spominu majhna tanka modra Nokia 8210 in kasneje zelo kakovostna Nokia 6230i. Mobitel je imel že v tistih časih kar dobro izbiro, servisiral pa je Nokie Telaray (Trnovo v Ljubljani, enkrat so mi razkazali servis in novo mašino za lepljenje čipov ... ni bila poceni). Vse to je sedaj zgodovina. :) 

 

image.png  image.png

 

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 2 urama je Jest napisal:

Zaenkrat mi telefon ni prav velikokrat padel iz rok… ne maram pa na zaslonu nobenih dodatnih folij ali stekel… Se mi zdi, da potem obcutek enostavno ni enak, kot brez… pa se kolikor sem ze bral, se dostikrat zgodi, da kaksni senzorji ali fingerprint readerji ne delujejo pravilno… Sicer tega ni veliko, se pa zgodi tudi to… Imam pa telefon ponavadi v kaksnem ovitku…

Kateri ovitek pa uporabljaš? Jaz sem namreč v 1,5 letu že dva zamenjal, pa je ta spet uničen. 
 

se splača čakat na iPhone 15 ali vzeti 14? Ali cene pri Telekomu kaj padejo pred izdajo nove generacije. Imam prvi iPhone pa ne vem kako potekajo nihanja cen.

 

prej sem imel S20+, pa žal nisem bil zadovoljen z njegovim delovanjem. Ga uporablja sedaj žena pa zadnje pol leta iz Gmaila ni mogla odpirati PDF in ostalih priponk. Zadnja posodobitev je težavo rešila.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Je zadnjič montiral pri meni mojster. Že 10 let sodelujeva. Skozi dela vse z Millwakue-jem. Pa sem ga vprašal kak servisira, ker se baje ne da. Je rekel, da 5 let dela, potem za dobro ceno proda naprej. Crknilo pa mu še nič ni.   V glavnem. Ne samo servis, tudi lastništvo me moti pri njih. Da ne bo pomote.
    • Zakaj pa je tvoj odrešenik ni spustil? Bi lahko na tak način blažil kronske težave, ne pa najemal kredite in delil dodatke.
    • Golob je kriv 😆   Aja, če bi bil Golob, bi bil še cenejši, ker bi marža ostala nižja 😉
    • To sem mislil v kontekstu zmogljivosti...tisto,ko sem pisal o max. navoru. Drugače pa imaš 100% prav. Rotirajoči stroji-vrtalni vijačnik,udarni vijačnik,cirkular,kotna brusilka,tračna žaga,motorka itd...tukaj se pri meni konča. Tudi pri svedrih,žagicah ipd.-dreka ne kupujem več...sem imel eno res neprijetno izkušnjo pri svedrih. Sem nekdaj za "mali cvenk" kupil ene svedre...Mister tool ali nekaj takega🙄...je že zeloooo dolgo tega...cca. 30-35 let....v setu svedri za kovino,svedri za les,svedri za kamen.... In sem vrtal luknjo 5mm v pločevino-Knauf-profil...z levo roko držal profil,z desno vrtal z vrtalnikom Kress 500BS-sem ga tukaj že predstavil. In ko je sveder zagrabil-pok,se je sveder zlomil,in spodrsne stroj proti roki😲.... Sem imel še srečo-lih tisti 1cm,kjer gre žila čez kito ni vtrgalo,drugače pa kar orng rana....se je na srečo kar dobro zacelilo,a kri je bilo "adijo pamet...,da je žena skoraj v nezavest padla.....je dobesedno "teklo" po tleh...😬 Pa si pol misliš-butelj...samo k je že prepozno....🙁   Dreka-ne hvala....toliko se pa imam rad,da mi tega ni treba.  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.