Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Aja to si men mahal... jaz sem pa mislil, da ti je kak?en hro?? za?el pod ?elado :hudicek:

 

Te?ko te je prepoznat k si oble?en kot terminator, ?ele ko sem tablico zagledal se mi je pobliskalo da si to ti... se pa? na motorje ?ist ni? ne spoznam in so mi vsi ve? ali manj isti, tako da bom naslednji? bolj pozoren.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja to si men mahal... jaz sem pa mislil, da ti je kak?en hro?? za?el pod ?elado :hudicek:

 

Te?ko te je prepoznat k si oble?en kot terminator, ?ele ko sem tablico zagledal se mi je pobliskalo da si to ti... se pa? na motorje ?ist ni? ne spoznam in so mi vsi ve? ali manj isti, tako da bom naslednji? bolj pozoren.

vidi se me pa a ne :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot kaze ljudem preglavice povzroca siroka tropasovnica v Vrhniski klanec, kjer je praviloma desni vozni skoraj vedno prazen ...

Slovenska sebicnost v vrhuncu ...3 pasovi, desni vedno prazen, vsi seveda silijo v levega.

Mater v nemciji in ostali zahodni evropi, sploh v franciji in na nizozemskem, kjer so omejitve po 120 je kar lepo gledat kako se vsi vozijo tekoce in takoj ko das zmigavc se umaknejo v prazen pas...ne pa tle se hoces ukljucevat na avtocesto in ponavadi je treba po gasu da unga sebicneza prehitis...

 

In kdaj bodo koncno dojel, da se na kriziscu ne razvrsti po crtah ampak imaginarni krivulji, da jih lahko grez cez semafor vec kot en???

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar se peljal mimo verjetno movega masakra na ac. Kombi na strehi, avti razmetani... In to na prikljucku kozarje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizda no. Vse je neprilagojena hitrost. En pade zdrsne umre neprilagojena, drugi v ISTEM ovinku pade in mu ni nic.

 

A res ne bo noben priznal da so nase ceste smrtni nevarbe, razpokane, zlizane, polne peska skal....

 

54 letnika v skupini verjetno nista neizkusena divjaka.

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/padec-na-cesti-pri-trenti-usoden-za-avstrijskega-motorista.html

 

54-letni motorist zaradi hitrosti zapeljal v prepad in umrl

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slovenska sebicnost v vrhuncu ...3 pasovi, desni vedno prazen, vsi seveda silijo v levega.

Mater v nemciji in ostali zahodni evropi, sploh v franciji in na nizozemskem, kjer so omejitve po 120 je kar lepo gledat kako se vsi vozijo tekoce in takoj ko das zmigavc se umaknejo v prazen pas...ne pa tle se hoces ukljucevat na avtocesto in ponavadi je treba po gasu da unga sebicneza prehitis...

 

In kdaj bodo koncno dojel, da se na kriziscu ne razvrsti po crtah ampak imaginarni krivulji, da jih lahko grez cez semafor vec kot en???

To je napaka na?ih vrlih projektantov avtocest, ki delajo raje dodatne po?asne pasove namesto, da bi delali oz. risali ?rte tako, da nastane dodaten prehitevalni pas. Tako bi po?asna vozila normalno peljala vedno po skrajno desnem pasu, ker bi jih tako tudi ?rte po tleh tako vodile, sedaj pa samo vozijo naravnost po voznem pasu in ko se cesta raz?iri na dodaten po?asen pas, ostanejo na srednjem pasu, prehitevalni pas je zabit, po?asen pa prazen...

Saj to bi lahko ?e popravili z ustrezno narisanimi ?rtami in novimi tablami.

 

Na kri?i??u pa itak, na prehod za pe?ce (morda pol metra dlje) in stop, da bi pa zapeljal do sredine kri?i??a, pa no go. Res redko kdo tako zapelje v kri?i??e.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je napaka na?ih vrlih projektantov avtocest, ki delajo raje dodatne po?asne pasove namesto, da bi delali oz. risali ?rte tako, da nastane dodaten prehitevalni pas. Tako bi po?asna vozila normalno peljala vedno po skrajno desnem pasu, ker bi jih tako tudi ?rte po tleh tako vodile, sedaj pa samo vozijo naravnost po voznem pasu in ko se cesta raz?iri na dodaten po?asen pas, ostanejo na srednjem pasu, prehitevalni pas je zabit, po?asen pa prazen...

Saj to bi lahko ?e popravili z ustrezno narisanimi ?rtami in novimi tablami.

 

 

To se jaz tudi spra?ujem zakaj je tako. Ker je la?je se z hitri vozilom se vklju?it kakor z po?asnim.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

V sobot zjutraj je okoli mene letalo polno siren

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/v-prometni-nesreci-izven-naselja-zgornje-gruskovje-ena-oseba-umrla.html

 

?al niso do?akali Hrva?kega morja.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam so res opice tile audi fahrerji...

Vceraj tam pri trojanah kjer potekajo dela na cesti, in se pred tunelom moras razvrstit na levi ali desni pas (smer mb-lj), sem ostal na levem. Neprekinjena crta, hitrost omejena na 80. Sem vozil 90 po stevcu, nakar seveda pride vsemogocmi A4 tdi in zacne blendat ko budala in se mi priblizuje na 2 cm...pol koncno gre na desni pas in me prehiti po desni in pri tem kao izvede protestni manever ala se bom vatw zaletu..

Jaooo ker debil moras bit, da se ti vse to. Namesto da pocakas tisyih 500m in pol pac gres normalno mimo...ceprav je ta vozil zelo hitr, ker pac ma audija tdi haha

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam so res opice tile audi fahrerji...

Vceraj tam pri trojanah kjer potekajo dela na cesti, in se pred tunelom moras razvrstit na levi ali desni pas (smer mb-lj), sem ostal na levem. Neprekinjena crta, hitrost omejena na 80. Sem vozil 90 po stevcu, nakar seveda pride vsemogocmi A4 tdi in zacne blendat ko budala in se mi priblizuje na 2 cm...pol koncno gre na desni pas in me prehiti po desni in pri tem kao izvede protestni manever ala se bom vatw zaletu..

Jaooo ker debil moras bit, da se ti vse to. Namesto da pocakas tisyih 500m in pol pac gres normalno mimo...ceprav je ta vozil zelo hitr, ker pac ma audija tdi haha

 

 

Menda vcasih pomaga, da poklices policijo in sporocis tip in barvo avta ter registrsko oznako in seveda kaj se je zgodilo... Kot sem bral (nisem se samo tega prakticiral) naj bi se policisti vcasih celo zganili, ce so ravno kje v blizini ... in takega salabajzerja malo pomasirajo :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Menda vcasih pomaga, da poklices policijo in sporocis tip in barvo avta ter registrsko oznako in seveda kaj se je zgodilo... Kot sem bral (nisem se samo tega prakticiral) naj bi se policisti vcasih celo zganili, ce so ravno kje v blizini ... in takega salabajzerja malo pomasirajo :) ... 

 

Ga pomasirajo - ampak je zelo za?eljeno, da gre? za pri?o. ?e bolj je za?eljeno, ?e ima? ?e kak?ne registrske ?tevilke, da dobijo ve? pri?. Druga?e je samo beseda proti besedi in ?e si debil najde dobrega odvetnika, ni ni? kriv...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?as mi ni ve? jasno, kaj se grejo s konstantnim drkanjem folka, ki je 5 ur na soncu stal v koloni. A da bodo 5 ur sedeli v avtu ?isto na miru, da bodo poptv-jemskim novinarkam zadovoljili feti?isti?no ?eljo, da nih?e ne sme iz avta v senco. Bo pri?lo intervencijsko vozilo - ja bo z vklju?eno sireno in ?e nisi gluh verjetno ne bo? sko?il glih pred njega.

 

Res bi bilo dobro zaprt tele novinarke v avto za 5 ur in naj stojijo na mestu... res me zanima a bodo zdr?ale ve? kot tri ?etrt ure.

 

Kot drugo pa naj poka?ejo tablice tistih, ki so vozili vmes... a to pa ne, ker bi bilo res zanimivo kdo po?enja pizdarije.

 

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/trcilo-pet-vozil-avtocesta-v-smeri-ljubljane-zaprta-naredite-prostor-za-resevalce-in-ne-zapuscajte-vozil.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu se pa popolnoma strinjam. Iz izku?enj. Ko stoji? 3-4 ure v Nem?iji na tropasovnici zaradi nesre?e, termometer ka?e pa 34?C je nekako nudobno par ur sedeti notri ali pa zadr?ati malo potrebo... Drugo so uni geniji, ki na fotki ska?ejo po nasprotnem pasu ali pa se ?vercajo med kolonama. Da pa zahtevajo, da se par ur sedi v avtu, na ?go?em soncu je pa kretenizem. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no na to sem mislil... in zakaj so pre?kali cesto? Na strani, kjer je bila nesre?a je protihrupna ograja in nima? it kam odto?it. Res bi rad videl nekoga (sploh ?enske) da bi bile pripravljene tam v koloni vsem na o?eh po?epnt in se polulat. Zato so verjetno hodili na drugo stran, kjer je pod cesto travnik in ni vsem na o?eh. In ?e se dobro pogleda film?ek se to?no vidi, da ?ez te?ejo tetice... verjetno ne v ?oping ampak je pa? po tolkih urah potreba prevelika pa naj se novinarke poptv-je ?e tako zgra?ajo in policija ?e tako moralizira in budali.

 

Kdor ?e nikoli ni bil v taki situaciji pa? lahko pametuje sploh, ?e je v klimatiziranem studiju, kjer mora biti na stolu le za kake dobre pol ure.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf tole pa je bilo konkretno razdejanje in dobro da je mulc pre?ivel ali da ne bo imel trajnih posledic;

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/foto-19-letnik-pijan-z-avtomobilom-v-starejso-hiso-nato-je-pobegnil.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vozim po avtocesti. Iz Sela se na avtocesto pripeljejo trije avtomobili. Ker je prehitevalni prost, se prestavim nanj in "sprostim" vozni pas. Prva dva pohodita gas in se proti koncu pospe?evalnega pasu prestavita na vozni pas. Tretji pa kar takoj, ko je le lahko, zavije s pospe?evalnega na vozni in nato pred mene na prehitevalni. :vskalo:

 

Kdo ugane, kateri od udele?enih vozil je bil Audi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eden je bil Audi, druga dva pa verjetno ?rna Bmw-ja in so si medsebojno merili faluse v vo?nji? :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No to?no to se je meni zgodilo s tistim ?vabom v avtodomu (sem ?e razlagal tukaj) sam da sem moral bremzat in lovit centimetre ob ograji, dfa se je iz?lo.

 

Druga?e imam pa polhn kurac tehle na?ih pametnjakovi?ev, ki nam razlagajo kako moramo vozit in kako nas bodo ?e bolj drasti?no kaznovali, tuja sodrga pa se iz?ivlja na na?ih cestah pa jim o?itno kej dost ne morejo al pa no?ejo narest.

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/divjaki-na-dolenjki-prvi-290-km-h-druga-dva-232-km-h.html

 

Kar se tega ti?e komaj ?akam, da bo konec poletja, ker kaj po?enejajo tele turisti na na?ih cestah res ni ni?emur podobno pol se pa ?udmo od kod taka ?rna statistika v teh nekaj mesecih poletja. :angry2::angry:

 

O?itno moja opa?anje le niso tako iz trte zvita, kot nekateri ho?ejo prikazat tudi tukaj na forumu

 

http://www.zurnal24.si/tujci-slovenija-hitrost-kazen-cezmejno-kaznovanje-policija-poloznica-clanek-256237

 

kot ka?e dolo?ene zadeve iz statistike po?asi prihajajo na plano.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.