Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

PRVI zadetek ko napi?e? najpogostej?i vzrok za nesre?e, vr?e tole.

Ti tomacuki pa krpej, krpej, krpej.....Cajta ma? o?itno dost.

Dokler ne bo? svoje lastne butice stolkel zarad prevelike brzine, verjetno ne bo? verjel.

 

A ti zna? prebrat tud naprej - ne samo prvi odstavek v "tvojem" linku. Beri Loj-Zi (cool ime - ti pristaja :hudicek: ) . Sej lepo pi?e sam prebrat je treba in razumet napisano.

 

Naslednji izredno pomemben dejavnik je alkohol. ?e posebej eksplozivna in uni?ujo?a je kombinacija alkohola in mladostne drznosti.

 

Neprilagojena hitrost vo?nje.

Nepravilni premiki z vozilom.

Nepravilna stran vo?nje.

Neupo?tevanje pravil prednosti.

Neustrezna varnostna razdalja.

Nepravilno prehitevanje.

Tako je - neprilagojena hitrost - hitrosti ne prilagodijo situaciji. Ta je lahko v dolo?eni situaciji tudi bistveno ni?ja od omejitev ali pa tudi bistveno vi?ja. Res je znak ali splo?ne omejitve omejujejo hitrost in to ravno zaradi budal in omejencev, ki brez navodil ?e fla?e skoraj ne znajo odpreti. Zato je potrebno napisati neke okvirje omejitev, ker eni bi resni?no vozili brez glave. Potem ima? pa takole - omejitve postavijo na osnovi slab?ih prometnih pogojev - mokra cesta, gume in avtomobili slab?e kakovosti in starej?ih letnikov, podpovpre?nega znanja upravljanja vozila.

 

Torej, ?e je cesta suha, vremenski in cestni pogoji ustrezni, psihofizi?no stanje voznika ustrezno, gume dobre, znanje upravljanja vozila ustrezno se ne bo zgodila nobena drama, ?e bo kdo vozil 10km/h ali 20km/h ve? od omejitev (ne govorimo o omejitvah znotraj naselij). ?e vedno je to PRILAGOJENA hitrost ?etudi je NAD omejitvijo. Glej tukaj se ne dotikam sploh vpra?anja a je to kr?enje zakonov ali ne, ker na cesti jih kr?i? dnevno tudi ti pa se verjetno sploh ne zaveda?, da jih. A se ustavi? pred STOP znakom? Se nato pomakne? neprej v prvi prestavi in se ?e enkrat ustavi? na to?ki, kjer ima? situacijo v vidnem polju? A za vsako spremembo smeri da? smerokaz? Da? vedno ?tiri ?migavce, ko zapelje? vzvratno? Se vedno postavi? v kri?i??u dovolj globoko v samo kri?i??e? Prehiti? po?asen traktor pri hitrosti 20km/h le tam, kjer je dovoljeno prehitevanje pa ?etudi bi moral voziti za njim 5 kilometrov in bi ti to pobralo ?etrt ure ?asa?

 

Tole lahko na?tevam v nedogled in vse te male kr?itve prometne varnosti ne zmanj?ujejo, ?e so le narejene po pameti brez, da bi kogarkoli ogro?ali. Isto velja za majhne prekora?itve hitrosti, ?e so narejene tako, da ?e vedno govorimo o PRILAGOJENI hitrosti. To ne bo zmanj?alo prometne varnosti jo pa zmanj?ujejo resni?no tisti, ki gredo v ekstremna kr?enja ampak takih prekr?karjev (resni?nih divjakov) je relativno malo glede na celotno vozni?ko populacijo oziroma populacijo vseh udele?encev v prometu.

 

 

Pa ?e nekaj Loj-Zi, ker te beremo kot odprto knjigo. V tvojih mlaj?ih letih si bil o?itno precej brezobziren voznik (to se ti pozna v tvojih tekstih ?e danes, ker ti ego ne dopu??a nobene empatije) in precej nevarno neprilagodljiv. Naredil si nekaj pizdarij in kot ka?e so se ti vse sre?no iz?le saj si danes ?e vedno med nami. Ne more? pa nikakor tega tvojega obna?anja valit na druge ljudi, ?e?, da so vsi tak?ni kot si neko? bil sam in da ?e si bil neko? kot mlaj?i en tak divjak to ne pomeni, da so tisti, ki so danes teh let enaki. Vidi? tu je tvoja najve?ja napaka, ker vse ljudi sodi? po svoji podobi (skoraj se ima? za boga pa nisi, verjemi) in res velika ve?ina ljudi je hvalabogu resni?no druga?na in gre skozi ?ivljenje tako, da se u?i iz napak drugih, da se jim zato ni treba u?it iz svojih, ker jih ne po?enjajo.

 

Ko bo? enkrat presegel tisto zagamano govedarsko samov?e?no ego podobo in bo? znal pogledati ?e iz o?i drugih oseb bo? neko? mogo?e doumel, da je svet precej druga?en kot si ga slika? v svoji mali glavi v svojem omejenem poznavanju sveta in med?love?kih odnosov. Morda takrat enkrat bo? razumel, se pa bojim, da bo prepozno saj glede na tvoja leta se to nikoli ne bo zgodilo, ker en lep pregovor pravi "starega psa ne nau?i? novih trikov".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimajo vsi sre?e da postanejo stari in senilni. Marsi kdo, ki je moral mlad umret zaradi divjaka ali zaradi svojega lastnega divjanja, bi se mogo?e tud raje postaral in postal senilen, kot pa mlad umrl.

V sosednji vasi ve?krat vidim fanta, ki sedi na balkonu in nemo gleda na cesto al pa kar nekam v daljavo. Fant je bil star 22let, ko se je s svojim golfomGTI, ZARADI PREVELIKE HITROSTI, skantal in prevrnil v enem grmovju. Fant je dobil te?ke po?kodbe glave in nikoli ve? ne bo vozil avta in tudi divjal ne bo ve?. Reve? je ?e v svojih rosnih letih postal senilen.

 

To?no tako, Loj-Zi tudi taki obstajajate, ki se morate sami u?iti iz svojih napak. Enim se izzide, drugim pa ne. In edina skupna zna?ilnost takih je, da imate svoj prav pa ne glede kako bebast je, ne poslu?ate ni?esar, ste prepri?ani da ste najpametnej?, da veste ?isto vse, se ne pozanimate, ne poslu?ate argumentov, ve?jo veljavo imata ?ank debata, kot leta in leta znanj razli?nih ljudi.

 

Take ljudi nima smisla prepri?evat v nekaj, nima smisla jim karkoli dokazovat, dajat primere, osvetljevat razli?ne gledi??a, ponujat znanja. To ste tipi ljudi, ki MORATE PROBAT, morate iti z glavo skozi zid in ?e rata se nekateri ?ele zaveste kako neumni ste, ?al pa vsem ne rata in posledice so lahko nepopravljive.

 

?e se Loj-Zi najde? v tem pisanju ni naklju?je in tudi ni nenamerno. Si pa pa? eden tistih, ki jim je uspelo z glavo skozi zid brez nekih huj?ih posledic, ti dam pa plus, da te je vsaj to streznilo, ?eprav si iz ene skrajnosti za?el v drugo ?isto kontra skrajnost. Ve?, nobena skrajnost pa ni dobra, niti ni bila niti ne bo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bos ni res! Spet motovili?.

Omejitev hitrosti NI splo?na omejitev. Omejitev hitrosti je KON?NA IN NAJVI?JE DOVOLJENA hitrost. Hitrost se potem mora prilagajat samo NAVZDOL. Manj lahko vozi?, ve? pa ne. Dol JA, navzgor NE!

 

In ja, prebral sem tekst naprej, ki pi?e o alkoholu. O?itno ga TI nisi prebral, al pa si tako bogi, da enostavno ne zastopi?, da se alkohol porazdeli na VSE vzroke nesre?, ne samo pri hitrosti. Alkohol je lahko samo sekundarni vzrok, za VSE vzroke nesre?, nikakor pa ne more bit primarni vzrok za hitrost. Nih?e ne more zatrdit, da pijanec zmeraj vozi narobe, trezen vozi pa zmeraj prav. Marsi kak?en pijanec vozi celo bolj pametno, kot pa nekdo trezen. In ko govorimo o sekundarnih vzrokih, bi se dalo spet debatirat do onemoglosti, ker telefonisti niso ni? bolj?i in ni? bolj varni kot pijanci. V prej?njem postu sem ti sku?al to razlo?it, pa zgleda spet zaman. Tud, ?e bi bil alkohol edini dejavnik pri vzrokih nesre?, torej vsi pijani, ki so naredili nesre?o, bi ?e zmeraj ostal prvi vzrok za nesre?e, HITROST.

Hitrost vodi, pol za njo so pa ?e

Nepravilni premiki z vozilom.

Nepravilna stran vo?nje.

Neupo?tevanje pravil prednosti.

Neustrezna varnostna razdalja.

Nepravilno prehitevanje.

itd...

itd...

itd...

 

A je to res tako te?ko zastopit?

 

To?no tako, Loj-Zi tudi taki obstajajate, ki se morate sami u?iti iz svojih napak. Enim se izzide, drugim pa ne. In edina skupna zna?ilnost takih je, da imate svoj prav pa ne glede kako bebast je, ne poslu?ate ni?esar, ste prepri?ani da ste najpametnej?, da veste ?isto vse, se ne pozanimate, ne poslu?ate argumentov, ve?jo veljavo imata ?ank debata, kot leta in leta znanj razli?nih ljudi.

 

Take ljudi nima smisla prepri?evat v nekaj, nima smisla jim karkoli dokazovat, dajat primere, osvetljevat razli?ne gledi??a, ponujat znanja. To ste tipi ljudi, ki MORATE PROBAT, morate iti z glavo skozi zid in ?e rata se nekateri ?ele zaveste kako neumni ste, ?al pa vsem ne rata in posledice so lahko nepopravljive.

 

?e se Loj-Zi najde? v tem pisanju ni naklju?je in tudi ni nenamerno. Si pa pa? eden tistih, ki jim je uspelo z glavo skozi zid brez nekih huj?ih posledic, ti dam pa plus, da te je vsaj to streznilo, ?eprav si iz ene skrajnosti za?el v drugo ?isto kontra skrajnost. Ve?, nobena skrajnost pa ni dobra, niti ni bila niti ne bo.

 

Ne Boss, spet lapa?.

Ti si tisti, ki tukaj prodaja? ?ank debate, oziroma debate ve?ine foruma?ev, ki so/ste po ve?ini tudi prehitri vozniki, ne jaz. Ti si tisti, ki ne verjame? statistikam ne jaz.

Jaz res ne vem, zakaj vse vas moti samo ta hitrost, nikogar od vas pa ne moti; nepravilni premiki z vozilom, nepravilna stran vo?nje, neupo?tevanje pravil prednosti, neustrezna varnostna razdalja, nepravilno prehitevanje itd.....

A je to mogo?e kaj v zvezi z va?im obna?anjem in va?im lastnim delanjem doti?nega prekr?ka oziroma vzroka?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne Boss, spet lapa?.

Ti si tisti, ki tukaj prodaja? ?ank debate, oziroma debate ve?ine foruma?ev, ki so/ste po ve?ini tudi prehitri vozniki, ne jaz. Ti si tisti, ki ne verjame? statistikam ne jaz.

Jaz res ne vem, zakaj vse vas moti samo ta hitrost, nikogar od vas pa ne moti; nepravilni premiki z vozilom, nepravilna stran vo?nje, neupo?tevanje pravil prednosti, neustrezna varnostna razdalja, nepravilno prehitevanje itd.....

A je to mogo?e kaj v zvezi z va?im obna?anjem in va?im lastnim delanjem doti?nega prekr?ka oziroma vzroka?

 

Oprosti, ampak a ti zadnje ?ase pozablja? vzet redno dozo tablet? Ker tole je pa rahlo noro ratal. Zdej nam o?ita? stvari, ki jih ves ?as poudarjamo. Ne resno, zdej je pa konec heca - kaj je narobe s tabo? Glej povej nam, da si pa? psihi?ni bolnik pa te pustimo pri meru, ker iz bolnikov se res ni lepo norca delat. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oprosti, ampak a ti zadnje ?ase pozablja? vzet redno dozo tablet? Ker tole je pa rahlo noro ratal. Zdej nam o?ita? stvari, ki jih ves ?as poudarjamo. Ne resno, zdej je pa konec heca - kaj je narobe s tabo? Glej povej nam, da si pa? psihi?ni bolnik pa te pustimo pri meru, ker iz bolnikov se res ni lepo norca delat. :ne vem:

 

O psihi?nem bolniku lahko spet debatirava. Ti si celo nekaj dni/tednov nazaj napopal tvoj lastni psihi?ni problem, katerega je opazila celo tvoja ?ena. Saj ve? zasvojenost taka in druga?na... Kar spomni se malo nazaj....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O psihi?nem bolniku lahko spet debatirava. Ti si celo nekaj dni/tednov nazaj napopal tvoj lastni psihi?ni problem, katerega je opazila celo tvoja ?ena. Saj ve? zasvojenost taka in druga?na... Kar spomni se malo nazaj....

 

Samo potrjuje? kar sem napisal in da ne lo?i?, kdaj je hec, kdaj je satira, kdaj se zafrkavamo od tistega, ki je resno argumentirano zapisano z namenom ?irjenja kredibilnih informacij, pol je res bolje, da se ne pogovarjamo ve?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?in... najprej se ga nabrlizgamo pol pa za volan pa previdno naokrog. :cheers:

 

k lojz prau da ?e si pijan da pol nemor? prometne nesre?e narest oziroma je veliko manj mo?nosti kokr pa ?e si divjak ... tko da ?IIIIN :cheers::vino: :mi pijemoo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probej ?e ti vozit po omejitvah...

 

ma ti ziher ne vozi? po omejitvah, ampak pod njimi, zato si pa nepremi?nina na cestah

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lojz itak ?e ni dojev kaj sploh pomeni HITROST ... v svoji prazni b'tici ma pa itak tetoviran da ?e tok pi?e na znaku za cesto more tud tok kazat cagar na ?tevcu oz. se lahko pelje tudi manj ... ampak tle lojz v prekr?ku ker po?asneje peljati pomeni oviranje prometa in je kaznivo in se zato tudi izda kazen ne samo za prehitro ... tudi za prepo?asno vo?njo lahko dobi? kazen ... ?teka? ... tle je nm to vsem logi?no tko, da za un primer k je deyan napisu da so se mogl za eno nepremi?nino cjazt 35km/h na omejitev 50km/h ... halo kva je zdej to ... al bi mogu ata iz ceste dol zapelat pa kolono naprej spusti al pa pospe?it ker oviranje prometa ni spet tok mejhna stvar in je lahko zelo nevarno ... kaj ?e bi kdo okol ovinka pripeljal 50 km/h ata bi se pa vozu z 30 - 35 km/h ... ?e voznik ki pelje 50 km/h in okol ovinka ne opazi pravo?asno ata pred sabo nastane karambol in pol bi ti lojz spet nm tle pametvov da je tip prgonu pa ubozga ata skor ubiu zato k je tip divjak pa norc pa nevem kaj ?e use ... ja lojz na ?alost tud ?e vozi? prepo?asi to se pravi da voz? 10km/h pod omejitvijo si ?e v prekr?ku in ovira? ostale udele?ence v prometu pa ne sam to tud ogro?a? svojo in njihovo varnost in bi ti zato lahko z veseljem napisu kazen lih tko k bi jo ti unmu k se 10km/h hitreje pelje ... END OF STORY

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lojz itak ?e ni dojev kaj sploh pomeni HITROST ... v svoji prazni b'tici ma pa itak tetoviran da ?e tok pi?e na znaku za cesto more tud tok kazat cagar na ?tevcu oz. se lahko pelje tudi manj ... ampak tle lojz v prekr?ku ker po?asneje peljati pomeni oviranje prometa in je kaznivo in se zato tudi izda kazen ne samo za prehitro ... tudi za prepo?asno vo?njo lahko dobi? kazen ... ?teka? ... tle je nm to vsem logi?no tko, da za un primer k je deyan napisu da so se mogl za eno nepremi?nino cjazt 35km/h na omejitev 50km/h ... halo kva je zdej to ... al bi mogu ata iz ceste dol zapelat pa kolono naprej spusti al pa pospe?it ker oviranje prometa ni spet tok mejhna stvar in je lahko zelo nevarno ... kaj ?e bi kdo okol ovinka pripeljal 50 km/h ata bi se pa vozu z 30 - 35 km/h ... ?e voznik ki pelje 50 km/h in okol ovinka ne opazi pravo?asno ata pred sabo nastane karambol in pol bi ti lojz spet nm tle pametvov da je tip prgonu pa ubozga ata skor ubiu zato k je tip divjak pa norc pa nevem kaj ?e use ... ja lojz na ?alost tud ?e vozi? prepo?asi to se pravi da voz? 10km/h pod omejitvijo si ?e v prekr?ku in ovira? ostale udele?ence v prometu pa ne sam to tud ogro?a? svojo in njihovo varnost in bi ti zato lahko z veseljem napisu kazen lih tko k bi jo ti unmu k se 10km/h hitreje pelje ... END OF STORY

 

Hehe, canyon, ti si res en kanon k take strela?...

Ve?, kdor take budala?tine pi?e, kakr?ne si zdaj ti tle napisal, tud kazen lahko dobi.

 

ma ti ziher ne vozi? po omejitvah, ampak pod njimi, zato si pa nepremi?nina na cestah

 

Ne vem, ?e bo dr?alo, da sem nepremi?nina. Do zdaj sem ?e zmeraj pr?u tja kamor sem se namenu. Povdarjam, do zdaj, ker se bojim, da mi bo v bodo?e to prepre?u kak?en DDDjevc, tipa tomacuki, Boss, Deeyan, itd ....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve?, kdor take budala?tine pi?e, kakr?ne si zdaj ti tle napisal, tud kazen lahko dobi.

Ne vem, ?e bo dr?alo, da sem nepremi?nina. Do zdaj sem ?e zmeraj pr?u tja kamor sem se namenu. Povdarjam, do zdaj, ker se bojim, da mi bo v bodo?e to prepre?u kak?en DDDjevc, tipa tomacuki, Boss, Deeyan, itd ....

 

nvem zakaj mam pol ?e vedno 0 kazenskih pik odkar sm izpit naredu, ?e sm tak divjak :rolleyes: aja, sej res, vrjetn mam privilegije pri polcajih.... I THINK NOT!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z vsem napisanim se strinjam!

 

Pa ob tej prilo?nosti bi na?emu Loj Z ju ?e ?etital za 100 stran. Nalij sie kozar?ek rujnega in previdno na pot! Pa kako doma?o si zavrti vmes!

 

Kapo dol, sam si ne predstavljam 100 strani dolgo temo, res ne.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PRVI zadetek ko napi?e? najpogostej?i vzrok za nesre?e, vr?e tole.

Ti tomacuki pa krpej, krpej, krpej.....Cajta ma? o?itno dost.

Dokler ne bo? svoje lastne butice stolkel zarad prevelike brzine, verjetno ne bo? verjel.

 

Ja... in, kaj ?eli? povedat?

 

"Med najpomembnej?e temeljne vzroke vsakogar sodi hitrost."

 

Med najpomembnej?imi vzroki je o?itno ve? vzrokov in to ne pomeni, da je "neprilagojena hitrost" glavni vzrok. Ker, ?e malo premakne? teka?a navzdol, vidi?, da pi?e ?e:

 

"Pregled najpogostej?ih napak voznikov, ki so privedle do prometne nesre?e.

 

Neprilagojena hitrost vo?nje.

Nepravilni premiki z vozilom.

Nepravilna stran vo?nje.

Neupo?tevanje pravil prednosti.

Neustrezna varnostna razdalja.

Nepravilno prehitevanje."

 

Ti si namesto SaneŁove avto?ole raje poglej statistiko, da ne bo? nekaj na pamet pisal ;) Ker ti bi nam rad prodal varianto, da je nesre? zaradi neprilagojene hitrosti ve? kot vseh ostalih skupaj. Pa smo ti dokazali, da se zelo moti? B) Zdaj je samo na tebi ali si ?eli? to dopovedat ali bo? pa u?il krivo vero.

 

Kar se pa mene ti?e pa te ne rabi skrbet. Nikoli ne bom dosegel take velike brzine, da bi se tem koga ogro?al. Sploh zato, ker jo znam prilagajat razmeram, ne glede na omejitve. Bolj pomembno se mi zdi, da spremljam promet in predvidevam, kot da vozim po avtomatiziranem sistemu prometnih znakov in se sekiram za tistih nekaj kilometrov na uro prekora?itve (izven naselja). Sploh ob "tempomatu" ?lovek za?ne spat poleg... je pa mo?no, da ti hitrost druga?e dojema? kot nekaj "zlega", ker nisi sposoben tako hitro spremljat premikanja. Tudi o tem so govorili na Preverjenem. Mogo?e se pa meni na Blackbirdu zdi pri 300 kot tebi v avtu pri 130 :jezicek:

 

Pa ?e to; ?e se bo? recimo pri izstopu iz avtoceste peljal zaukazanih 40, lahko pri?akuje?, da se ti bo kdo v rit zaletel. Isto pri cestninskih postajah. Pa mogo?e ?e kje, kjer ve?ina presodi, da lahko pelje ve?. In ji kar dobro uspeva... ?e se pred njimi ne pojavi kak?en u?iteljski loj(z).

 

:hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, canyon, ti si res en kanon k take strela?...

Ve?, kdor take budala?tine pi?e, kakr?ne si zdaj ti tle napisal, tud kazen lahko dobi.

Ne vem, ?e bo dr?alo, da sem nepremi?nina. Do zdaj sem ?e zmeraj pr?u tja kamor sem se namenu. Povdarjam, do zdaj, ker se bojim, da mi bo v bodo?e to prepre?u kak?en DDDjevc, tipa tomacuki, Boss, Deeyan, itd ....

 

vid? lojz pojma sploh nima? kaj je hitrost oz. kaj hitrost pomeni ... a zna? definirat besedo "hitrost" ??

mi je pa najbl sme?no ko dejansko nima? ve? kej napisat ker te totalno zatou?emo iz svojimi realnimi izjavami in ti sam ?e ?alt za?ne? da smo nevem kaj ... lojz ?e bi bliu usi mi taki kokr ns ti opisuj? ns polovica sploh nebi bla ve? tle na forumu ampak ?e zdavni 2 metra pod zemlo ....

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vid? lojz pojma sploh nima? kaj je hitrost oz. kaj hitrost pomeni ... a zna? definirat besedo "hitrost" ??

 

 

Kanon, mogo?e jaz z besedami res ne znam to?no definirat kaj je to hitrost, bi pa verjetno to znal povedat tvoj o?ka, ker njemu, kot ka?e, je tud hitro pr?lo. Zdaj te pa mamo tukaj, v vsej tvoji veli?ini te mamo.

A zdaj vidi? da hitrost ni ni? dobrega?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kanon, mogo?e jaz z besedami res ne znam to?no definirat kaj je to hitrost, bi pa verjetno to znal povedat tvoj o?ka, ker njemu, kot ka?e, je tud hitro pr?lo. Zdaj te pa mamo tukaj, v vsej tvoji veli?ini te mamo.

A zdaj vidi? da hitrost ni ni? dobrega?

 

Lojz, ?e bi tebe star?i tolk podu?il o ne?aljivosti kolkr so te o prometnih predpisih bi blo tut super....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, ?e bi tebe star?i tolk podu?il o ne?aljivosti kolkr so te o prometnih predpisih bi blo tut super....

 

Lahko da je Lojz "nastal" ravno med dolgo?asno vo?njo po omejitvah in sta se stara 2 predala strastem kar med vo?njo no in zdej ga imamo tule. :ouje::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, ?e bi tebe star?i tolk podu?il o ne?aljivosti kolkr so te o prometnih predpisih bi blo tut super....

 

Ah, pa menda nis zdej u?aljen? Sej sem se samo hecal.

Petek je, pa sem vesel.

 

Lahko da je Lojz "nastal" ravno med dolgo?asno vo?njo po omejitvah in sta se stara 2 predala strastem kar med vo?njo no in zdej ga imamo tule. :ouje::cheers:

 

Moja star?a sta delala po?as, pa sigurno!

Ker celo pregovor pravi; Naglo storjeno, gotovo ska?eno!

Zmaj, a sta teb star?a povedala kako hitro si bil ti narjen? Al si ti mogo?e dete iz epruvete? Dej se malo razgovor. Ne bod no tolk zacuknjen ko suha figa!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah, pa menda nis zdej u?aljen? Sej sem se samo hecal.

Petek je, pa sem vesel.

 

mene osebno ne more? u?alit (oz. me te?ko u?ali?, ker obrnem vse druga?e :D) ob?asno pa ?ali? druge foruma?e. ?e si pa vesel, ker je petek ti ?e pa vseen ni treba ?alit drugih...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, glede na to da sta te delala po?as (?upnik in njegova gospodinja predvidevam), si tudi nastal totalni po?asne (v vseh smislih), zlasti v ..... (ne bom napisal, uporabi domi?ljijo). :vino:

 

Jaz sem seveda laboratorijski produkt, ker je ni ?enske, ki bi bila zmo?na rodit zmaja, to bi pri teh letih ?e lahko vedel. No morda pa je vse res in tale na? Lojz ni preve? moder mo?ic. :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene osebno ne more? u?alit (oz. me te?ko u?ali?, ker obrnem vse druga?e :D) ob?asno pa ?ali? druge foruma?e. ?e si pa vesel, ker je petek ti ?e pa vseen ni treba ?alit drugih...

 

Jaz ne ?alim, je pa res, da ste tukaj eni takoj u?aljeni, ?e se vam ogledalo nastavi. Namesto, da bi bil u?aljen jaz, ste u?aljeni vi! To, kar vam jaz govorim, bi vam morali govort va?i star?i. Pa so o?itno pozabili in zdaj vi mislite, da delate prav, ker vam to do zdaj ni nih?e povedal...

Sicer pa vi, ki se po?vi?gate na omejitve in ostale prometne predpise, s tem ?alite vse ostale voznike. Vi s svojim nesramnim obna?anjem, ko no?ete vozit po predpisih, ?alite vse po?tene voznike, ki se dr?ijo predpisov in reda. Ne samo da jih ?alite, celo namerno jih ogro?ate!

No, ?e bo? kaj manj u?aljen, bom pa reku, da tvojmu o?iju ni pri?lo prehitro. OK, ni!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.