Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Ne-FL sestica druge generacije (GH) je bila pri dizelski varianti samo 2.0 140 KS... Ta je bila v letu 2008 in nekje proti koncu 2008 je sele prisla prva FL varianta z 2.2 dizelskim motorjem... kasneje (se mi zdi da 2010) je prisla se druga FL varianta..,

Ni ?ist tko. Z motorjem 2.2 so zamujali in tako je bil leta 2007 in 2008 ?e stari preizku?eni 2.0 s 140KM

 

Konec leta so ga menjali z 2.2 v treh mo?eh 125KM, 163KM in 185KM, dodali so ?e RVM, drugih sprememb pa mislim, da ni bilo.

 

Prvi in edini FL pa je pri?el leta 2010, kjer so se spremenile mo?i motorja 2.2 in sicer na 129KM, 163KM je ostal isti in 180KM.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dodali so RVM, tipko za start motorja, keyless go, mislim da je to to... pa js imam 2.0 CD140 imam prevozenih 210 000 nobenih problemov do zdej kr se tice dpf, egr, ?ob itd... skratka ne upam menjat avto ker nevem kaj bo dobil .

 

La lep dan

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dodali so RVM, tipko za start motorja, keyless go, mislim da je to to... pa js imam 2.0 CD140 imam prevozenih 210 000 nobenih problemov do zdej kr se tice dpf, egr, ?ob itd... skratka ne upam menjat avto ker nevem kaj bo dobil .

 

La lep dan

 

Kratke relacije naredijo posledi?no ?kodo dizel motorjem. Moram potrkat po lesu, da zaenkrat nimam teh te?av. Delam nekje cca. 1Kkm na mesec.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na koliko km pa servise delate na mazdah? Verjetno na 15Kkm. In katero olje kaj dajete noter?

Pri dizlih so enkrat letno oz. na 20.000 km.... predvidevam, da za bencinarje velja podobno...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil danes na ogledu ene 6-ice. Sicer ne karavan in ne pravi letnik. Ampak toliko da sem se vsedel in pregledal avto. Nimam pripomb.

Bi ga vozil lahko pa je bil tako zaparkiran med drugimi avti.

Uglavnem avto se mi ?edalje bolj dopade. Notranjost je lepa in kvalitetno narejena.

Volan lepo pa?e v roke, sede?i so odli?ni in imajo dobro bo?no oporo. ?e bi imela ?e gretje sede?ev in kako malenkost bi jo celo vzel.

 

Ampak se mi ne mudi nikamor z nakupom. Odlo?en sem da vzamem sport combi razli?ico.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil danes na ogledu ene 6-ice. Sicer ne karavan in ne pravi letnik. Ampak toliko da sem se vsedel in pregledal avto. Nimam pripomb.

Bi ga vozil lahko pa je bil tako zaparkiran med drugimi avti.

Uglavnem avto se mi ?edalje bolj dopade. Notranjost je lepa in kvalitetno narejena.

Volan lepo pa?e v roke, sede?i so odli?ni in imajo dobro bo?no oporo. ?e bi imela ?e gretje sede?ev in kako malenkost bi jo celo vzel.

 

Ampak se mi ne mudi nikamor z nakupom. Odlo?en sem da vzamem sport combi razli?ico.

 

:) No no, ne je tolk hvalit...

 

Volan lepo pa?e v roke (dosti bolje, kot recimo Mondeo iste generacije), ampak je slab?e kvalitete od ve?ine. ?e ima? kak?na te?ja kolesa (18''), ga mora? pri dinami?ni vo?nji ob malce ?vica v rokah kar konkretno dr?at, da ne zdrsi po svoje. Usnjeni sede?i v GT-jki ne nudijo nobene bo?ne opore - je to kaj bolj?e v GTA? Za GT je to mogo?e tudi logi?no... Navadni sede?i pa te vsaj malo bolj dr?ijo na mestu.

 

Gretje sede?ev ima? serijsko pri usnju (torej GT in GTA oprema) in meni pozimi v GT-jki (ki ima polno usnje, GTA ima delnega) kar pa?e, pa druga?e sploh nisem zmrzljiv tip. ?e pa bi imel ?e ventilacijo sede?ev... :)

 

Druga?e pa vzami sport combi - meni osebno najlep?a oblika te ?estice. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Facelift ima najsibkejskega dizla s 129 konjicki, ki je razmeroma poskocen in ponuja v praksi vec kot suhoparen podatek o moci na papirju. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To se tudi jaz spra?ujem..."odli?na bo?na opora" No, jaz imam verzijo mirai, ki ima od ?e se ne motim GTA opremo in kake posebne bo?ne opore ni. 

Sicer tega ne pogre?am, je pa sede? dale? od kake "?koljke". Z volanom nimam te?av, lepo sede v roke, menjalnik recimo je svetlobna leta pred konkurenco v tem rangu in letniku, motor 2.2. se je pa zaenkrat /(vsaj ta R2 verzija) izkazal za kar robustnega no. Nekih te?av zaenkrat ni. tok tok tok.

Prevo?enih pa imam 110 tiso?. Res pa da osnovnim 129 konjem malce sape doda ?e PB :-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Facelift ima najsibkejskega dizla s 129 konjicki, ki je razmeroma poskocen in ponuja v praksi vec kot suhoparen podatek o moci na papirju. :)

In zame ve? kot dovolj. Ne rabim nekih konjev, ker jih nima? kje rabit.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Facelift ima najsibkejskega dizla s 129 konjicki, ki je razmeroma poskocen in ponuja v praksi vec kot suhoparen podatek o moci na papirju. :)

 

No, v praksi ponuja tisti odtenek manj, kot primerljiva 140-konjska konkurenca. Ampak ne me narobe razumet...?e vseeno ?isto dovolj, rad bi samo, da smo realni in objektivni. ;)

 

?e bi jaz ?e 1x nabavljal, bi vzel naj?vohnej?ega R2 dizla in kak?no preprogramiranje, pa smo na nekih varnih in ?e kar posko?nih recimo da 160 konji?ih...

To se tudi jaz spra?ujem..."odli?na bo?na opora" No, jaz imam verzijo mirai, ki ima od ?e se ne motim GTA opremo in kake posebne bo?ne opore ni. 

Sicer tega ne pogre?am, je pa sede? dale? od kake "?koljke". Z volanom nimam te?av, lepo sede v roke, menjalnik recimo je svetlobna leta pred konkurenco v tem rangu in letniku, motor 2.2. se je pa zaenkrat /(vsaj ta R2 verzija) izkazal za kar robustnega no. Nekih te?av zaenkrat ni. tok tok tok.

Prevo?enih pa imam 110 tiso?. Res pa da osnovnim 129 konjem malce sape doda ?e PB :-)

 

Ja, to je stvar, ki se premalokrat pohvali pri teh ?esticah...menjalnik je res super. V?e? mi je ?e en majhen detajl, ki ga velika ve?ina niti ne opazi...ro?ka menjalnika, tisti del, ki je oble?en v "usnjeno oblekico" je med vzno?jem in zgornjim delom stopni?asto zavit proti vozniku za kak?na 2 cm. Na ta na?in je ro?ica ?e nekoliko bli?je vozniku, kot bi druga?e bila. :) Ravno zaradi tak?nih stvari me jezijo nikakvi sede?i... :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 Je pa zanimivo nekaj. ?e ima tako opremo, kot jaz ho?em nima pravega motorja. ?e pa ima motor 2,2 pa nima opreme kot jaz ho?em :ne vem: ?

Aja pa ?ibedahe zgleda tud ne poznajo pri mazdah glih :blink:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Xenon in gretje sede?ev je prioriteta. Ne rabi biti gta oprema. Lahko so tud 16" becikli gor. Feltne bom ?e kupil za poleti 17".

Pri FL se mi armatura dopade, ker je ?e ?rne barve okoli radia. ?e bi imela pa ?e ?ibedah bi bila to zmaga. Pa avtomatska klima (ki jo ima ve?ina). Drugega ne rabim.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Xenon in gretje sedezev ima pomoje samo GT ali GTA oprema ... Stresno okno pa je res redkost, edino ce je bilo nakdnadno vgrajeno neoriginalno... Zakih z originalno vgradnjo je res zelo malo :) ... V cenikih novih so to le tisti modeli, ki imajo v opisu se SD (SD = Schiebe Dach :) ) ... in to je recimo pri trenutnem modelu le pri tistih z najvisjimi paketi opreme ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Xenon in gretje sede?ev je prioriteta. Ne rabi biti gta oprema. Lahko so tud 16" becikli gor. Feltne bom ?e kupil za poleti 17".

Pri FL se mi armatura dopade, ker je ?e ?rne barve okoli radia. ?e bi imela pa ?e ?ibedah bi bila to zmaga. Pa avtomatska klima (ki jo ima ve?ina). Drugega ne rabim.

 

Potem pa takole...Xenon je pri opremah TE+, GTA, GT

Gretje sede?ev je tam, kjer je usnje, torej GTA, GT

Letne gume ima velika ve?ina 17'', nekateri tudi 18''

?ibedah..ne vem, se ga je sploh dalo dobit?

 

Torej, i??e? GTA in GT opremo. Te opreme se je pa mislim da dobilo le v kombinaciji z najmo?nej?imi motorji, torej 2,5 bencinarjem in 180/185 KM dizlom. Mogo?e celo z 163 KM dizlom...to nisem prepri?an.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem bil na ogledu te, ker mi je zelo blizu http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11045260&display=Mazda Mazda6 Sport CD140 GT - 1. LASTNIK...

Ima recimo xenon in nima gretje sede?ev. Pa 2,0 je ?e motor. Druga?e pa ni slaba. Od ?enske prve lastnice.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.