Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Za tole Miato je ponudba ?edalje bolj zanimiva;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6005432&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmajsko lepa, ful ugodna cena, pa tudi plati??a so mi kar v?e?na;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6207275&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morem verjet kolk je ta avto poceni ratal...?ez dve leti bo ?e po 3 jurje.

 

Cena tem Mazdam gre dol sorazmerno z vi?anjem cene goriva. :hudicek: Bemti za drugi avto bi pa kar bila, ?koda ker je (relativno) pre?voh (sploh za to porabo). :blush:

 

pa ?e danes so zaklju?ili s proizvodnjo, malo mi je pa ?al tega. :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res zelo dobra cena.

Dejan...ni ve? zaspan ko zadevo "malo" predela? :)

 

 

to vem to vem:) sm vidu pr uklopkotu...

 

a serijska stvarca.. je blo sproban proti 1.6 miati.. do 100 km/h.. v hrib.. iz nule.. sva bila ?is ista.. parkat probano.. vsaki? isto:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to vem to vem:) sm vidu pr uklopkotu...

 

a serijska stvarca.. je blo sproban proti 1.6 miati.. do 100 km/h.. v hrib.. iz nule.. sva bila ?is ista.. parkat probano.. vsaki? isto:)

 

Hmm zanimivo, to skoraj ne bi smelo biti glede na konkretno razliko v konja?i pa tudi mo?/te?a je v prid GTA. Drugi? poskusita 40-100 v drugi ali tretji pa bo? videl razliko. :D Z nekaj dodelavami gre pa GTA ?isto spodobno, zvok je pa sploh kul! :jupiii:

 

Jzt sm jo kupu :) Rezervni deli pa to :D

 

Resno? :blink:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6199154&show=1

 

A je kdo ?e vozil, imel kaj tak?nega?

 

Kaj takega sharana ali pa seata ali tako obliko dru?inskega avta

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj takega sharana ali pa seata ali tako obliko dru?inskega avta

 

Sharane sem gledal, samo ve? ali manj vse iz uvoza pa dra?ji so....tale Seat mi je zelo dobra alternativa...gledal sem ?e Ople,Forde ampak je spet tako tako...mislim da je tale Seat in motorizacija ?e najbolj preverjena zadeva iz VW grupe....zato me zanima ?e ima kdo kak?ne izku?nje, oz. ?e jih ima s kak?nim primerljivi enoprostorcem kateri naj bi bil ok.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sharane sem gledal, samo ve? ali manj vse iz uvoza pa dra?ji so....tale Seat mi je zelo dobra alternativa...gledal sem ?e Ople,Forde ampak je spet tako tako...mislim da je tale Seat in motorizacija ?e najbolj preverjena zadeva iz VW grupe....zato me zanima ?e ima kdo kak?ne izku?nje, oz. ?e jih ima s kak?nim primerljivi enoprostorcem kateri naj bi bil ok.

 

Alhambra pa sharan sta isti avto z drugo zna?ko, no vsaj bla sta pol je pa sharan dubu ?e druge lu?i ampak v osnovi je isti avto. Fotr ma zdj ?e drugo Alhambro, obe slu?beni, nikol problemov, sam serivsi pa? na cca 4 mesce ( zrd kilometrov) avto je udobn pa se dobr pele za tako kravo.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

THX, namre? za?eu bom z biznisem :) to?no 01.08.2012 in bom 1-2x mese?no (cca. vsaj 2000km mese?no ve?) rabil avtomobil katerega bo potrebno kaaar nalo?iti in glede na to da se bomo trije skupaj vozili bi bil kak?en karavan skoraj premalo...tako da bo potrebno avto zamenjati (?e en mesec nazaj sem pa Minija iskal...jao, kolk se hitr zadeve obrnejo). Zaenkrat sem dobil ?e od kolega cady-a ampak stalno ga ne bo mogel posojati.....oz. ?e ima kdo kak?en info o ugodnem najemu enoprostorcev,kangooja,doblo ipd. z neomejeno kilometrino, kombi je pa prevelik.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Grega, Pelko izposoja neke dostavnike in podobne zadeve, pa tebi bi garant dal zelo fajno ceno. :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alhambra pa sharan sta isti avto z drugo zna?ko, no vsaj bla sta pol je pa sharan dubu ?e druge lu?i ampak v osnovi je isti avto. Fotr ma zdj ?e drugo Alhambro, obe slu?beni, nikol problemov, sam serivsi pa? na cca 4 mesce ( zrd kilometrov) avto je udobn pa se dobr pele za tako kravo.

 

Sosed ima Forda Galaxy 7 sede?nega in nikoli ne pozabi omeniti, da ima to TDi motor in gre v bistvu za isti avto kot omenjeni modeli. :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

direkt ja sam mal del? je tole da bi ?u iskat ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.