Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Komur je to, da ima pod haubo zverino hobi (jaz, uklopko, Grega, Yavarye itd..) bo pa porabo vzel za nujno zlo tako kot pla?evanje dra?jega zavarovanja. To je pa? nujno zlo kot naprimer drag kasko, ?e kupi? nov avto.

 

lepo povedano :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Komur je to, da ima pod haubo zverino hobi (jaz, uklopko, Grega, Yavarye itd..) bo pa porabo vzel za nujno zlo tako kot pla?evanje dra?jega zavarovanja. To je pa? nujno zlo kot naprimer drag kasko, ?e kupi? nov avto.

 

 

Kaj je tukaj zlega, luxus se je in se vedno bo pla?al.

Kasko pa je isti za novga al pa starga, :ne vem: , samo ko je pa pizdarija pa takoj evrotax ven vle?ejo, pi... ma....

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je tukaj zlega, luxus se je in se vedno bo pla?al.

Kasko pa je isti za novga al pa starga, :ne vem: , samo ko je pa pizdarija pa takoj evrotax ven vle?ejo, pi... ma....

 

"Nujno zlo". ?e ima? 10 let star avto se ponavadi ne jemlje kasko, ko ima? nov avto se. Tako sem mislil.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"Nujno zlo". ?e ima? 10 let star avto se ponavadi ne jemlje kasko, ko ima? nov avto se. Tako sem mislil.

 

Jest nimam lih 10let starga avta, samo v dostih primerih je tudi potem imeti dobro kasko...pa? vsaj popust naklofa?, drugo je pa to. npr. odbija? pri 1 let starem avtu stane isto kot pri 10let starem avtu, sploh pri kak?ni bolj redkih avtih...ne vem moj prvi odbija? s ?trihanjem je bil jurja :whatever: , tako da, sem vsaj kasko premijo notr prnesu :)

Aja..sem ?el pogledat tisto MPS-ko, prodajalca nisem na?el, avto ni bil premaknjen ?e bog ve kolk ?asa (je ?e paj?evina na zadnjih kolotekih) haha, gume bodo verjetno jaj?aste ?e niso ?e (enako se je zgodilo pri moji GTA ko je stala par mesecev), ampak to ?e ni panike...neki jo spredaj desno luft med havbo pa levim blatnikom *ebe, kar ?e ni re?eno da je blo full usuto, je pa blo, pa ?e ?alabajzarsk menjan. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam samo nekatere kombinacije, nimam pa ful kasko.

 

Sva z agentom ra?unala, da bi me dost manj stvari pri?lo par EUR razlike, tako da komplet vzamem, pa? popusti na popuste ipd. ipd. Sem hotel datu krajo ven, ker mi je brezvezna, pa res nebi bilo veliko razlike ker ?e tudi popust na polni kasko spu?i?. Ne vem no, sej kakor komu pa?e :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sva z agentom ra?unala, da bi me dost manj stvari pri?lo par EUR razlike, tako da komplet vzamem, pa? popusti na popuste ipd. ipd. Sem hotel datu krajo ven, ker mi je brezvezna, pa res nebi bilo veliko razlike ker ?e tudi popust na polni kasko spu?i?. Ne vem no, sej kakor komu pa?e :)

 

to je namen, ampak ?e vzame? samo kar rabi? - 3-4 stvari, ki lahko krijejo ostalo (ala parkplac :) ) me je 400? ceneje pri?lo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je namen, ampak ?e vzame? samo kar rabi? - 3-4 stvari, ki lahko krijejo ostalo (ala parkplac :) ) me je 400? ceneje pri?lo

 

To je ?e lepa cena ja :) , v paketu mi je preve? kraja pa tista zavarovanja, nezgodna ipd., je par postavk notri, katere ne potrebujem ampak ok..mi je dal dobro ceno, za 800 eur vse skupaj, pa imam 30% na osnovno, 10% kasko, nov avto pa je bil 21t eur, 110kw.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je ?e lepa cena ja :) , v paketu mi je preve? kraja pa tista zavarovanja, nezgodna ipd., je par postavk notri, katere ne potrebujem ampak ok..mi je dal dobro ceno, za 800 eur vse skupaj, pa imam 30% na osnovno, 10% kasko, nov avto pa je bil 21t eur, 110kw.

 

Sva iz teme - se tole zadnje. AS ima v osnovi krajo in vandalizem, torej samo + parkplac, stekla, mogo?e svetlobne stvari = to je to.

Parkplac in vandalizem pokrijeta vse :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BG ...ni ?voh, bi se reklo :bravo:

 

V?e?en stajling k zmaj, razen tistole rogovje in lobanjo bi jaz takoj ven fliknu! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi mene je prav ?okiralo tisto... Sem pa ?e ugotovil da imajo na hrva?kem BGjke huuude cene :o

 

?e koga zanima oglas ki prikazuje kako iz mx5 naredit ?udo ga lahko poi??em ;)

 

ma na Hrva?kem bi za C-jko (takrat ko sm jo prodaju) prodal za enkrat ve? :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obljubljen link...miata

 

Zanimiv projekt. Spredaj ima verjetno od 350Z lampe, kaj pa zadaj? Tale avto je prepoznaven le ?e z boka ali pa jasno notranjost! :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Evo sem se potrudil, da nisem omenil besede na "P" s ?estimi ?rkami - sej bo ?lo mal vaje ?e pa mi bo v kri zlezlo :danzoman::aaaaa:

 

 

Katero besedico si imel v mislih? Poraba? :hudicek::jupiii::pepsi::punk:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letos bo baje huda zima, na darsu ?e maksimalno pripravljeni na sneg :danzoman:

 

sem vidu ze marsikaj sam tole..............in to 1.4 90KM.... :hohoho::hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.