Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Sej ?e pogledate na ?kodo, tut vidte kolk je v relativno kratkem ?asu napredovala (smo imeli 2x favoritko in nazadnje felicijo) in ima zdej ?e skor nem?ke cene ;) pa ni slab avto; v marsikatermu pogledu "nabije" hi?ne sestre, sam se marsikdo ?e zmrduje,ker je pa? ?e?ki avto :P

 

No, pa da nmo preve? oftopic ?e ena đapaniz klasika

 

 

hm, ?e je to ta, k mislim da je, poj sem jest s tem modelom govoril poleti,k smo ?li na morje in smo zarad nesre?e stal v koloni kake 2km pred jel?anami :D res jo je ?koda :( pa ?e ?ek?i barva je :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Minil so tisti ?asi, ko je bil Hyundai al pa Kia pocenska znamka. To so korejci napovedali ?e sredi devedesetih, da ciljajo preboj v vi?ji cenovni razred kot so takrat za?eli s pony-em pa prvo lantro in sonato al pa kia s pridom in sefijo. Danes, ?e ho?e? pocensko znamko je pa? treba pogledat k Dacia-i al pa bohnedaj k ka?ni Tati oziroma kitajcem.

 

...in se bo zgodba o uspe?ni prodaji ustavila.Do sedaj je folk prvenstveno gledal ti dve znamki zaradi cen (no pri Kii je tudi dizajn lep),bo pa zaradi vi?jih cen to zgodovina.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...in se bo zgodba o uspe?ni prodaji ustavila.Do sedaj je folk prvenstveno gledal ti dve znamki zaradi cen (no pri Kii je tudi dizajn lep),bo pa zaradi vi?jih cen to zgodovina.

 

Tu se pa ne strinjam povsem. Vedno bodo obstajali zna?karji, ki bodo iskali okviru dolo?enih znamk. Je pa tako, mogo?e je tu ista taktika kot pri Citroenu. Dvigne? ceno (presti?), proda? manj ampak z ve? dobi?ka. V?asih so prodajali AXe, zdaj pa DS3.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex delno se sicer strinjam s tabo se bom pa pridru?u Simonovem mnenju. V?asih korejci niso imeli ne designa in ne tistega visokega nivoja uporabljenih materjalov pa so morali to nadomestiti z nizko ceno in pa trpe?nostjo.

 

Danes imajo vse to ampak to ne more? imeti v kombinaciji z nizko ceno. Vzemi recimo Dacio in jo primerjaj s Hyundai-em - razlika je bistveno bistveno ve?ja kot recimo med Hyundai-em in tisto me?ko.

 

?e ?e kdo ni razumel na kaj ciljam mogo?e ?e tale razlaga. Za recimo 35k? lahko danes na cesto postavi? nekje neko mejno vrednost presti?a, voznega ugodja in to velja za vse znamke, ki prodajajo modele v tem cenovnem razredu. ?e kupi? avto v tem razredu nekako ve? kaj bo? dobil, vse ostalo je pa na nivoju zna?karstva, subjektivne odlo?itve ali iz naslova fiksnega prepri?anja ali pa zaradi vizualne podobe. Bolj? pa da ne grem ?e bolj v detalje, kar si marsikdo ne bo upal priznati - vzbujanje zavisti - kar bo recimo z me?ko veliko bolj uspevalo kot s Hyundaicem pa ?e ?e tako dobro zgleda :blush:

 

Druga? pa k smo glih v teli debati - zame je tole trenutno ena najbolj skladnih limuzin http://optima.kia.si/ , ki deluje mnogo bolj odraslo in presti?no kot dejansko je.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta nov Kia RIO mi je noro dober in je resen naslednik Swiftu ?ez nekaj let, ni mi pa logi?na politika KIA, ker sem kot interesent v salonu bil totalno zmeden okoli 10k? so se gibali Ceed, Ria, Picanto, Venga skorajda ?e soul...kje je logika?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga? pa k smo glih v teli debati - zame je tole trenutno ena najbolj skladnih limuzin http://optima.kia.si/ , ki deluje mnogo bolj odraslo in presti?no kot dejansko je.

 

Uzadi me spomne na Infinitija :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja novi Rio je res soliden avto. Je pa tudi cena konkretno narasla (in ravno zato ga naprimer sodelavec s punco ne bo kupil). Ne vem pa kje jih delajo. ?e v EU bi gotovo lahko bil cenej?i (in glede na izgled in opremo bi ?el za med). ?e v Koreji (verjetno res) je pa najbr? ?e izdelava dosti dra?ja kot prej?nja generacija, nakar mora priti ta Rio ?e do nas. :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu se pa ne strinjam povsem. Vedno bodo obstajali zna?karji, ki bodo iskali okviru dolo?enih znamk. Je pa tako, mogo?e je tu ista taktika kot pri Citroenu. Dvigne? ceno (presti?), proda? manj ampak z ve? dobi?ka. V?asih so prodajali AXe, zdaj pa DS3.

 

moj sorodnik je mel za tretji avto eno staro kanto od accenta... ko je pa zbral dnar za nov dru?inski avto je pa kupil i30cw. :)

 

Mene vle?e predvsem Genesis Coupe. :blush:

 

Korea se vztrajno po kvaliteti izdelavi dviguje iz nivoja kitajske na nivo japonske. So ?e dale? sicer, morjo vmes ?e dose?t nivo evrope :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu se pa ne strinjam povsem. Vedno bodo obstajali zna?karji, ki bodo iskali okviru dolo?enih znamk. Je pa tako, mogo?e je tu ista taktika kot pri Citroenu. Dvigne? ceno (presti?), proda? manj ampak z ve? dobi?ka. V?asih so prodajali AXe, zdaj pa DS3.

 

Pri Hyundai-ju je pa tako, da so sicer veliko bolj?i kot so bli. Pa tut veliko dra?ji ...

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@dejanot: kaj pa to pomeni :( al je samo preverjanje ?e je kaj interesa :P

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5380922&show=1

 

Cao

 

Ga ne prodajam jaz, en mi je slike sunu!!!

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaka beda, folku se niti fotografirat vozila ne da ve?, da potem objavijo oglas al kaj? <_<

 

Lahko bi vsaj dopisal, da je slika simboli?na in ne gre za vozilo, ki se prodaja, itd. :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ceno ima pa itak tako visoko, da me prav zanima koliko ?asa se bo ta zadeva prodajala! :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ceno ima pa itak tako visoko, da me prav zanima koliko ?asa se bo ta zadeva prodajala! :whatever:

 

Oprema je pa tut "podn" proti mojemu,.... sam vseeno,... mah vazn je da ga jaz ne prodajam in ga tudi ne mislim se lep cas,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, ja kar se opreme ti?e, je kar razlika, prenekatera npr. nima niti knofov za tempomat na volanu in ro?no klimo, v primerjavi s tak?no pa kak?na GT (ki jo imam tudi sam) z ogrevanimi zici, avt. klimo, vgrajeno navigacijo, bolj?im podvozjem, itd. :ljubezen::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, ja kar se opreme ti?e, je kar razlika, prenekatera npr. nima niti knofov za tempomat na volanu in ro?no klimo, v primerjavi s tak?no pa kak?na GT (ki jo imam tudi sam) z ogrevanimi zici, avt. klimo, vgrajeno navigacijo, bolj?im podvozjem, itd. :ljubezen::danzoman:

 

Cao

 

Vem ja oprema je super sam imam vso opremo (GT) sam navigacijo pa nisem hotel, mi je boljse predal kot pa nek zaslon sred armaturke :P , no sem ga za foro klicu pa stevilka ne obstaja, tako da me eden nat......... :angry:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Vem ja oprema je super sam imam vso opremo (GT) sam navigacijo pa nisem hotel, mi je boljse predal kot pa nek zaslon sred armaturke :P , no sem ga za foro klicu pa stevilka ne obstaja, tako da me eden nat......... :angry:

 

LP

 

Se pravi da je strah pred prodajo odve? :P

 

Podobno se dogaja temu modelu

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5381617&show=1

 

Oglasi z njegovimi slikami se tudi pojavljajo kar pogosto, za pol ni?jo ceno in za branje zanimivimi komentarji :D

 

?eprav se ta prodaja ?e kar dolgo, in vsak oglas ki ga da je cena 50? ni?ja, se pravi bo potrebno ?e malo po?akati da bo zastonj :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nenavadne dekoracijske nalepke na zadnjem odbija?u! <_<

 

Ali je to kak?na nova oblikovalska smer - Gorenjski styling npr.? :P

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5344857&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.