Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

?e mislita da to kaj manj ?re kot kak V6 .... :blink:

 

sej zato sm pa uprasu, ker se mi zdi, da je bla poraba kr konkretna...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po telefonu. In kako naj bi bil 10 let star avto tip top? Mene praske in udrtine ne ganejo mam kleparja ki pod parkplac vse zrihta.

 

misli? pa na pragove srebrne, to je zunanja po?kodba

 

Ja ti govori? neki o tip-top, poznam jzt kak?ni so tej avtomobili pri tej starosti ;) Mamo vsi kleparje ja :whatever:

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah lepo vaju prosim no - kake pa strelata :rolleyes:

 

To?no takega sem imel ene 20 let nazaj. In ta s slike ima notri ?tiritakten 1.3 motor sposojen iz VW hleva. To je isti motor kot je bil v golfih II bencinarjih. Ker je avto izredno lahek (?e vedno je osnova ?asija na katero je poveznjena karoserija) saj tehta manj kot eno tono je poraba temu primerna in ?e res ne ti??i? skoz do konca se da ?ist lepo okoli 7 litrov vozit.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah lepo vaju prosim no - kake pa strelata :rolleyes:

 

To?no takega sem imel ene 20 let nazaj. In ta s slike ima notri ?tiritakten 1.3 motor sposojen iz VW hleva. To je isti motor kot je bil v golfih II bencinarjih. Ker je avto izredno lahek (?e vedno je osnova ?asija na katero je poveznjena karoserija) saj tehta manj kot eno tono je poraba temu primerna in ?e res ne ti??i? skoz do konca se da ?ist lepo okoli 7 litrov vozit.

 

Aha, potem ni zame, jaz bi imel dvotaktnega. Edino ne vem, ?e bi ?el skozi tehni?ni.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah lepo vaju prosim no - kake pa strelata :rolleyes:

 

To?no takega sem imel ene 20 let nazaj. In ta s slike ima notri ?tiritakten 1.3 motor sposojen iz VW hleva. To je isti motor kot je bil v golfih II bencinarjih. Ker je avto izredno lahek (?e vedno je osnova ?asija na katero je poveznjena karoserija) saj tehta manj kot eno tono je poraba temu primerna in ?e res ne ti??i? skoz do konca se da ?ist lepo okoli 7 litrov vozit.

 

se prav bi bla poraba pr men nonstop 10l, to ni zame :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ti govori? neki o tip-top, poznam jzt kak?ni so tej avtomobili pri tej starosti ;) Mamo vsi kleparje ja :whatever:

 

za 13 let je tip top....?e ve?, ?e pa i??e? kot novo pozabi.

Viperja smo za 0? zrihtali okoli in okoli

 

V?eraj ko sem ?el iskat seichentota a misli? da je kdo sploh omenjal rjo pa diske pa to...vzelo se je v zakup v ceni in gas.

 

Ah lepo vaju prosim no - kake pa strelata :rolleyes:

 

To?no takega sem imel ene 20 let nazaj. In ta s slike ima notri ?tiritakten 1.3 motor sposojen iz VW hleva. To je isti motor kot je bil v golfih II bencinarjih. Ker je avto izredno lahek (?e vedno je osnova ?asija na katero je poveznjena karoserija) saj tehta manj kot eno tono je poraba temu primerna in ?e res ne ti??i? skoz do konca se da ?ist lepo okoli 7 litrov vozit.

 

jah govora je o tarantarantaaaaaaa taran tarannnnn :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

jah govora je o tarantarantaaaaaaa taran tarannnnn :harhar:

 

 

Sound ...

 

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za dizela?e http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7469875&show=1 ...to pa mora letet....sam kje ma pa navigacijo??

 

?e bi bila rde?a bi me ?e zanimala ,ker tale modra je fuj

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za dizela?e http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7469875&show=1 ...to pa mora letet....sam kje ma pa navigacijo??

 

V mini ekrancku poleg displaya

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej jo da? DIPAT :jezicek:

Jures, to pa nisem vedel, ker v takumi 2 je navigacija takole:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6969175&show=1

 

Takumi je aftermarket. Original je pa ene 7' tam gor (pa vprasanje ce z slovenijo)

post-2637-1373279957_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za dizela?e http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7469875&show=1 ...to pa mora letet....sam kje ma pa navigacijo??

 

Na displej?ku nasredini rede?e eobarvano na sliki. :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na displej?ku nasredini rede?e eobarvano na sliki. :harhar:

 

Pa v bistvu se ze vidi da je za slo in cro samo megla :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno doslej najcenej?a NB Miata na avto.net;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7456615&show=1

 

In najcenej?a H Integra, ki sem jo zasledil v SLO;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7031398&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaki dan bolj ugotavljam, da niso samo na?i politiki krivi za tako stanje kot je v dr?avi, ampak celo mi sami. Zato ne bo nikoli bolj?e. Da razpredem zgodbo; gledal sem eno M6 2.0 kak?ne 2-3 tedne nazaj, ki se je prodajala na avtonetu za 3.650?. Je ?e face-fitana, 240.000km, zelo lepo ohranjena... in potem so jo prodali ?e preden sem jo uspel videt. No, v zadnjih nekaj dneh opazim enak avto, ki se spet na avtonetu pri drugi firmi prodaja za 5.250? s "SAMO" 180.000km. Prosim prodajalca, ?e mi da ?tevilko ?asije, kli?em na Kozmos-a in kaj ugotovim? Da gre za isti avto, ki je imel zadnji servis opravljen 14.12.2012 pri 237.000km! Ima kdo kak?no idejo, kaj se lahko v tem primeru naredi? Dokler bomo okoli prina?ali drug drugega, bo stanje v tej gnili dr?avi samo ?e slab?e... :(

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7469057&show=1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.